Přejít na obsah


Fotka

Handy Geocaching = java aplikace určená pro geocaching


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1646 odpovědí na toto téma

#201 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2008 - 15:00

Dpman napsal/a:
Dneska jsem si nainstaloval HG do HTC VARIO a aplikace běží. Když chci ale připojit GPS modul (Qstarz) tak aplikace napíše "MIDlet způsobil nezachycenou vyjímku" pak se aplikace ukončí. Co s tím? Děkuji za radu.


A mas spravny midlet dle doporuceni Destila?
  • 0

#202 swoop.name

swoop.name

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2008 - 15:03

překlik, sorry
  • 0

#203 swoop.name

swoop.name

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2008 - 15:08

Dpman napsal/a:
Dneska jsem si nainstaloval HG do HTC VARIO a aplikace běží. Když chci ale připojit GPS modul (Qstarz) tak aplikace napíše "MIDlet způsobil nezachycenou vyjímku" pak se aplikace ukončí. Co s tím? Děkuji za radu.

Co s tím? Řešit to na fóru HG u Destila http://www.destil.cz/forum nebo kontaktovat přímo jej. Sám o pár postů výš upozorňuje, že tohle se řeší jinde.. ;)
  • 0

#204 ebik

ebik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2008 - 15:54

Jen chci oznámit javaskriptový MultiSolver: http://drak.ucw.cz/~...ultisolver.html
  • 0

#205 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 524 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2008 - 16:13

ebik napsal/a:
Jen chci oznámit javaskriptový MultiSolver: http://drak.ucw.cz/~...ultisolver.html


Zrovna vcera vecer jsem presne nad timto uvazoval. :o Jdu se na to mrknout!
  • 0

#206 Mimon_team

Mimon_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2008 - 16:28

ebik napsal/a:
Jen chci oznámit javaskriptový MultiSolver: http://drak.ucw.cz/~...ultisolver.html


Fantazie! Konečně nemusím po úpravě vzorečku spouštět HG na mobilu a testovat to v něm. Ten GM skript je perfektní.
  • 0

#207 Destil.cz

Destil.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2008 - 11:08

Ano, přesně před rokem byla uvolněna první verze HG.

K tomuto výročí jsem vydal některé zajímavé statistiky o používání HG - počet uživatelů denně, seznam nejnáruživějších uživatelů programu, seznam mobilů, které se s HG nejvíc používají a seznam operátorů.

Více zde:
http://destil.bloguj...-narozeniny.php
  • 0
Autor Handy Geocachingu, Locify, organizátor Geocaching na ČVUT, autor na poklady.com

#208 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2008 - 11:13

Velmi zajímavé statistiky :) Nevíš u toho prvního grafu, jak je zhruba uprostřed propad až úplně na 0, co se to dělo? To by mě docela zajímalo :D
  • 0

#209 Destil.cz

Destil.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2008 - 12:02

Tenhle vypadek byl 11.10, myslim ze to byl zrovna den kdy Groundspeak kompletne zmenil HTML kod a HG den nefungoval nez jsem to vsechno prepsal.
  • 0
Autor Handy Geocachingu, Locify, organizátor Geocaching na ČVUT, autor na poklady.com

#210 xsoft

xsoft

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2008 - 14:07

Na Nokii N81 jsem ho taky celkem hojne pouzival a byl (je) naprosto perfektni. Na HTC Kaiseru se mi jej nepovedlo (dle navodu i experimentovani) rozchodit, skoda.
  • 0

#211 Hobako

Hobako

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2008 - 14:38

Včera jsem si HG stáhnul, hladce nainstaloval na N6230i a rozjel s BT i-Tec 339. Dnes jsem odlovil pomocí HG první keš. Šikovný prográmek. Dík za něj! Budu ho jistě používat jako alternativu pro neplánované lovy k mému Looxu C550 s BeeLine.
  • 0

#212 JuCaKe

JuCaKe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2008 - 8:17

Nemáte prosím někdo zkušenosti s HG na SE k770i? Nechala jsem si ho poslat přes poklady.com, stáhlo a uložilo se to zřejmě bez problémů, ale já to teď v tom mobilu zaboha namůžu najít, kam se to stáhlo:o. Díky za všecgny rady.
  • 0

#213 Hledatchi

Hledatchi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2008 - 9:23

V "Moje soubory" nebo "Spravci souboru" prolezt Aplikace a Hry.. neni to snad tam? A po stahnuti Java aplikace se prece telefon pta, kam se to ma ulozit..
  • 0

#214 JuCaKe

JuCaKe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2008 - 19:46

aha, asi chybka. Pry neduveryhodny zdroj, takze se to vyhodilo nekam buhvi kam. Zkusim to stahnout jinou cestou. Nebo se to dá nějak nastavit, aby se stáhlo komplet všechno byť sebenedůvěryhodějšího?
  • 0

#215 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2008 - 19:58

Nejlepší cesta je samozřejmě stáhnout si program do počítače z netu a pak náhrat kabelem, bluetoothem, či jiným způsobem do mobilu, tedy za předpokladu, že něco z toho máš. A myslím, že u K770i by neměl být problém :)
  • 0

#216 Barakk

Barakk

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2008 - 10:16

Helou kacata, mam dotazek, ted premyslim nad novym telefonem a chtela bych se zeptat nekoho, kdo ma zkusenosti se Sony Ericssonem C702 a Handy GC? Nechci udelat ukvapenou koupi a vybiram mezi telefonem s GPS(zabudovanym) a nebo telefonem bez GPS ale s modulem. Pls poradte:|
  • 0

#217 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 121 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2008 - 14:36

Dcera ma C702 a chyta signal vzdy v pondeli a v dubnu. Dle zkusenosti je to pro nas nepouzitelne.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#218 Paw&lucima

Paw&lucima

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 185 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2008 - 16:02

Mam zkusenosti s obema typy spojeni (mobil + BT modul vs mobil s GPS). S bluetoothovym modulem neni nejmensi problem, chyti se vzdy a vsude. S integrovanou GPS mam Nokii E66, citlivost vypada primerena konstrukci, ve meste mezi budovama je trochu horsi, na volnym prostranstvi v pohode. Pokud budes pouzivat jen mobil, tak bych sel do externiho BT modulu. Krome vyssi citlivosti vidim vyhodu i v tom, ze to dyl vydrzi na baterky. BTW pokud by sis kladl otazku, proc jsem presel na horsi reseni, tak je to pro to, ze mobil mam pouze jako zalohu k Coloradu. Paw
  • 0

#219 hrouda

hrouda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2008 - 17:12

Barakk napsal/a:
Helou kacata,
mam dotazek, ted premyslim nad novym telefonem a chtela bych se zeptat nekoho, kdo ma zkusenosti se Sony Ericssonem C702 a Handy GC? Nechci udelat ukvapenou koupi a vybiram mezi telefonem s GPS(zabudovanym) a nebo telefonem bez GPS ale s modulem.
Pls poradte:|


Testoval jsem.
Handy Geocaching i TrekBuddy fungují.
GPS má strašně dlouhý start.

zde jsem to popsal

Osobně bych za stejné peníze koupil Nokii 6110Navigator nebo (pokud jsi u T-Mobile) dotovanou Nokii 6650 (moje recenze). C702 mne prostě nepřesvědčil a neběží na něm Garmin Mobile XT.

Na druhou stranu: telefon zcela bez GPS už bych dnes nekupoval. Mít nepřetržitě s sebou spolehlivě fungující navigaci je k nezaplacení, ačkoli si to člověk předtím nepřipouští.

Externí GPS není zdaleka taková pohoda (buď jí nebudeš mít s sebou, nebo bude mít vybitou baterku). Navíc interní GPS používá síťovou asistenci při startu - start GPS do dvaceti sekund ve městě mezi domy, to žádný externí BT modul neumí (podotýkám - ne hot nebo warm start, ale start po několikadenním nepoužívání GPS).
  • 0

#220 al-ash

al-ash

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2009 - 0:07

...u handygeocachingu me prekvapilo, ze nevypisuje aktualni souradnice v modu "Navigace" a ani sem nenasel, ze by to bylo mozno nastavit: je to umyslne (pokud jo, tak mi to prijde lito) nebo je to opravdu mozno nekde nejak nastavit?
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka