Přejít na obsah


Fotka

GC.com nepřičetl včerejší nálezy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
145 odpovědí na toto téma

#41 allfa

allfa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2007 - 19:32

Ale jo, dá se najít místo, kde se dá nalovit, ale myslím, že to není zase tak běžné, aby se to nedalo rozložit do několika dní. Každý den v týdnu nenalovíš přes desítku, to se dá ukočírovat a rozepsat.
  • 0

#42 WAV

WAV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 434 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2007 - 19:37

Vzhledem k restriktivním opatřením Grounspeaku, jsem se rozhodl ještě více akcelerovat své tempo hledání a zbytek netem nezalogovaných keší budu rozdávat případným zájemcům. Žádosti budu vyřizovat přes SZ. Podrobný popis zážitku s fotodokumentací vždy přiložím.B)
  • 0
Můj GCX profil: █ ZDE █

#43 MilanoXTeam

MilanoXTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2007 - 19:45

Předpokládám že Java aplikace " Skrýšonatlač ", která obejde restriktivní opatření a zapíše libovolný počet nálezů (blížící se 200 denně) je již ve vývoji... B)
  • 0
Celej svět je jedno velký hřiště...

#44 SHANTI Team

SHANTI Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2007 - 20:06

Wave prosim te, zitra nemohu nikam jit, nemas tam na zitrek tak 3-4 kousky volne? :( ja bych ti je pak zase vratil:D
  • 0
Shanti

#45 WAV

WAV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 434 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2007 - 20:13

Mám tu vzhledem k ohlasům volný jeden poslední pětkový log. Ve čtvrtek jsem na školení tak to můžu čenžnout za dva dvaapůlkové na čtvrtek. Zkus doplnit nějakým Mitákovým zbožím.B)
  • 0
Můj GCX profil: █ ZDE █

#46 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2007 - 20:31

Prodávám zítřejších 5 logů. Vyvolávací cena 1 USD. Třeba si tak vykompenzuju ty horentní sumy, které dávám za Premium Membership. Budu si ale muset dávat pozor na to kdy a kolik lovím. No co, aspoň mě budou lovy vzácnější a budu si vybírat ty kešky, které stojí za to. Žádné plenění nebohých moravských a českých měst :|
  • 0

#47 berda

berda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 327 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2007 - 7:14

mitak napsal/a:
No tak to je soda :@ Podle vyjádření na fórech Groundspeaku od lidí, kteří se údajně domákli infa přímo z vedení Groundspeaku se připravuje další paušální zpoplatnění, kdy za "few more bucks" budeme opět moct logovat tak jako předtím ?!? :o:@ no to se snad pos.... v kině, ne ?

Nebyl by přesnější odkaz na to fórum? Hledal jsem, leč marně... Jinak je to tedy soda. Nejsem sběrač bodů, ale vyrážím na geocaching výlety, kdy dáme za den kolem deseti keší a bordel s logováním "po pěti" mi tedy moc nevyhovuje... :( Pak by mne opravdu zajímalo, za co vlastně platím PM... :(
  • 0
Berda

#48 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2007 - 7:40

A toto pravidlo "5 a dost" už teda funguje? Že o tom není nikde ani zmínka. Čekal bych na titulní straně GC.COM červeně blikající upozornění na super novinku. Ne jen reklamu na Premium Member. A Marku jak jsi to teda vyřešil se svými logy? Odmazal jsi je a rozkládáš to do praccovního týdne?
  • 0

#49 berda

berda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 327 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2007 - 7:43

Já sám taky nevím. V době, kdy měl Marek problémy s logováním (tuším tuhle neděli?) jsem logoval jedenáct zásahů a dvě minely a všecno proběhlo v pořádku včetně započtení. A zmínku o tomhle jsem taky marně hledal... Takže se k otázce přidávám...
  • 0
Berda

#50 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2007 - 9:06

Ach jo, a pak že je gc.cz studnice užitečných informací :D:D:D
  • 0

#51 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2007 - 9:49

[ Je to komplikovanejsi, to omezeni na pet nalezu denne plati jen pro uzivatele, kteri maji schovano vic nez 10 mestskych mikrocachi - u tech se predpoklada, ze k lovu pristupuji podobne, tak je to vlastne takova terapie. ] Ar, inmar - ir sbehzf.tebhaqfcrnx.pbz b gnxbirzuyr ceboyrzh arav nav mzvaxn n qvivy olpu fr, xqlol fr gnz avxqb arbminy.
  • 0

#52 WAV

WAV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 434 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2007 - 10:33

haggaeus napsal/a:
Je to komplikovanejsi, to omezeni na pet nalezu denne plati jen pro uzivatele, kteri maji schovano vic nez 10 mestskych mikrocachi - u tech se predpoklada, ze k lovu pristupuji podobne, tak je to vlastne takova terapie.

Bylo by možné opravit údaje o mně v databázi tajných informací do které se nemůžu se svými přístupovými právy dostat?
Je tuším na adrese: badcachers.grounspeak.com.
Nějak se tam omylem dostalo, že mám založených několik městských mikro. Trpím kvůli tomu zbytečně depresemi.B)
  • 0
Můj GCX profil: █ ZDE █

#53 v&f family

v&f family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2007 - 10:43

Nechci malovat na zed cokoli, ale Abakus je urcite taky na tapete
  • 0

#54 volfi

volfi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2007 - 11:00

haggaeus napsal/a:
[ Je to komplikovanejsi, to omezeni na pet nalezu denne plati jen pro uzivatele, kteri maji schovano vic nez 10 mestskych mikrocachi - u tech se predpoklada, ze k lovu pristupuji podobne, tak je to vlastne takova terapie. ]


Ja jsem to pochopil jinak, naleznete-li během dne víc jak 10 mikro zalogujete pouze 5 nálezů. Jedná se prý i o tom, že to budou zpetně odečítat. Tak to je to překvapení, o kterém mluvila Shauna na GC158MM.
Přijde mi to dost neseriozní a GS mě tím hodně zklamal. Nebudeme uvažovat o nějaké iniciativě na svojí obranu? Založení odborů, možná nějaké menší manifestace?
  • 0

#55 Vitek team CZ

Vitek team CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2007 - 11:23

Přijde mi to dost neseriozní a GS mě tím hodně zklamal. Nebudeme uvažovat o nějaké iniciativě na svojí obranu? Založení odborů, možná nějaké menší manifestace?


Ano,ano to je konečně slovo do pranice!
Už několikrát jsem zde napsal že je třeba těm kapitalistickým vykořisťovatelům ukázat zač je v Čechách geocash! Jsem pro a rád vypomohu s výrobou vkusných ale nesmlouvavých transparentů. Mohli bychom secvičit i nějaké ty skandované, imperialistům hrůzu nahánějící, slogany.
Říjen se blíží, zaplňme Letnou! Nechť vlna naší zloby rozbouří oceán a smete to hadí hnízdo v Seattlu!!! B)
  • 0

#56 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2007 - 11:34

teda ja jsem si to vylozil naopak - ze neni omezen pocet kesi, ale objem kesi v litrech. takze naopak vsichni musi lovit mestska mikro, aby na ne nehudrovali, jako na zbytecnost. a pokud nedejboze najdete largeku, mate na mesic vycerpany limit.
  • 0

#57 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2007 - 11:57

Vitek team CZ napsal/a:
Jsem pro a rád vypomohu s výrobou vkusných ale nesmlouvavých transparentů. Mohli bychom secvičit i nějaké ty skandované, imperialistům hrůzu nahánějící, slogany.
Říjen se blíží, zaplňme Letnou! Nechť vlna naší zloby rozbouří oceán a smete to hadí hnízdo v Seattlu!!! B)

V Seattlu bych to raděj nezkoušel ;) Tam už maj s podobně podvratnými živly zkušenosti.
http://img.timeinc.n...ages/991129.jpg
http://www.organicco.../policeline.jpg
  • 0

#58 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2007 - 12:27

v&f family napsal/a:
Nechci malovat na zed cokoli, ale Abakus je urcite taky na tapete


Koukám, že jsem dostal od GS upozornění, že za každou založenou mikro se mně o měsíc prodlužuje zákaz nálezu více jak pěti mikro denně. Což pro mě znamená, že víc jak rok a půl musím logovat max. 5 mikro denně. Idioti :@
  • 0

#59 LiborH

LiborH

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 334 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2007 - 12:44

abakus napsal/a:
Koukám, že jsem dostal od GS upozornění, že za každou založenou mikro se mně o měsíc prodlužuje zákaz nálezu více jak pěti mikro denně. Což pro mě znamená, že víc jak rok a půl musím logovat max. 5 mikro denně. Idioti :@

Tak je deklaruj jako small a máš klid ;)

Ale jak to tak sleduju, tak se mi z GC dělá silně nevolno. Asi si na zahradě založím 20 soukromejch mikrokeší a se vzrůstající sklerózou budu mít z jednotlivých nálezl čím dál lepší zážitky. A na štědrej den si zkusím ulovit 10 a zaloguju si to do svého notýsku :D
  • 0

#60 edheldil

edheldil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2007 - 13:04

abakus napsal/a:
Koukám, že jsem dostal od GS upozornění, že za každou založenou mikro se mně o měsíc prodlužuje zákaz nálezu více jak pěti mikro denně. Což pro mě znamená, že víc jak rok a půl musím logovat max. 5 mikro denně. Idioti :@


Pockej, ale za kazdou zalozenou mestskou large se ti to zase o neco zkrati, ne? A navic je to zavisle na objemu, takze ja ted jenom cekam, az mi reviewer schvali tuhle a budu mit na par let vystarano:

Vložený obrázek
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama