Přejít na obsah


Fotka

GC.com nepřičetl včerejší nálezy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
145 odpovědí na toto téma

#21 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1159 příspěvků(y)

Publikováno 10 September 2007 - 14:22

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Shanti, jsem zvědavej, kdy ti někdo přijde rozbít... třeba zrcátko u auta :D:D:D
  • 0

#22 adp.

adp.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 231 příspěvků(y)

Publikováno 10 September 2007 - 14:31

myslim, ze se po dlouhe dobe na foru dobre bavim:) mam takovej dojem, ze mne to s moji cachovaci moralkou opravdu neohrozi.B)
  • 0

#23 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1277 příspěvků(y)

Publikováno 10 September 2007 - 15:05

Shanti :D pro tohle tě prostě mám rád
  • 0

#24 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 883 příspěvků(y)

Publikováno 10 September 2007 - 15:42

No jo, tak už mi to z GC.com taky potvrdili. Pět je maximum. Plus nějaké plky o lepších zážitcích, o přetíženém serveru atd. Na variantu s trestnými body, které se odčítají, pokud toho za den najdu víc než pět, jsem se ještě neptal.
  • 0

#25 Tomaaas

Tomaaas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 10 September 2007 - 15:54

Takže jak teda budete logovat když toho najdete víc?
  • 0

#26 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1277 příspěvků(y)

Publikováno 10 September 2007 - 15:59

Jeden den třeba najdu deset, prvních pět zaloguju do logbooku i na netu na aktuální datum a když budu vědět, že už mám dneska pět nalezeno a chci ještě hledat, tak budu do logbooku už psát zítřejší datum s poznámkou o reálné návštěvě, ať v tom není bordel. No ten druhý den už mám nasbíráno nad průměr, takže mám pohov, přítelkyně radost, e budu s ní anebo si můžu zajít v klidu na pivko.
  • 0

#27 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 883 příspěvků(y)

Publikováno 10 September 2007 - 16:02

Ještě je tady varianta virtuálního druhého já, kdy bude všeobecně známo, že marekl a marekl2 jsou dvě stejné osoby a mají se počítat dohromady. Ale je to teda dost opruz. Osobně bych kapacitu serveru asi řešil jinak.
  • 0

#28 Radan_64

Radan_64

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 10 September 2007 - 16:15

Tak to už nesmím jet do Prahy, tam se jich za den udělá v pohodě vic než 5 a mám dojem, že to teda ten zážitek neovlivní...... spíše naopak, budu muset jezdit do Prahy častěji. No jestli to budou omezovat tak dal tak se jim na cely PM vykaslu a přejdu na Opencaching
  • 0

#29 lta82

lta82

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 10 September 2007 - 16:20

No, tak takhle to je ... no, upřímně pět denně je moje maximum ... ale i přes to se mi zdá tohle pravidlo poněkud hloupé a krapet nedořešené ... ale třeba to chlapce s GC také časem trkne. Jak se zdá, alespoň můj dohad o přervanosti serveru se potvrzuje (aby taky ne ... :)
  • 0

#30 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3176 příspěvků(y)

Publikováno 10 September 2007 - 16:20

A já se vždycky tak těšil, až si jednou v budoucnu najdu pořádnou práci se služebnim autem, velkým platem, spoustou volného času v pracovní době a spoustou služebních cest po celé republice, ještě k tomu si za vydělané peníze koupím PM, nové cache mi budou pípat dnem i nocí, ftfka a body se budou množit a vůbec se stanu pravověrným kombajnérem se vším všudy. No a teď? Teď že má být všem snům konec??? :(:(:( K###a svět!!
  • 0

#31 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3176 příspěvků(y)

Publikováno 10 September 2007 - 16:24

Radan_64 napsal/a:
přejdu na Opencaching

To je ono. Jen houšť do nich, imperialistů jedněch. :D:D
  • 0

#32 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1277 příspěvků(y)

Publikováno 10 September 2007 - 16:28

Není to zas tak hrozné - podívejte se na můj účet - i takový lovec bodů jako já teď loví jednu nebo dvě keše denně a za měsíc to vychází vpodstatě stejně, akorát je to víc rozprostřené do časové osy.
  • 0

#33 v&f family

v&f family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 10 September 2007 - 16:34

Dve denne po cely rok, to je slusnej prumer.
  • 0

#34 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1277 příspěvků(y)

Publikováno 10 September 2007 - 16:35

Mimochodem toto je můj osobní letošní cíl, zátím mám našlápnuto tak akorát a omezení pět denně mě nemůže rozhodit.
  • 0

#35 SHANTI Team

SHANTI Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 10 September 2007 - 17:46

Presne tak Radku (mitak) :D i muj rytmus zberu za posledni dva mesice je akorat a nemam problem s tim maximem, no roste do vidne si u nezajedem na 50 kousku ale dame 5 a pak pjdeme na pivo;) co je take dobre, me to ani tolik nevadi ze tam ad dali ten limit... proste pohoda uz se nikam nehonim a uzivam si toB)
  • 0
Shanti

#36 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 883 příspěvků(y)

Publikováno 10 September 2007 - 18:28

No jo, studenti, bývali studenti a lidé bez zaměstnaneckého poměru. Vám se to loví. Já teď můžu v podstatě jen o víkendech, tak si to chci trochu užít. Ale já si vzpomenu na Mitákovo současné předsevzetí, až se bude hlásit na geozájezd do Ostravy :)
  • 0

#37 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1277 příspěvků(y)

Publikováno 10 September 2007 - 18:46

Mno jestli nalovíme v Ostravě víc, tak stejně během týdne nedostaneš opušťák a budeš si to moct dologovat zpětně po pěti kouscích. A třeba i na mě dojde a budu mít s tímto zevlováním konec :|
  • 0

#38 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1277 příspěvků(y)

Publikováno 10 September 2007 - 19:00

No tak to je soda :@ Podle vyjádření na fórech Groundspeaku od lidí, kteří se údajně domákli infa přímo z vedení Groundspeaku se připravuje další paušální zpoplatnění, kdy za "few more bucks" budeme opět moct logovat tak jako předtím ?!? :o:@ no to se snad pos.... v kině, ne ?
  • 0

#39 allfa

allfa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 10 September 2007 - 19:12

Tak nevím, připadá mi, že tím že jste si koupili tu krabičku s anténou už nedokážete jít do přírody jen tak, pro radost. Vždyť při těch 15ti keších denně ani nemůžete vidět, jak to okolo vypadá.
  • 0

#40 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1277 příspěvků(y)

Publikováno 10 September 2007 - 19:17

No to si nemysli, i na celodenním pěším výletě se toho dá vidět a najít (když se podaří) i mnohem víc. Není problém v nějakém administrativním omezení nebo platbě navíc, když si spočítám projetou naftu, tak se mi protočí panenky, když si představím, co užitečnějších věcí by se za to dalo koupit. Problém je v tom, že začínám být znechucený z tohoto přístupu ale zároveň bych nerad přešel na Solipsovu komoušskou stranu Opencachingu.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama