Přejít na obsah


Fotka

Kvalita zakládaných keší, aneb za keše krásnější a dokonaleší


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
92 odpovědí na toto téma

#81 ok1in

ok1in

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2007 - 10:12

Viburnus:

Narazil jsem náhodou na tenhle obrázek a prostě se o něj musím podělit:

http://www.stpfriend...he-PDRM2333.JPG

(napodobenina olivové větvičky skrývá mikro keš v jedné z oliv)

Tak tohle bych chtěl hledat [8-|]


  • 0

#82 StanleyCZ

StanleyCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2007 - 15:33

No, třeba v zimě když je opadaný listí a plody sklizený to musí najít i slepej ;-)

  • 0

#83 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2007 - 16:01

Aby to spíš nedopadlo tak, že v oleji bude vylisovanej logbook [;)]
  • 0

#84 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2007 - 16:49

Existuje nějaký bookmark list podobných kešek u nás? myslím že by to stálo za to...

  • 0

#85 v&f family

v&f family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2007 - 17:11

Jak, stalo za to. Proc bych takovou kes delal, kdyby o ni kazdej vedel. Co by jsi pak chtel hledat?

  • 0

#86 WAV

WAV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 434 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2007 - 19:06

[:D] Jsem překvapenej, že jste po takový dlouhý době ještě otevřeli tohle moje silně kontraverzní a v první části i rozhádaný vlákno.

Bylo sice založeno trochu k jinému účelu, ale tohle k tomu částečně patří taky. Na grounspeak foru lze velmi snadno vylistovat vyhledávačem spoustu takhle vychytaných keší: kameny, šišky, klacky, mrtvoly atp. Určitě to stojí zato si prohlédnout.[Y]


  • 0

#87 GCS Team

GCS Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2007 - 19:21

To WAV : myslíš třeba tuto diskuzi ? [:D]

  • 0

#88 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2007 - 22:17

WAV:

To Alkes: 

Vypadá to, že jste zcela nepochopil způsob hodnocení o kterém zde píšu. Proto na vysvětlenou: Odkaz na hodnocení na listingu neumisťuje nějaká centrální organizace, ale pouze owner sám. Je to zcela dobrovolné.Vše co zde píši není nějaká snaha někomu něco nařizovat, ale jen návod jak vylepšit naše "české kešky".A určitě je co vylepšovat. Kritiku samozřejmě očekávám, ale konstruktivní. Taky se tady neptám zda to tam někdo chce nebo nechce, ale ptám se, zda by to někdo mohl naprogramovat. Jsem jeden z těch co si to do listingu zcela jistě umístí.
Zkuste nahlédnout na provedení zahraničních keší včetně jejich listingu. A není nutno chodit daleko. Například chrám svatého Štěpána ve Vídni : http://www.geocachin...93-21cca01424f1
Na konci za poslední fotografií před hintem najdete link na hodnotící odkaz o kterém jsem mluvil.
Bohužel na americké stránky http://www.keenpeople.com/ Tenhle odkaz si tam může dát každý, dokonce i my.
Bohužel se mi moc nelíbí se mi ten způsob jakým je to tam dělané.
Můj návrh je, aby bylo něco podobného v češtině a trochu podrobnější. Pro průměrně zdatného programátora php není problém takový script napsat. No a pak už zbývá takovou databázi umístit na nekomerční web
 



Obávám se sire, že geocaching umí zařídit hodnocení keše. :-) Tím hodnocením jsou logy samotné..

Kromě toho hodnocení s tebou ale souhlasím.

  • 0

#89 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2007 - 22:34

Aha, už jsem pročetl sáhodlouhou diskusi, už se to pořešilo.

Pokud chcete někdo ulovit pěknou netradiční cache, dovoluji si vás pozvat na tu mojí :-)

  • 0

#90 Uza

Uza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2007 - 12:22

A chcete si odlovit opravdu kvalitni cache?

 

Zkuste tuto: Cache s natradicnim mistem


  • 0

#91 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2007 - 12:36

Uza:

A chcete si odlovit opravdu kvalitni cache?

 

Zkuste tuto: Cache s natradicnim mistem

Hmm nevím proč mě vždy zaráží víc některé logy (tentokrát ani né nálezcu, popřípadě neúspěšných hledačů) než na první pohled přinejmenším podivně vypadající listing cache. Občas by se měli zamyslet nejen zakladatelé.


  • 0

#92 dandra

dandra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2007 - 13:04

Ale, ale... vždyť je to jen provokace od zkušeného cachera, který tímto zahájil okurkovou sezónu příspěvkem na téma "kvalita zakládaných cache" [;)] Tak šup, šup, kdo bude mít FTF? [:P][:P][:P]
  • 0

#93 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2007 - 13:27

v&f family: Jak, stalo za to. Proc bych takovou kes delal, kdyby o ni kazdej vedel. Co by jsi pak chtel hledat?

Nevidím v tom zase takový problém... dneska každý hledá průhlednou pixlu dané velikosti v igelitovém pytli. Pokud by u kešky bylo možné uvést nějaký parametr, ikonu apod. že má netradiční kontajner, pak by to na škodu nebylo. Kromě jiného může být jeho fotka ve fotohintu nebo popsán v hintu samotném. Nicméně nedá se třeba vyhledávat podle toho parametru a to je škoda. 


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama