Přejít na obsah


Fotka

Lock down v.2.2


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
420 odpovědí na toto téma

#401 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2021 - 14:20

hmm. tak to bych radši žil jako dřív, než se bavit tímhle.......

Já se nebavím "tímhle" - Covidem.

Já se bavím tím, že se věnuji se klukům, když jsou zavřené školky, snažím zlepšovat to doma, a pak taky vzhledem k rodinné situaci mám teď trochu více starostí o širší rodinu, ale to s Covidem nemá vůbec nic do činění. Nakonec pak ani nemůžu brblat, že nemůžu na kešky kvůli uzávěře, protože stejně bych ani neměl na ně moc čas. Ještě ani u nás ve městě nemám odlovené všechny keše Vlastně i proto, že si je nechávám na to správné políčko v kalendáři. A když se to správné okénko naskytne, tak na to stejně nemám čas.

Je tolik věcí, které se dá dělat i dnes...Stačí si prostě vybrat. Občas mi připadá, že kdybych chtěl stihnout všechno, co bych rád, stejně bych potřeboval pět životů:-)


  • 2

#402 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2021 - 21:16

Keš GC8ZBXA je taková pěkná kombinace Geodepresivního koutku a Lockdown vlákna. Snorchl sice píše, že na T5 nemá (a to tahle je fakt jednoduchá), ale podle profilu jich má odlovených 224. Kde se asi vzaly? Takže mimimálně jeden z těch dalších, co ho musel zalogovat, je asi příbuzný  :) Nebo tam možná byl jenom jeden z nich a zapsal všechny ostatní, to by byla covid pravidla dodržena. Možná to tak bylo a ani by mě to nepřekvapilo.


  • 0

#403 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2021 - 21:44

Tak ty T5 jsou takové.. Nevím, co označit jako neférové.

Na podzim nám tu pípla mysterka 5/5.

Virtuální část indícií jsem vyluštil já.

Kačerka č.2 zjistila indície v terénu.

Kačer č.3 z indícií poskládal finální souřadnice.

Kačerka č.4 šla do terénu ověřit, zda by nestačil třeba jenom žebřík. Ne.

Na pomoc se přivolává kačerka č.5. Na místě hodnotí, že si netroufne, není sebevrah. Oslovuje kačera č.6.

Kačer č.6 leze nahoru, loguje i kačery 2-5, kteří jsou dole (mně ne, já byl v tu dobu o 250km jinde). A ač si někdo může myslet, že nárok na zalogování má jediný kačer č.6, já si to rozhodně nemyslím.


  • 3

#404 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2021 - 9:30

Keš GC8ZBXA je taková pěkná kombinace Geodepresivního koutku a Lockdown vlákna. Snorchl sice píše, že na T5 nemá (a to tahle je fakt jednoduchá), ale podle profilu jich má odlovených 224. Kde se asi vzaly? Takže mimimálně jeden z těch dalších, co ho musel zalogovat, je asi příbuzný  :) Nebo tam možná byl jenom jeden z nich a zapsal všechny ostatní, to by byla covid pravidla dodržena. Možná to tak bylo a ani by mě to nepřekvapilo.


Úplně normálka. Naprostá většina těžších keší funguje takhle. Někdo vyluští, někdo vyleze a zbytek zájezdu se veze. Skutečná hodnota výkonu proti sólovému odlovu značně snížená. Mně to nevadí u kačerů, kteří na to mají. Ale jsou takoví, kteří by nedali ani to D5, ani T5, přesto mají dlouhé řady D5/T5 keší.


  • 2

#405 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2021 - 10:13


Úplně normálka. Naprostá většina těžších keší funguje takhle. Někdo vyluští, někdo vyleze a zbytek zájezdu se veze. Skutečná hodnota výkonu proti sólovému odlovu značně snížená. Mně to nevadí u kačerů, kteří na to mají. Ale jsou takoví, kteří by nedali ani to D5, ani T5, přesto mají dlouhé řady D5/T5 keší.


Kvůli D2 keši je potřeba dělat skupinový odlov v době, kdy se mají kontakty omezovat?
  • 1

#406 kstavk

kstavk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 299 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2021 - 10:52

Kvůli D2 keši je potřeba dělat skupinový odlov v době, kdy se mají kontakty omezovat?

pokud je potřeba tak ano, proč ne? 


  • -4

#407 Sven Gumby

Sven Gumby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2021 - 12:05

Kvůli D2 keši je potřeba dělat skupinový odlov v době, kdy se mají kontakty omezovat?

Lidi, kteří nejsou ovce, se obvykle vyskytují skupinách, kde se navzájem utvrzují ve svém neovcovství.


  • 1

#408 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2021 - 13:21

Takže lidé, co nejsou ovce, se vyskytují ve stádech. :)
  • 5

#409 MikiHamza

MikiHamza

    MikiHamza

  • Members
  • PipPipPip
  • 885 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2021 - 14:01

...zatímco lidé, co jsou ovce, loví sólo ve smečkách. :D


  • 3

#410 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2021 - 9:01

"Březen - za kamna vlezem, duben - ještě tam budem, až přijde máj, vyjdeme v háj"

Že by naši předci byli tak předvídaví?


Tento příspěvek byl upraven od Solim: 17 březen 2021 - 9:02

  • 3

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#411 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 520 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2021 - 14:59

No, je na to celé ministerstvo, poradci a ono je to tak jednoduché, kdy uvolnit omezení.
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#412 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 221 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2021 - 16:07

Březen, z okresu nevylezem, duben - v pr.... budem, až přijde máj, v urnový háj...


  • 12

#413 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2021 - 19:17

Mám obavy, že nejsi daleko od pravdy.
  • 2

#414 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2021 - 20:32

"Březen - za kamna vlezem, duben - ještě tam budem, až přijde máj, vyjdeme v háj"

Že by naši předci byli tak předvídaví?

Známý psychiatr prof. Vondráček dodával: máj – za kamny ráj. Červen – ještě ne ven.

P.S.  UABJ!

(Už aby bylo jaro!)


Tento příspěvek byl upraven od ladislavappl: 17 březen 2021 - 20:33

  • 0
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#415 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2021 - 20:31

Když si vzpomenu, jak jsme se loni v březnu opalovali....a dneska i u nás poprašek nad městem vydržel do mé podvečerní procházky v zimní bundě, teplota v 18.hodin čistá 0. Dost smutně jsem mrkla na čekající paddleboard, plánovala jsem si, jak už budu na vodě.
  • 0

#416 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2021 - 22:39

Prosím tě, čistě aprílové počasí. Vždyť normálně bylo na 1. dubna počasí, že přes den prostě začalo sněžit, po chvíli zase svítilo sluníčko. Skoro přesně, jako dnes. A to je dnes ještě do prvního dubna ještě 12 dní. Tak co si stěžuješ. Vždyť je teprve předjaří...

 

 

Když vidím, že už dnes je jako kdysi 1. dubna, jak je to posunuté dopředu, tak se už teď bojím, jak bude v létě vedro :-)

 

Vždyť je teď nádherné předjaří ;-).


  • 1

#417 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2021 - 0:59

Nojo... před dvěma lety, Florecie v půlce února, jen tričko s krátkým rukávem. To snad ani není pravda


  • 1

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#418 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2021 - 8:52

Mám pocit, že už půl roku je listopad. S občasnou výjimkou, třeba v únoru byl chvíli březen, v lednu leden, ale jinak listopad. Jediná předpověď, která vychází je, že v noci bude tma. Doufám, že tyto mrazy jsou opravdu poslední a už pak bude teplo.


  • 1

#419 MK1977

MK1977

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2021 - 14:29

No ani s tou tmou bych to neviděl tak jistý.  ;)


  • 0

#420 Iabbervox

Iabbervox

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2021 - 17:28

Dost smutně jsem mrkla na čekající paddleboard, plánovala jsem si, jak už budu na vodě.

Tak zrovna pádlovat jde klidně až do zámrazu. Na prkně tedy asi trochu hůř než v kanoi nebo kajaku, ale jde to. Jen se musí uzpůsobit hydro a člověk by tam pokud možno neměl zahučet. Ale přiznávám, že kážu vodu a piju víno – na vodě jsem taky byl naposled v listopadu.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama