Přejít na obsah


Fotka

PQ Londýna a okolí


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
27 odpovědí na toto téma

#1 vancosi

vancosi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2007 - 0:12

Nemáte někdo postahované PQ Londýna a okolí? Já skončil stahování u 23.května 2003 a zdá se že by to bych to stahoval pekelně dlouho. Pokud se tam někdo chystá můžem se i podělit a každý stáhnout kus.
  • 0

#2 dandra

dandra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2007 - 7:42

V Londýně se neplánujeme stavovat, ale můžu nabídnout trasu Dover-Edibourgh a celé Skotsko (4115 wpt). Samotného Londýna je tam ale jen 1/3.
  • 0

#3 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2007 - 13:35

Vancosi napsal/a:
Nemáte někdo postahované PQ Londýna a okolí? Já skončil stahování u 23.května 2003 a zdá se že by to bych to stahoval pekelně dlouho. Pokud se tam někdo chystá můžem se i podělit a každý stáhnout kus.

Co všechno potřebuješ? Všechny kešky nebo jen tradicionálky nebo tak něco... Co je to okolí Londýna?
  • 0

#4 vancosi

vancosi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2007 - 13:43

sobikovi napsal/a:

Vancosi napsal/a:
Nemáte někdo postahované PQ Londýna a okolí? Já skončil stahování u 23.května 2003 a zdá se že by to bych to stahoval pekelně dlouho. Pokud se tam někdo chystá můžem se i podělit a každý stáhnout kus.

Co všechno potřebuješ? Všechny kešky nebo jen tradicionálky nebo tak něco... Co je to okolí Londýna?


Jedu na tejden do Londýna, takže mě stačí přiměřený okruh, jak velký nevím. Když ted vidím kolik jich tam je, tak stačí jen tradicionálky, případně virtuálky. Mysterky a multy jsou zřejmě zbytečné, to stejně nestihnu. Když jsem stahoval PQ tak jsem začal stahovat všecho v okruhu 500mil. Ale například jen za duben 2003 tam bylo založeno skoro 500 keší, takže jsem to vzdal. A příští PQ už zmenším okruh a odfiltruju jen tradiční, teda jestli se nenajde někdo kdo by to už měl postahovaný.
  • 0

#5 Mimon_team

Mimon_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2007 - 18:30

A příští PQ už zmenším okruh a odfiltruju jen tradiční, teda jestli se nenajde někdo kdo by to už měl postahovaný.

Já tomu nějak nerozumím -- PQ se přece vygeneruje prakticky okamžitě, a když náhodou ne, tak do druhého dne ji máš 100% v mailu.
Není jednodušší si tím pádem vytvořit jeden nebo dvě PQ (v preview je hned vidět kolik kešek se takhle našlo), mít tak k dispozici aktuální data, a druhý den si už uploadnout GPX do GPSky, než několik dní hledat někoho kdo si to možná někdy postahoval?

Londýn je velkej, ale tolik tradicionálek v něm zase nebude, aby se nevešly do limitu 5 PQ na den :)
  • 0

#6 vancosi

vancosi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2007 - 20:32

Mimon_team napsal/a:

A příští PQ už zmenším okruh a odfiltruju jen tradiční, teda jestli se nenajde někdo kdo by to už měl postahovaný.

Já tomu nějak nerozumím -- PQ se přece vygeneruje prakticky okamžitě, a když náhodou ne, tak do druhého dne ji máš 100% v mailu.
Není jednodušší si tím pádem vytvořit jeden nebo dvě PQ (v preview je hned vidět kolik kešek se takhle našlo), mít tak k dispozici aktuální data, a druhý den si už uploadnout GPX do GPSky, než několik dní hledat někoho kdo si to možná někdy postahoval?

Londýn je velkej, ale tolik tradicionálek v něm zase nebude, aby se nevešly do limitu 5 PQ na den :)


Je jich tam hodně. Po té co jsem zmenčil okruh a odfiltroval mysterky a multiny je to na 3x5 PQ (takže celkem tři dny). A zadával jsem to dvě hodiny. Možná jsem mohl zmenšit okruh hledání ještě víc, ale co kdyby pak něco chybělo :-)
  • 0

#7 mdennah

mdennah

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2007 - 22:24

Dobrý den... :-) kdyby se nějaká dobrá dušička nabídla k poskytnutí anglických tradicionálek, tak bych hopsala nadšením do výše oken v přízemí:-) Já si je stahuju přes mocný Skrýšotlač (jsem pouhopouhý member), ale pro takovou kumulaci keší není opravdu to pravý ořechový.. (tedy stahovala jsem, ale stala se mi obrovská nehoda a přišla jsem asi o 4000 záznamů, můj odjezd do Anglie je za dveřmi a já se bojím, že to všecko nestihnu). Vím že moje žádost je pouhopouhou zlodějinou a příživnictvím, ale ale ale... chápete mě, že jo... (nasazuji smutné psí oči)
  • 0

Mdennah
proud member of Striped GeoFriends ;-)


#8 FHonza

FHonza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2007 - 8:46

mdennah napsal/a:
Dobrý den... :-) kdyby se nějaká dobrá dušička nabídla k poskytnutí anglických tradicionálek, tak bych hopsala nadšením do výše oken v přízemí:-) Já si je stahuju přes mocný Skrýšotlač (jsem pouhopouhý member), ale pro takovou kumulaci keší není opravdu to pravý ořechový.. (tedy stahovala jsem, ale stala se mi obrovská nehoda a přišla jsem asi o 4000 záznamů, můj odjezd do Anglie je za dveřmi a já se bojím, že to všecko nestihnu). Vím že moje žádost je pouhopouhou zlodějinou a příživnictvím, ale ale ale... chápete mě, že jo... (nasazuji smutné psí oči)


Napiš douřadnice středu a poloměr v mílích, večer nebo zítra to bude stažený.
  • 0

#9 vancosi

vancosi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2007 - 9:26

Napiš douřadnice středu a poloměr v mílích, večer nebo zítra to bude stažený.[/quote] To jsem na tebe zvědavej. Se středen v Londýně, a poloměrem 100 mil je tam skoro 6000 keší. Většina jich je stejně v poloměru 20 km kolem města. I když tem poloměr zmenčíš, tak pochybuju, že se tě to vejde do pěti PQ, které můžeš deně přijmout.
  • 0

#10 FHonza

FHonza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2007 - 9:30

Vancosi napsal/a:
Napiš douřadnice středu a poloměr v mílích, večer nebo zítra to bude stažený.


To jsem na tebe zvědavej. Se středen v Londýně, a poloměrem 100 mil je tam skoro 6000 keší. Většina jich je stejně v poloměru 20 km kolem města. I když tem poloměr zmenčíš, tak pochybuju, že se tě to vejde do pěti PQ, které můžeš deně přijmout.


Tak schválně :) Nedělám to přes PQ, už sem to tady jednou popisoval.
  • 0

#11 mdennah

mdennah

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2007 - 17:47

FHonza napsal/a:

Napiš douřadnice středu a poloměr v mílích, večer nebo zítra to bude stažený.


Jakože když ti napíšu 52°27'38.39"N, 1°50'54.28"W a radius 250 mil, tak budeš tak velký Pánbů, že to zvládneš raz dva? Tři čtyři i s listingem? Asi bych pak už nikdy nezlobila a poslala ti z Anglicka pohled :-)
  • 0

Mdennah
proud member of Striped GeoFriends ;-)


#12 FHonza

FHonza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2007 - 10:54

Je to cca 27.000 keší, to je tak na dva dny. Jinak protože jsi souřadnice napsala až když jsem byl mimo net, spustil jsem stahovaní 100mil ze středu Londýna ( N 51° 29.2747 W 0° 10.6799) a jsou stažený - 7430 celkem, z toho 7099 aktivních. Chybí pouze PM. Je to včetně listingů (bez obrázků). Jestli je chceš, řekni v jakym formátu a jsou tvoje. Odpoledne spustim další stahování, chci bejt velkej Panbů :D

Vložený obrázek

Vložený obrázek
  • 0

#13 mdennah

mdennah

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2007 - 12:37

Velký Panebože :-) šikl by se formát gpx :-) No jo, koukám že s těma multinama a podobnýma toho je až až... (jestliže to stahuješ jen kvůli mě, tak by stačily tradicionálky ;-))
  • 0

Mdennah
proud member of Striped GeoFriends ;-)


#14 FHonza

FHonza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2007 - 13:07

Ještě prosim upřesni, jak a co chceš mít v sekcích name cmt desc Jako třeba do názvu přidat rozměr a obtížnost, hint (dekodovany, ...) a pod
  • 0

#15 mdennah

mdennah

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2007 - 13:20

no, v názvu nemusí být takovéto GCblabla, a na konci by mohla být velikost, a ty čísla o těžkosti terénu atp... jinak si nevymýšlím :-) je mi to jedno:-) Ty a nechceš svoje kouzla poodhalit? Nejsi PM, že ne? Cosi jsi psal o tom, žes to už jednou ysvětloval, ale asi jsem v tu dobu byla ještě na houbách a v historii příspěvků se vždycky ztratím a nic nenajdu :-)
  • 0

Mdennah
proud member of Striped GeoFriends ;-)


#16 vancosi

vancosi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2007 - 13:22

Ahoj, bože Honzo kde najdu popis jak to stahuješ, hledal jsem to, ale nenašel. Já postahoval, nebo do pátku postahuju přez PQ 100mil kolem středu Londýna, teda vše kromě mysterek a multikeší. Můžeš to uploadnout na nejaký FTP (málem jsem napsal FTF :-) ) nebo na nějaký uložiště? Asi to bude docela veliký, že? mdennah: máš na profilu hodně dobrou fotku, až tě někde potkám u keše, tak se na mě takhle zasměj, ať tě poznám :D
  • 0

#17 vancosi

vancosi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2007 - 13:28

mdennah napsal/a:
no, v názvu nemusí být takovéto GCblabla


GCblabla (waypoint) je dobrý, když tu keš hledáš třeba v aplikaci Handy Geocaching od Destila.
  • 0

#18 mdennah

mdennah

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2007 - 13:44

to Vancosi: Takhle se šklebím dost často, neboj - určitě mě poznáš :-D Handy Geocaching od Destila neznám. Znám pouze opravdové Bárbí od Matela. Ale jelikož mě posezění nad bakalářkou docela sužuje, tak bych se mohla s něčím novým seznámit :-)
  • 0

Mdennah
proud member of Striped GeoFriends ;-)


#19 vancosi

vancosi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2007 - 13:59

mdennah napsal/a:
to Vancosi: Takhle se šklebím dost často, neboj - určitě mě poznáš :-D Handy Geocaching od Destila neznám. Znám pouze opravdové Bárbí od Matela. Ale jelikož mě posezění nad bakalářkou docela sužuje, tak bych se mohla s něčím novým seznámit :-)


Nojo, Bárbí od Matela zase neznám já :-) , jen od slyšení.

Tady je na Handy Geocaching forum, tak se na to mrkni http://www.geocachin...&thread_id=3709

A tady to stáhneš.
http://www.destil.cz...handygeocaching
  • 0

#20 FHonza

FHonza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2007 - 15:57

Vancosi napsal/a:
Ahoj, bože Honzo kde najdu popis jak to stahuješ, hledal jsem to, ale nenašel. Já postahoval, nebo do pátku postahuju přez PQ 100mil kolem středu Londýna, teda vše kromě mysterek a multikeší.
Můžeš to uploadnout na nejaký FTP (málem jsem napsal FTF :-) ) nebo na nějaký uložiště? Asi to bude docela veliký, že?

mdennah: máš na profilu hodně dobrou fotku, až tě někde potkám u keše, tak se na mě takhle zasměj, ať tě poznám :D


Londýn najdeš tady: http://topol.casabla.../honza/~londyn/, při načítání do mapsource jsou použity symboly takto:
0 - tradiční
1 - multi
2 - mysterka
3 - event
4 - virtual
5 - earth
6 - web
7 - letter

Jinak se nelekej, mapsource to načítá několik minut.

program na stahovaní je na http://gc.fa-fa.org jenže poslední dobou nestíhám ani kešovat, natož ten program pořádně dodělat. Tak sem zatim ho nechtěl moc rozšiřovat. Ale k dispozici je a takový úlohy zvládne. Ovšem porušuje to "Terms of use" číslo 5.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama