Přejít na obsah


Fotka

PQ Londýna a okolí


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
27 odpovědí na toto téma

#21 mdennah

mdennah

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2007 - 19:17

Ach :-) kdysi jsem chtěla být moc chytrá, ale jak jsem čuchla k programování a vidim, všechny tyhle pánybohy, co si napíšou fungující prográmek v porovnání s mými výtvory typu "Vyhledej všechny lázně v bufferu 5 km od železnice", je mi najednou mdlo. Je jasný, že není tolik lidí, co dokážou lázně najít, ale to mi nezabrání v existenčních depresích z toho, že jsem bohapustá jihoamerická nízká verze velblouda. Ach :-( Nicméně, FHonzo - jseš dobrej a je mou ctí s tebou v tomto fóru diskutovat :-) A ještě dotaz na závěr... listingy se z té super věci dají vydolovat? A názvy kešek tak nějak normálně a né GCblabla? :) jsem náročná a možná nešikovná, pže to tam možná někde bude..
  • 0

Mdennah
proud member of Striped GeoFriends ;-)


#22 FHonza

FHonza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2007 - 8:07

Už mě nepřechvaluj, nebo zpychnu ;) . Buffery kolem polygonů zase nejsou tak jednoduchá úloha. Od každé keše jsou tam uloženy všechny údaje, včetně listingů a volitelně i obrázků. Jediné co tam není, jsou logy a TB. Jenomže výstup do gpx je teď poněkuď "natvrdo" a když ho chci trochu jinak, tak upravuju zdrojáky. Už sem to tam chtěl dodělat dávno, ale momentálně toho mát všude tolik (za měsíc se žením, do práce chodit musim, stěhuju se, ...), že prostě na to nemám čas. Všechno je uložené v xml (logy v html), takže dodělat si vlastní výstupy by neměl být problém. Jinak keše podle tvých souřadnic se přez noc stáhly.
  • 0

#23 mdennah

mdennah

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2007 - 9:00

FHonza napsal/a:
Jinak keše podle tvých souřadnic se přez noc stáhly.


Opravdu :P ? Jaký požaduješ úpltek? podplatek? Oplatek! :-)
  • 0

Mdennah
proud member of Striped GeoFriends ;-)


#24 FHonza

FHonza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2007 - 11:08

gpx najdeš tady http://topol.casabla...dyn/england.zip

kdybys chtěla jiný výstup, tak dej vědět

Vložený obrázek
  • 0

#25 mdennah

mdennah

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2007 - 12:24

Jde mi z toho hlava kolem, jenže... :-) Potřebovala bych si s tím souborem trochu pohrát... rozsekat ho na menší části, aby mi to nezahltilo pda a navíc se to pokouším naimportovat do toho tvého MyGC a nejde to... ani žádná reakce... Čím to je? Taky se mi zdá, že nějak blbne typ cache... když jsem to hodila do GSAKu, tak se to podle filtru na tradicionalky taky nejak nevymáčklo... když mi poradíš, jak to dostat do tvého pgm, tak už třeba otravovat nebudu... maximálně jen zítra, pže v sobotu už frčíme..
  • 0

Mdennah
proud member of Striped GeoFriends ;-)


#26 FHonza

FHonza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2007 - 12:42

Do toho programu musí přijít jiné soubory, nahraju Ti je. Ten import co tam je z gpx je pozustatek když ještě na gc.cz byl ke stažení.

Je to na http://topol.casabla...Honza/~mdennah/ včetně malého popisu. Kdybys ještě něco potřebovala, tak klidně přes ICQ 309-336-672
  • 0

#27 dandra

dandra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2007 - 12:27

Pro zajemce vkladam link na 7362 cachi pro
vylet do Skotska. HTML s popisy cachi bohuzel nemam kam vystavit. 32MB je pres limit me kyberneticke zahradky.
  • 0

#28 dusivka

dusivka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2011 - 7:01

Ahoj, nemel by nekdo po ruce nejaky vyber skotskych cache - ktery si napr. nekdy pro sebe pirpravoval. Naprosto nemam cas na pripravu, ale priznejme si to rad bych mozna pak zapl krabku a koukl jestli okolo neco neni. Diky T
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama