Přejít na obsah


Fotka

Logy v kesich


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
22 odpovědí na toto téma

#21 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 30 July 2004 - 9:25


Obycejna tuzka a orezavatko lze bez problemu nahradit mikrotuzkou s vetsi naplni.
Myslim, ze je to taky moznost ale jen pro vetsi cache. Jen nevim, jestli v zime nejak nezamrza:)
Maji je v carreforu 4ks za 24 kc.
  • 0

#22 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 02 August 2004 - 10:21

Dekuji za postreh. Zverejneni jmena od koho prispevek byl neni snad tak velka hanba :)


Dk je Drevokocur. Jemu sa furt zverejnuju prispevky bez mena, neviem preco. Ja ked zabudnem meno, system ma upozorni a bez mena ma nepusti dalej...
  • 0

#23 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 07 August 2004 - 13:02

Dk je Drevokocur. Jemu sa furt zverejnuju prispevky bez mena, neviem preco. Ja ked zabudnem meno, system ma upozorni a bez mena ma nepusti dalej...

Samane, diky za upozorneni na podpis vlastne zkratku podpisu Drevokocura. Ja jsem puvodne myslel ze se jedna o podekovani D(i)k kde vypadlo pri psani (i). System mne rovnez nepusti do odeslani diskusniho prispevku ale az po zadani jmena. Dk ma asi nejakou protekci, tak to budeme muset nechat prosetrit! :-))Rovnez vsem diskutujicim dekuji za informace nazory a namety v tomto mnou vytvorenem vlakne. Rozhodne se budou hodit i dalsim kesolovcum :-) Zdenek
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama