Přejít na obsah


Fotka

Handy Geocaching


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
40 odpovědí na toto téma

#1 Minja

Minja

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2007 - 9:20

Ahoj.

Našel jsem na netu tento program pro mobilní telefony a vypadá opravdu skvěle. Bohužel si ale nevím rady s instalací a netuším, jak to nainstalovat do svého mobilu. Má někdo zkušenost-poradí mi někdo? Díky moc Minja

 http://destilapps.wz...handygeocaching


  • 0

#2 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2007 - 9:25

HGC pouzivam uz od jeho zacatku, tedy konkretne v jeho light verzi-tj. bez funkci pro GPS modul.
K ty instalaci-no instaluje se to stejne jako jine Javove aplikace do mobilu-nejlepe kdyz mas treba kabel a obsluzny SW ke svemu mobilu, kterym to tam nahrajes. Pokud ne, tak muzes ke stazeni do telefonu pouzit wap-pak staci zadat do prohlizece telefonu adresu toho JAD souboru, tj. http://destilapps.wz...eocaching/Handy Geocaching light.jad a pak uz si to mobil stahne. No proste bezna Java aplikace.
P.S: Predpokladam, ze tvuj mobil Javu podporuje, jinak by ses asi neptal [:)]

  • 0

#3 helixik

helixik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2007 - 20:33

Minjo... ani na to nemysli !!!
Uz takhle nas s temi svymi FTF pekne nicis.... :-)
  • 0

#4 Minja

Minja

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2007 - 23:20

Díky za radu...

Pro Minarja - jasně, mám N70 tak se s tím zkusím poprat...

Pro Helixe - to nejní PM, tak bud v klidu [;)]  - stejně příští FTF bude Tvoje... [:D]


  • 0

#5 michajlpetrof

michajlpetrof

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2007 - 23:37

mám taky malej problém....Instalace v poho, ale po připojení přes GPRS a načtení nejbližších keší ni píše (žádná aplikace).

Při vyhledávání listingu podle waypointu mi to napíše brutálně dlouhou chybu začínající Problém na stránkách Geocaching.com nebo chyba aplikace...Sekce: overview 

Kdo by mohl nejak pomoci tak dík za radu 


  • 0

#6 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2007 - 21:18

Minja:

Díky za radu...

Pro Minarja - jasně, mám N70 tak se s tím zkusím poprat...

Nemám sice chytrou Nokii, Ale klasicky to jde nainstalovat pomocí PC Suite (Instalovat aplikace). Bohužel má program problémy s GPS Nokia LD-3W. Na Destilovych strankách aplikace se můžeš podívat do Fóra.
  • 0

#7 Lukeee

Lukeee

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2007 - 17:11

Ahoj, zpět k příspěvku od minarjo, mám Nokii 6630 a GPS modul Nokia LD-3W. Potřeboval bych stáhnout verzi programu která už je dělaná pro GPS. Díky Luke
  • 0
Luke

#8 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2007 - 20:27

Hergot, co máš za problém?!?
Tady jsou stránky projektu, tam najdeš vše potřebné. Jen ti můžu říct, že jsem to s tímto modulem zkoušel a funguje to.
Evidentně máš chronickou potřebu se vyptávat na banální otázky, které jsou snadno dohledatelné.
Příště prosím zkus raději Wikipedii, nebo Google
  • 0

#9 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2007 - 21:26

Czecho Cowboy napsal/a:
Hergot, co máš za problém?!?
Tady jsou stránky projektu, tam najdeš vše potřebné. Jen ti můžu říct, že jsem to s tímto modulem zkoušel a funguje to.
Evidentně máš chronickou potřebu se vyptávat na banální otázky, které jsou snadno dohledatelné....

Musím mírně (spíše Výrazně) umírnit Cowboye, který tohoto nováčka z Olomouce (Lukeee) už minimálně ve druhém threadu (nečetl jsem vše) bezdůvodně napadá, což se mi ani trochu nelíbí. Už ve vlákně Hledám společnost - OLOMOUC přeci psal, že teprve začíná, tak je třeba mu dát čas se se zdroji k dohledávání (tento web, wiki, GC.com) více seznámit, případně mu pomoci, a ne ho takto drze napadat. Čili Cowboyi, takto opravdu NE! Přeci stačí vždy diplomatickou formou tazatele nasměrovat a postupem času už zjistí, kde jsou jaké info, a bude to v pohodě.
  • 0

Nevíte si s něčím v GC rady? Zkuste jít nejprve na Českou encyklopedii GC


#10 1xyz2

1xyz2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2007 - 22:03

Čili Cowboyi, takto opravdu NE! Přeci stačí vždy diplomatickou formou tazatele nasměrovat a postupem času už zjistí, kde jsou jaké info, a bude to v pohodě.

Omlouvám se za off topic, ale musím souhlasit a netýká se to jen Cowboye. Myslím si že místo takových odpvědí které se tu někdy vyskytují, by bylo lepší nepsat nic, a tazatel si to stejně nakonec nějak zjistí. Určitě je to lepší než pořád někomu dávat najevo jaký je hlupák. Mimochodem začínající kačery by měli ostatní spíše podpořit a ne je buzerovat. ;)
  • 0

#11 bailin

bailin

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2007 - 7:31

Czecho Cowboy napsal/a:
Hergot, co máš za problém?!?
Tady jsou stránky projektu, tam najdeš vše potřebné. Jen ti můžu říct, že jsem to s tímto modulem zkoušel a funguje to.
Evidentně máš chronickou potřebu se vyptávat na banální otázky, které jsou snadno dohledatelné.
Příště prosím zkus raději Wikipedii, nebo Google


Miluju tyhle rodičema rozmazlezné fracky co si o sobě myslí, že sežrali všechnu moudrost světa. Není to totiž pouze tohle vlákno, kde si tenhle hošánek mastí své ego na těch, kteří se slušně na něco zeptají. To, že už kovbojíček už pár keší našel a pár jich založil, z něj ještě nedělá poloboha... Je třeba aby především pochopil, že i stav nalezených jaký teď má je pořád úplý h...o.
  • 0

#12 BBBubak

BBBubak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 324 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2007 - 7:59

Fajn, tak ted si zas chvili bude mastit ego par uslechtilych karatelu?
  • 0

#13 MadDogTeam

MadDogTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 357 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2007 - 9:16

Mohu poprosit vsechny uzivatele, tohoto skveleho programu, logujici pres jeho prostredy, aby aktualizovali na posledni verzi, je v ni uz vyreseno nepridavani nekorektnich znaku a GSAK pak nema problem importovat PQ s logem z tohoto programu. Diky moc vsem a hlavne autorovi za tento nastroj a briskni uprava a opravy.
  • 0
Galaxy SII + search dogs Phalko a Ela :)

#14 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2007 - 16:23

bailin napsal/a:
To, že už kovbojíček už pár keší našel a pár jich založil, z něj ještě nedělá poloboha... Je třeba aby především pochopil, že i stav nalezených jaký teď má je pořád úplý h...o.

Myslíš, že se názory odvíjejí od počtu nalezených?
Fajn, jestli já mám úplný h...o, co máš teda ty? Pod čím jsi zaregistrovanej? Co jsi vlastně zač?! :@
Mimochodem, tím, co jsi tu napsal aplikuješ na mě to samé, jako já na toho chlapíka z Olomouce... :)
  • 0

#15 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2007 - 16:47

Czecho Cowboy napsal/a:
Mimochodem, tím, co jsi tu napsal aplikuješ na mě to samé, jako já na toho chlapíka z Olomouce... :)

Což ale ještě neznamená, že to je dobře... ;)
Taky bych se přimlouval, aby ses mírnil.
  • 0

#16 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2007 - 16:49

alkes napsal/a:
Taky bych se přimlouval, aby ses mírnil.

Kdybych se nehodlal mírnit, proklel bych ještě kolegu bailina, protože mi dělá to samé, co se mu nelíbí B).
  • 0

#17 GCS Team

GCS Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2007 - 16:57

Nechcete si to pánové vyřídit někde jinde ? Toto téma má svůj název.
  • 0

#18 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2007 - 17:12

MadDogTeam napsal/a:
Mohu poprosit vsechny uzivatele, tohoto skveleho programu, logujici pres jeho prostredy, aby aktualizovali na posledni verzi, je v ni uz vyreseno nepridavani nekorektnich znaku...

Já být Destilem, tak uživatele k tomuto updatu jednoduše donutím tím, že v těch PHP skriptech pro předchozí verze deaktivuji funkčnost a pak by uživatelé starších problematických verzí na dotaz dostali do aplikace od skriptu jen odpověď typu "Aktualizujte si na novou verzi...".
Resp. není třeba v PHP tímto návratovým textem nahrazovat všechny funkce komunikující se skriptem a tedy i s GC.com, ale jen to aplikovat na problematickou funkci Logování a tím ji u starších verzí zamknout...
  • 0

Nevíte si s něčím v GC rady? Zkuste jít nejprve na Českou encyklopedii GC


#19 Mates168

Mates168

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2007 - 14:35

GCS Team napsal/a:
Nechcete si to pánové vyřídit někde jinde ? Toto téma má svůj název.


Taky si myslím, poslední dobou se fórum mění spíš ve vyřizování účtů. Řešte si to někde jinde a ne na fórech gc.cz, které mají asi trošku odlišný smysl, než vytýkání chyb těch druhých (pokud se ovšem nejedná o upozornení na porušení pravidel)
  • 0

#20 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2007 - 15:00

Mě spíš zajímá, kdy se tady rozjede diskuze podobná té o GeoGetu, ve které se poukáže na to, že tenhle úžasný Destilův program, bez kterého bych si já už dnes nedokázal geocaching představit, tahá neoprávněně data z GC.com a tak by se to mělo zarazit :@ Pokud na to dojde, tak se Destile nedej a na ty moralisty kašli :D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama