Přejít na obsah


Fotka

Jaky software do PDA ASUS


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
22 odpovědí na toto téma

#21 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2011 - 18:41

Asus A639 statickou navigaci má na 100 procent. Ono de lovit cache i s ni, ale neni to vono. Bez statiky je to nebe a dudy. Ale bacha.Já si Apsirfem, či jak se to jmenuje GPSku uplně odrovnal. prostě sem se v tom rypal tak dlouho, až přestala fungovat. Asi tak po třech dnech laborování se mi to podařilo rozjet. Takže pozor
  • 0
GeoWiki - Vše co jste chtěli vědět o Geocachingu
Garmin Oregon GPS Wiki - Vše co jste chtěli vědět o Garmin Oregonu
Geoget - Jak rozchodit Geoget, statistiky aj.
Instalace Topo czech do počítače

#22 vejvar

vejvar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2011 - 19:06

no ja nic neupravoval a prijde mi to v pohode, muzes prosim popsat v cem je ten rozdil?
  • 0

#23 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 786 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2011 - 6:50

vejvar napsal/a:
no ja nic neupravoval a prijde mi to v pohode,
muzes prosim popsat v cem je ten rozdil?


Staticka navigace vlastne funguje tak .. tedy GPSka tak, ze do urcite rychlosti - 3.5-4.5km/hod nedochazi ke zmene polohy v aplikacich, tzn. ze nez prekrocis tuhle rychlost, GPS se chova jako kdybys stal na miste, proste se neobnovi poloha.

Ja na starem iPaqu jsem pri chuzi za kesi nezaznamenal problem, ten nastal az pri dohledavani, kdy se pohybujes pomaleji, pak ti GPS "zamrzne".

Kazodpadne, pokad ti staticka navigace vadi, zkus google..najde ti treba tohle: http://swisti.simpleart.cz/?p=31 .. anebo se s tim smirit a nechat to byt.
  • 0

Díky.

Jarda (brazajar)

 

Zítra je taky den!!! :)

 Garmin Oregon 600 / Garmin Dakota 20 // OSM VasaM mapy // Xiaomi Redmi Note 12 Pro+  s Locus Pro // Garmin Enduro // Thinkpad e14 + GeoGet // nohy / MHD / VW Sharan / Toyota ProAce City Verso / Norco Fluid FS1 / koloběžka Bizon

https://www.brazovic.cz     





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama