Přejít na obsah


Fotka

Geokalendář 2008


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
301 odpovědí na toto téma

#201 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2007 - 6:53

Mě funguje, nicméně je možný problém na tvé straně, proto mi ji pošli na mail info(zavinac)geocaching.cz
  • 0
Vložený obrázek Vložený obrázek

#202 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2007 - 7:40

choze napsal/a:
...prodlužujeme termín do příštího pátku 12.10.2007 12:00.

Díky za prodloužení. Nějak jsem ten termín ve fóru přehlédl. Pokusím se to do pátku stihnout (hlavně si večer na to vzpomenout, už si to píšu do mobilu)
  • 0

#203 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2007 - 8:19

Tak jo, fotky už máme všechny, díky!

Problém nastal ohledně CWG - zjistili jsme, že bez souhlasu majitelů je nemůžeme použít, proto jsem udělal anketu, kde svým souhlasem potvrdíte umístění coinu na kalendáři. Jinak to takhle narychlo udělat nešlo. V úterý 16.10. musíme mít souhlas od 52 majitelů, jinak CWG na kalendáři nebudou.:(

Dále poprosím všechny autory finálních fotografií, aby si na FTP zkontrolovali obsah txt soboru, zda obsahuje správné informace, jelikož ne všude byly dodány úplné. Díky
  • 0
Vložený obrázek Vložený obrázek

#204 solsais

solsais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2007 - 8:54

Já schvaluju uveřejnění mých dvou verzí a i za syna, kterému je teprve 12 (lovec_keší). Stačí to takhle? solsais
  • 0

#205 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2007 - 9:03

bezva
  • 0
Vložený obrázek Vložený obrázek

#206 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2007 - 9:40

taky schvaluju uveřejnění naseho CWG. Dáin
  • 0

#207 Grazl

Grazl

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2007 - 9:58

Zatim nejsem vlastnikem CWG, ale jako nahradu jsem pro umisteni meho avataru. Co ty na to, Choze?
  • 0

#208 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2007 - 10:14

Taky souhlasím - ale asi stačí hlasovat v anketě, že? Z údajů ankety v DB pak asi zjistit lze, kdo už dal souhlas a kdo ne. Jinak myslím, že CWGček je dnes více jak 52 druhů a pokud nedá někdo souhlas, je možné použít CWGčka těch, co souhlasí. Pokud by se přesto nedostávala, dají se použít i eventová CWG - tímto dávám souhlas i k použití eventového CWG z GeoJeseníků ;)
  • 0

#209 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2007 - 10:28

- díky za schvalování, ale jak napsal Mion, hlavně hlasujte v anketě :) - to Grazl - vzhledem k tomu, že byla anketa CWG/avatar v průběhu spíše ve prospěch CWG, raději bych se avatarům vyhnul, aby kalendář působil celistvějším dojmem, nicméně uvidíme...
  • 0
Vložený obrázek Vložený obrázek

#210 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2007 - 11:14

Mion napsal/a:
tímto dávám souhlas i k použití eventového CWG z GeoJeseníků ;)


pokud by pocet chybel - je k dispozici i CzechGeoCheck CWG :)
  • 0

#211 ezopos

ezopos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 124 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2007 - 12:02

choze napsal/a:
- díky za schvalování, ale jak napsal Mion, hlavně hlasujte v anketě :)
- to Grazl - vzhledem k tomu, že byla anketa CWG/avatar v průběhu spíše ve prospěch CWG, raději bych se avatarům vyhnul, aby kalendář působil celistvějším dojmem, nicméně uvidíme...


To je škoda taky byh byl rád kdyby u fota co se dostala do kalendáe byl můj avatar než cizí CWG, ale většina rozhodla, nu co se dá dělatB)
  • 0

#212 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2007 - 20:17

choze napsal/a:
Problém nastal ohledně CWG - zjistili jsme, že bez souhlasu majitelů je nemůžeme použít, proto jsem udělal anketu, kde svým souhlasem potvrdíte umístění coinu na kalendáři. Jinak to takhle narychlo udělat nešlo. V úterý 16.10. musíme mít souhlas od 52 majitelů, jinak CWG na kalendáři nebudou...

To mě trochu mate -proč 52 souhlasů, když majitelů WoodCoinů je určitě míň? No v každém případě hlasuju pro, aby se to nekomplikovalo /i když původně jsem tam nechtěl nic/ Jinak WC nemám, takže nejraději to u mě nechat prázdný, případně přidat nějakej neutrální.
Texty jsem zkontroloval a v neděli mizim asi na týden, tak doufám, že nebude nic narychlo potřeba - pro jistotu souhlasím dopředu se všemi rozumnými návrhy. ;)
  • 0

#213 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2007 - 21:17

majitelu je 79 http://www.volny.cz/jpa/katalog.html muj bohuzel uz asi mesic ceka na drimajiciho Drimalku
  • 0

#214 rowing

rowing

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2007 - 23:18

ahoj možná se ptám hloupe ale před časem jsem někde kliknul že chci jeden kalendář jak je to teda ted budu ho mít nebo ne musím jeste neco vyplnit ?
  • 0

#215 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2007 - 23:49

Kdyz zaplatis az prijde cas a objevi se pozadavek v tomto foru tak ho budes mit. Mrkni na prvni stranku tohoto vlakna
  • 0

#216 maros251

maros251

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2007 - 16:42

Souhlasim s umístěním sveho CWG maros251 popř i CWG budka. ;)
  • 0

#217 jt-k

jt-k

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2007 - 8:44

Jelikož nemám CWG, přijímám Mionovu nabídku a u svých foto prosím o uveřejnění CWG Geo jeseníky 2007 (No.15 ze Special limited edition). Dopíšu do txt souburů.
  • 0

#218 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2007 - 9:07

Plán umístit CWG do kalendáře není koncipován podle autorů fotek - prostě se k fotkám přiřadí náhodně vybraný CWG. Nebo by se Vám líbilo mít třeba 4x v roce stejný CWG? Podle mě je lepší každý týden jiný...
  • 0
Vložený obrázek Vložený obrázek

#219 neski

neski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2007 - 12:47

U mých fotek - když už CWG tak pokud možno z eventů nebo žádný .
  • 0

#220 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2007 - 13:11

Nejak jsem tomu nevenoval pozornost, ale je jeste moznost projevit zajem o kalendar? Kdyz kliknu do boxu Kalendar 2008, tak jsem vracen zpet do fora a o konci terminu pro objednani jsem se tu nedocetl. Z fora jsem jen zjistil, ze obcas ten box nefungoval. Tak je to i tento pripad, nebo je uz pozde?
  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama