Přejít na obsah


Fotka

Prozrazeni cache mudlum aneb co vy na to?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
27 odpovědí na toto téma

#21 RaRoch

RaRoch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2007 - 23:15

No tak, fšichni jsme byli někdy mudlové, ne?
Vždycky záleží na situaci.
Dole uvádím jeden svůj log na GCKD0P, za který jsem byl propírán na fóru na začátku roku 2005. Od té doby jsem tuto "medodu" použil ještě dvakrát nebo třikrát.
Jeste podtim je jeden z logů u mé kešky GC10FE6, tam místní mudlové vzali kešku za svou :o.

Pekna prochazka. Kes nalezena snadno. Kupodivu bylo na hrade dost turistu. nechtel jsem cekat, takze jedny z nich jsem zasvetil do hry.Trilety Paja si vybral odrazku na kolo a pomohl mi kes schovat. Jeho tatinek venoval do pokladu oluvko.

Tak ten pán, co tam porád kouká z okna, je tam asi fakt porád. Já tam dneska dorazil, okno dokorán, v nem pán, kafícko na parapetu, proste pohodicka. Tak mu ríkám bez násilí: "Kolik už tu dneska bylo lidí?"
A on: "Ráno nejaký kluk s holkou, asi pár."
A já: "Vy víte, kde to je?"
A on: "Jo, nechám vás chvíli hledat a kdyžtak mužu pomoct."
Naštestí to nebylo potreba .
Nalezeno ihned a pán ríkal, že jí bude hlídat, aby se neztratila.
Díky

  • 0

#22 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2007 - 0:14

heh, na takové hlídače už jsem taky narazil, osobně třeba tady GCV406 nebo v logu GCZAZ7
  • 0

#23 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2007 - 7:11

Petrovy kešky http://www.geocachin...Find&wp=GC155QC a http://www.geocachin...Find&wp=GC155PT jsou umístěny se souhlasem místního Obecního úřadu. Doplnění listingů čeká na slíbené informace od místostarosty a sekretářky - asi na něj zapomněli.
  • 0
Sylvia999

#24 McHa

McHa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2007 - 7:47

My nasadili GC13ZMK tesne pred prazdninami v hypermudlopraznem miste, ale hned pri prvnich logach nam zatrnulo - cache ma strazce :) - Na prazdniny se totiz otevrelo mistni mistopisne-kulturni zarizeni, kde se pani nudila a pak cele prazdniny stylem prihoriva/hori navadela lovce s pristrojem v ruce k finalovce. Jeden cacher ji do hry pote readeji zazvetil a dobre udelal, neni nad to mit u cache straz :|
Na ochutnavku jeden dobry log:
snazili jsme se odvest pozornost jedne pani tak ze se ji Rudik na neco zeptal a pritom jsme se snazily vyndat kesku z ukrytu, ale ta pani uz asi vi, co jsme tam chteli, protoze ani neodpovedela a rekla mu, ze uz to urcite nepotrebuje vedet, ze uz to nasi nasli. :D
  • 0
McHa

#25 Mikecood

Mikecood

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 91 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2007 - 8:17

Na Sněžce (GCY8PR) nás stálo odlákání pozornosti mudlo-Krakonoše pěkných pár hltů dobré valašské slivovice...jestli o kešce ví nebo ne netuším.
  • 0

#26 jizersky_drak

jizersky_drak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2007 - 22:58

Já měl včera dost zásadní problém na GCZ5RA - postupovka je schovaná fakt pekelně a přímo na kostele a když tam čtvrt hodiny obcházíte a pak ještě o 50m dál hledáte finálku, snadno si vás někdo všimne... takže když jsem finálku našel, najednou přes ulici stál mudla... tak jsem chvíli čekal, že odejde, ale on šel místo toho ke mě co že mě na tom kostelu tak zajímá, že se tam nedávno ztratily měděný okapy... chvíli jsem váhal co mu mám říct, ale vypadal solidně (kravaťák) tak mi jako jediný rozumný řešení přišlo vytáhnout před jeho očima finálku, dát mu přečist pravidla, vysvětlit že něco podobnýho jsem hledal na kostele... pochopil to a spokojeně odešel. Ono vůbec ty keše na kostelích mi v tomhle přijdou problematický, navíc nikdy nevíte kdy na vás kdo kouká z okna... (tenhle mi řek, že už mě notnou chvíli z okna pozoroval) pokud jde o Václavák, ten jsem lovil o půlnoci kdy za 20 minut než jsem keš našel všeho všudy projelo kolem pár aut po magistrále. na Horních Počernicích 1 jsem měl extrémní štěstí, byl jsem tam ve dne ale na žádnýho mudlu ani psa nenarazil
  • 0

#27 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2007 - 23:22

Holt si na ten Václavák budu muset zajet do Prahy někdy v noci :) Přes den jsem chodil okolo snad hodinu a půl a jen se průběžně měnili lidé přímo na keš čumící :D
  • 0

#28 consul

consul

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2007 - 9:45

marekl napsal/a:
Když jsou mudlové u keše ještě před jejím vyzvednutím, tak to ještě jde. Člověk jde pryč - sice nerad, ale co se dá dělat. Horší je situace, kdy keš najdete, logujete a mezi tím přijdou lidé. A třeba takoví, u kterých je jasné, že se třeba několik hodin nezvednou. A co teď s keší, zvlášť když to třeba není u vás doma, tlačí vás čas a nemůžete se na místo vrátit.

Tady už myslím žádná univerzální rada, co dělat, neexistuje.


To se mi stalo ve Vlašimi v zámeckém parku. Hlídal jsem tam asi hodinu a půl.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama