Přejít na obsah


Fotka

Cachemapa - betaverze


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
225 odpovědí na toto téma

#101 ebik

ebik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2007 - 7:44

pepa.z.pocernic napsal/a:
V datech je url na cache, která guid obsahuje, takže by se asi dala vypreparovat. Ale v tuhle chvíli se nenačítá

No, to jsem myslel. Kdyby se import txt dal dělat přes tyhle url místo GCXXXX. Neznámé url by to prostě ignorovalo (cizí státy a pod.).
  • 0

#102 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2007 - 7:55

uvidím, co se dá dělat.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#103 sasanam

sasanam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2007 - 9:02

Ahojky Mám prosbu dá se nějak automaticky (hromadně) vyfiltrovat z nové mapy nalezené kešky, nebo se to musí všechno ručně vypsat?? Jde mne o to aby se na mapě neukazovaly již mnou nalezené keše. Diky za odpo. :(:(:)
  • 0

#104 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2007 - 9:06

Úplně automaticky nelze. Buď ručně nastavit, nebo importovat soubor s nálezy. Popsáno v návodu (odkaz v navigaci)
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#105 ebik

ebik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2007 - 17:17

Tak už to lze alespoň relativně jednoduše i pro BM:
http://drak.ucw.cz/~...myurlfinds.html
Na této stánce jsem vytvořil Bookmarklet pro Firefox (sorry, neumím tvořit pro MSIE), který vám textový soubor pro import na zdejší mapu vytvoří. Bohužel musí překládat url na GCXXXX, což dělá dotazama na ty url. Mezi dotazama má prodlevu 3 sekundy, kdyby tam nebyla prodleva žádná, tak vás geocaching.com na chvilku odstřihne (jako mě). Takže udělá cca 15 keší za minutu. Prochází všechny vaše nálezy v české republice.

Pokud chcete updatovat jen poslední nálezy, tak nezoufejte, ten skript to bere v pořadí jak jsou na stránce, tedy od nejnovějších. Částečný výsledek je samozřejmě možno cut&pastenout do notepadu.
  • 0

#106 Werki

Werki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2007 - 17:37

ebik: díky za pomoc;), moc mi to pomohlo a funguje to i pod operou, už jsem to ozkoušel
  • 0

#107 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2007 - 18:02

ebik: Dost dobrý. Díky.
  • 0

#108 Echo_snp

Echo_snp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2007 - 18:31

Za mapu díky, šlape krásně a taktéž díky ebikovi za velké ulehčení!
  • 0

#109 mitah

mitah

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2007 - 20:33

Díky adminům i Ebikovi. Funguje to :)
  • 0
-- Mitah Team --

#110 michal_a_jana

michal_a_jana

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 426 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2007 - 21:07

Teda ale musim rict ze nikdy nepochopim proc nam GS neda rovnou data takova, ve kterych by lidi meli MyFinds, kdyz jim musi byt jasny, ze kdyz to nedaji, tak lidi bu budou zatezovat server gc.com bud rucne a sepisovat si neco v notepadu, anebo si na to rovnou udelaji robot a budou zatezovat server automaticky....
  • 0

#111 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2007 - 23:29

Pravděpodobnost, že si všichni čeští cacheři zapnou nějakého pošahaného robota je daleko menší než zátěž při zpracování myfinds od všech potenciálních českých geocacherů, aby náhodou na nikoho nezapomněli.
  • 0

#112 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2007 - 5:46

ebik napsal/a:
Máte (=má mapa) k dispozici i převod GUID na GCXXXX ? Pak by se dal seznam nalezených vysosat přímo ze stránky my finds, pokud by se keš mohla referovat i pomocí GUID místo GCXXXX. (GUID je to děsný hexadecimální hausnumero v url od listingu keše).

Změna, převod guid->wpt to udělá u keší v databázi samo
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#113 GEO-TOM-CAT

GEO-TOM-CAT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2007 - 6:10

Pekne, jen mala pripominka placitko 'Nastavit' je sedive a bidi dojem ze je neaktivni... Jinak odkud se bere databaze ? Neni kompletni, protoze v ni nejsou nove kesky. Delam neco spatne nebo jsem neco nepochopil ? :o
  • 0

#114 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2007 - 6:30

Již v prvním příspěvku oznamujícím betaverzi mapy se píše:

- data jsou testovací a nejsou zatím aktualizována


a v diskuzi je to ještě několikrát zopakováno a vysvětlováno.

Až se situace změní, bude to oznámeno!
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#115 GEO-TOM-CAT

GEO-TOM-CAT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2007 - 7:19

- data jsou testovací a nejsou zatím aktualizována ... Jejeda to jsem ale za trumberu .... :( Ale s tim tlacitkem za tim si stojim :) hehe :D
  • 0

#116 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2007 - 7:24

Za tim si klidně stát můžeš;)
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#117 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2007 - 7:29

Ebiku, díky... Jen pro mě jsi přišel tak trochu s křížkem po funuse, když jsem strávil snad 2 hodiny v klikání a psaní, které kešky už mám... Ale určitě Tvou pomoc využiju při updatech! ;)
  • 0

#118 ebik

ebik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2007 - 10:23

pepa.z.pocernic napsal/a:
Změna, převod guid->wpt to udělá u keší v databázi samo


Také jsem již změnil ten bookmarklet. Takže, kdo ho máte v záložkách, tak ho smažte a natáhněte si tam novej. Nebude to robotit, nechá to převod guid na gcxxxx na místní databázi.

P.S.: Co když tam zadám find keše (guid), která ještě v databázi není, ale pak přibude (až nám velký groundpeak sešle update). Přeloží se to potom?

Edit: tady je znova ten odkaz http://drak.ucw.cz/~...myurlfinds.html
  • 0

#119 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2007 - 10:24

Díky Ebiku i admine. Sice jsem cekal 2 hodiny na vytvoreni toho textoveho souboru a pak mi mapa neustale tvrdila neco ve smyslu prekroceni limitu a nereagujicim skriptu, ale ja po ni chtel doopravdy moc. Tak jsem si to vyzkousel a libi se mi to. Dik :) .
  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#120 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2007 - 10:31

[quote]ebik napsal/a:
[quote]pepa.z.pocernic napsal/a:
P.S.: Co když tam zadám find keše (guid), která ještě v databázi není, ale pak přibude (až nám velký groundpeak sešle update). Přeloží se to potom?
[/quote]
V tom asi nebude problém, stačí upravit porovnání detekce vlastních a přidat tam porovnání vůči guid keše. Případně můžu dát do správy nálezů funkci na převod guid -> wpt u známých keší, aby tam místo šílených řetězců byly krátké názvy waypointů
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama