Přejít na obsah


Fotka

RSS


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
65 odpovědí na toto téma

#41 les-coccinelles

les-coccinelles

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2007 - 23:43

Supr. Asi bych pro to pripadne mohl nabidnout hosting...

  • 0

#42 pepa.z.pocernic.test2

pepa.z.pocernic.test2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 170 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2007 - 7:24

Díky. Ale zatím to funguje, tak snad ani nebude potřeba.

Někomu se třeba bude hodit i opml: http://charoon.aspwe...tare.ashx?opml 


  • 0

#43 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 883 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2007 - 18:00

Díky moc, přesně na tohle jsem čekal.

Nedá se nějak pomocí parametrů sloučit více sekcí do jednoho kanálu? Jde mi o to, že bych si sloučil všechno kromě gratulací a frcu, aby mi tolik nebobtnal seznam kanálů ve čtečce.


  • 0

#44 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2007 - 19:31

marekl:

Nedá se nějak pomocí parametrů sloučit více sekcí do jednoho kanálu? Jde mi o to, že bych si sloučil všechno kromě gratulací a frcu, aby mi tolik nebobtnal seznam kanálů ve čtečce.

Ano, to je přesně to, na co tady všichni čekáme, snad k tomu jednou dojde... Zatím mě zřejmě spousta zajímavých příspěvků díky absenci globálníhho RSS zcela míjí


  • 0

#45 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 883 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2007 - 21:09

Zřejmě se něco děje. Probudil se mi zapomenutý kanál http://www.geocachin....aspx?feed=fora a jsou v něm přímo nové příspěvky, nejen ten úvodní.

  • 0

#46 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2007 - 10:01

Pouzivam jiz asi 2 tydny RSS od Pepy. Dekuji a chvalim, funguje tak jak ma, jen je to jakesi pomalejsi.

Zkusil jsem  "zapomenutý kanál" http://www.geocachin....aspx?feed=fora, ... a skutecne ... neco se deje. Skoda ze je Honza takovy "skromny".[:$], mozna by o tom vedel vice! [I]


  • 0

#47 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2007 - 10:09

marekl: Zřejmě se něco děje. Probudil se mi zapomenutý kanál http://www.geocachin....aspx?feed=fora a jsou v něm přímo nové příspěvky, nejen ten úvodní.

Opravdu, šlape to!
Bezva! Konečně funguje přesně to, co mi tu přechodu na CS chybělo. Díky!


  • 0

#48 pepa.z.pocernic.test2

pepa.z.pocernic.test2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 170 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2007 - 10:11

pazitka:

Pouzivam jiz asi 2 tydny RSS od Pepy. Dekuji a chvalim, funguje tak jak ma, jen je to jakesi pomalejsi.

Zkusil jsem  "zapomenutý kanál" http://www.geocachin....aspx?feed=fora, ... a skutecne ... neco se deje. Skoda ze je Honza takovy "skromny".[:$], mozna by o tom vedel vice! [I]

Ta pomalost je vlastnost způsobu zpracování. Protože nemám přístup k databázi, tak se to muselo generovat ze všech dostupných rss a to nějaký čas zabere. Takže doporučuju přejít opět na rss přímo z gc.cz, pokud zůstane funkční.


  • 0

#49 cyne

cyne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2007 - 10:15

ja ted taky pouzivam kanaly od pepy a funguje to paradne, jen jeden maly problem, ktery byl i v puvodnim kanalu na GC neslo by te zpravy jeste pridat nekde NICK cloveka co to pise? ono predtim jsem to taky prezil, ale ted jak jsem si zvyknul na to normalni prochazeni fora,tak mi tam ty nicky chybi ;) . Jinak moc chvalim a dekuju za to oddelovani prispevku ktere jsou quotovany. Diky moc EDIT: jezis ja jsem slepej, tak uz nic jen nevidim ze tam to jmeno je :)
  • 0

#50 pepa.z.pocernic.test2

pepa.z.pocernic.test2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 170 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2007 - 10:54

marekl:

Díky moc, přesně na tohle jsem čekal.

Nedá se nějak pomocí parametrů sloučit více sekcí do jednoho kanálu? Jde mi o to, že bych si sloučil všechno kromě gratulací a frcu, aby mi tolik nebobtnal seznam kanálů ve čtečce.

Vzhledem k tomu, že se objevilo funkční rss na gc.cz asi nemá smysl slučování realizovat.


  • 0

#51 Mimon_team

Mimon_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2007 - 14:59

Hlavně Pepo prosím tě to svoje RSS zatím neruš! Já si pohled na jednotlivé kanály přepínám přímo ve čtečce (tzn. sám se můžu rozhodnout jestli budu číst všechno sloučené, nebo po jednotlivých kanálech), a to rozdělení se mi moc hodí. Až nebudu třeba pár dní u počítače, můžu pak jednoduše označit naráz všechno v kanálu "gps" a "obecne" za přečtené, ale nepřijdu tím o zajímavosti v kanálu "oznameni".


  • 0

#52 pepa.z.pocernic.test2

pepa.z.pocernic.test2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 170 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2007 - 8:38

Mám tu další rss pokus. Pro případné zájemce jsem vytvořil kanál na nejnovější a nejbližší kešky. Kanál je jen rozhraní, stahujete na svůj login z gc.com.

Vlastnosti:

  • stáhne se seznam 40 nejnovějších nebo 40 nenalezených nejbližších
  • nové stažení nejdříve po 30 minutách, jinak to vrací nakešované rss
  • prodleva mezi staženými stránkami z gc.com je 5 vteřin, proto to může déle trvat.
  • když se to přežene s trafficem, tak gc.com přidělí 403 pro ip, ze které se tahá. to je v tomhle případě server s kanálem a proto ta časová omezení.
  • vzhledem k tomu, že služba získá data přes váš login, musíte sdělit heslo. Nemám důvod ho zneužívat. V případě nedůvěry máte možnost vytvořit účet určený jen pro tuto službu. Samozřejmě pak nebude fungovat filtrování nalezených. Pokud použijete tento postup, je nutné se na gc.com přihlásit a potvrdit pravidla použití.
  • v tuhle chvíli je to spíš testovací provoz, cokoliv se kdykoliv může změnit od změny vlastností přes blokování příliš horlivých uživatelů až po úplné zrušení rss.

Teď ty kanály (změňte vašeusername a vašeheslo, případně souřadnice)
http://charoon.asp2.cz/gcdata.ashx?username=vašeusername&heslo=vašeheslo&format=rss&stahni=nejblizsi&lat=50&lon=15

http://charoon.asp2.cz/gcdata.ashx?username=vašeusername&heslo=vašeheslo&format=rss 


  • 0

#53 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2007 - 9:18

Do titulní stránky fór jsem přidal Honzovy odkazy na RSS. Zvolit si můžete buď globální kanál nebo jednotlivě. Fungují na principu zobrazování příspěvků, nikoliv jen vláken, jak tomu je u standardních Community Server RSS.

Choze


  • 0

#54 pepa.z.pocernic.test2

pepa.z.pocernic.test2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 170 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2007 - 19:06

Choze & Debora:

Do titulní stránky fór jsem přidal Honzovy odkazy na RSS. Zvolit si můžete buď globální kanál nebo jednotlivě. Fungují na principu zobrazování příspěvků, nikoliv jen vláken, jak tomu je u standardních Community Server RSS.

Choze

Protože existuje menší rozdíl ve způsobu generování mých rss a rss na gc.cz (způsob zapsání odesílatele a času) bych se chtěl zeptat, jestli chce někdo zůstat u těch mých kanálů. Abych věděl, jestli má cenu je udržovat naživu.


  • 0

#55 maros251

maros251

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2007 - 23:05

Ahoj pane, použivam tvoje RSS a chtěl bych u nich zustat pokud zustanou naživu. Dik moc
  • 0

#56 bellows

bellows

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2007 - 8:48

pepa:

Protože existuje menší rozdíl ve způsobu generování mých rss a rss na gc.cz (způsob zapsání odesílatele a času) bych se chtěl zeptat, jestli chce někdo zůstat u těch mých kanálů. Abych věděl, jestli má cenu je udržovat naživu.


Taky rad pouzivam RSS od Pepy. Nevim jak u jinych ctecek, ale ve ctecce z Opery se mi zobracuje ve sloupci OD clovek, ktery prispevek pise (v kanale na GC.cz je OD:geocaching.cz) a odeslano je skutecny datum a cas (u GC.cz ze zobrazuje cas stazeni do meho PC).
Proto se i ja primlouvam za ponechani kanalu.

  • 0

#57 Pehta

Pehta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2007 - 11:24

pepa:

Choze & Debora:

Do titulní stránky fór jsem přidal Honzovy odkazy na RSS. Zvolit si můžete buď globální kanál nebo jednotlivě. Fungují na principu zobrazování příspěvků, nikoliv jen vláken, jak tomu je u standardních Community Server RSS.

Choze

Protože existuje menší rozdíl ve způsobu generování mých rss a rss na gc.cz (způsob zapsání odesílatele a času) bych se chtěl zeptat, jestli chce někdo zůstat u těch mých kanálů. Abych věděl, jestli má cenu je udržovat naživu.


I já bych rád nadále využíval tuto verzi RSS díky lepšímu zobrazování v Opeře.

  • 0

#58 solsais

solsais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2007 - 14:27

Ano Pepo, i já používám Tvoje RSS kanály z Charona přes Operu a pokud to zůstane funkční, budu to používat i nadále. Děkuju
  • 0

#59 pepa.z.pocernic.test2

pepa.z.pocernic.test2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 170 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2007 - 14:35

vzhledem k tomu, že zájem je, nechám ty kanály existovat, dokud nebudou podobným způsobem upravena rss na gc.cz a dokud do bude technicky možné.

  • 0

#60 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2007 - 11:46

Honza už upravil RSS podle vašich připomínek (datum a odesílatel), tak prosím vyzkoušejte.

Choze 


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama