Přejít na obsah


Fotka

Zlatý fond českých keší


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
410 odpovědí na toto téma

#181 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 459 příspěvků(y)

Publikováno 10 February 2009 - 9:21

posmera napsal/a:P.S.: nešlo by ten nápis "Zlatý fond.." trošku zvětšit? Asi už blbě vidím, ale zdá se mi to takové titěrné.. :o:)


Zkusím se na to večer kouknout, v noci se mi už chtělo spát.


Vyzkoušel jsem. 24bit PNG s průhledností
  • 0

#182 posmera

posmera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 13 February 2009 - 10:17

Tak po zvětšení toho nápisu je to moc pěkný - já tedy hlasuji pro to kolečko co udělal aha viz. výše (a jsem rád, že se inspiroval "mou truhličkou" ;) ) A co na to malcor popř. ostatní? :) Já myslím, že ikonka je pěkná a použitelná a já bych si ji klidně do listingu své keše dal.
  • 0

#183 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 13 February 2009 - 11:44

Jo kolecko je pekny, ted kapku nestiham, takze reaguju jenom tak sporadicky. Jeste pristi tyden budu mit docela fofr a kdyz se tady jeste nic dalsiho neobjevi tak bych pak zasal asi obepisovat ownery.
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#184 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 13 February 2009 - 11:54

posmera napsal/a:
Tak po zvětšení toho nápisu je to moc pěkný - já tedy hlasuji pro to kolečko co udělal aha viz. výše (a jsem rád, že se inspiroval "mou truhličkou" ;) )
A co na to malcor popř. ostatní? :) Já myslím, že ikonka je pěkná a použitelná a já bych si ji klidně do listingu své keše dal.

Souhlasím, kolečko je pěkné.
  • 0

#185 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3704 příspěvků(y)

Publikováno 13 February 2009 - 12:05

velikost pisme s mi zda akorat, "stinovani" okolo truhlicky velice potrebne, jinak to bez stinu vypadalo moc ostre. jen bych zase mel malou pripominku, jestli by neslo zkusit zmensit o fous tu truhlicku i se stinem, aby se na spicce nepotkavaly L, N, Y s tim stinem. takze az na tohle podkavani spodnich pismen a "stinovani" se mi to libi.
  • 0

#186 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 459 příspěvků(y)

Publikováno 13 February 2009 - 13:20

Dain a Olik napsal/a:
velikost pisme s mi zda akorat, "stinovani" okolo truhlicky velice potrebne, jinak to bez stinu vypadalo moc ostre. jen bych zase mel malou pripominku, jestli by neslo zkusit zmensit o fous tu truhlicku i se stinem, aby se na spicce nepotkavaly L, N, Y s tim stinem. takze az na tohle podkavani spodnich pismen a "stinovani" se mi to libi.


Zkusím upravit. Jak už jsem z dělání grafiky vypadl, tak moc neřeším nastavení monitoru a todle mi uteklo.
  • 0

#187 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 459 příspěvků(y)

Publikováno 13 February 2009 - 17:45

mikrupa-cz napsal/a:
Jenom bych místo toho šedivýho čtverce kolem, použil bílou barvu (nebo průhlednou).

EDIT:
Teď koukám, že tam byl nějaký pokus o "průhlednost", ale asi to nefunguje.


To je naprosto korektní transparentní PNG, je to u něj napsáno. Obávám se, že používáš nějakou formu nejpomalejšího a nejzastaralejšího prohlížeče IE, která je už prostě taková.

Mám na disku i transparentní variantu v PNG 8bitovém (pro IE žádný rozdíl) a v GIF. Nicméně po úpravě je hodím někam na svůj web se vším všudy.
  • 0

#188 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 13 February 2009 - 19:21

Kulatá ikona vypadá moc hezky, osobně bych ale volil malým písmem nápis Legendy a výrazným větším písmem Zlatý fond....
  • 0

#189 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 14 February 2009 - 21:40

mikrupa-cz napsal/a:
A jak to nakonec dopadlo s těma variantama ikon?
Bude ještě nějaká "stříbrná" a "bronzová", nebo bude jen tahle jedna?


Ikona bude jenom jedna
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#190 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 459 příspěvků(y)

Publikováno 17 February 2009 - 23:47

Na adrese http://www.hauner.cz/legendy/ je návrh ikonek, kromě kulaté jsem přidal malou obdélnou 88x31 pixelů. Až na samém konci přípravy jsem si všiml, že nápis LEGENDY nemá ve variantě na černé pozadí oranžovou záři, ale nemyslím si, že by to byl problém.

malcor napsal/a:
Ikona bude jenom jedna


Sorry, četl jsem to až nyní. Řekni si, zda ti vyhovují.
  • 0

#191 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 31 March 2009 - 10:44

Je nějaký posun v tomto projektu? Ikonky jsou tedy final nebo se bude ještě něco dít?
  • 0

#192 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 31 March 2009 - 14:11

Posun je, ted v tydnu jsem konecne dokoncil vypisovani autoru kesi, myslel sem si, ze to udelam GSAKem, ale v GSAKu je jako owner uvedeno to co v listingu coz muze byt cokoliv. Pro me je dulezitejsi ke komu to smeruje po prokliknuti, takze sem to musel delat rucne. Tenhle tyden zacnu obepisvoat ownery, je to celkem 300 ruznych nicku takze to taky chvilku potrva. Co se tyce ikonec tak to povazuju za uzavreny. No a navic mame doma ode dneska synatora, takze toho cacsu precejenom neni tolik :)
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#193 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 459 příspěvků(y)

Publikováno 31 March 2009 - 14:39

malcor napsal/a:No a navic mame doma ode dneska synatora, takze toho cacsu precejenom neni tolik :)


Gratuluji! Tak za rok a půl jej má smysl začít tahat na cache...
  • 0

#194 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 31 March 2009 - 14:53

jj, tak to gratulace. To jaro teda dělá divy :D
  • 0

#195 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 09 April 2009 - 9:34

Taky gratuluji a navíc ti děkuji za čas co věnuješ tomuto projektu. Sice nejsem přítel žebříčků a statistik, ale tohle má vcelku smysl. Tu ikonu jsem umístil do listingu a vypadá supr :)
  • 0

#196 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 09 April 2009 - 10:07

Tak, 300 owneru obesláno. Teď už je to jenom na nich. Nečekám, že se ikona objeví u všech keší. přecejen se někteří nepřihlásili na GC.COM už několik měsíců. Ale je to koneckonců jejich věc. Mě to nevadí, když to tam nebude. Jinak tím, že jsem musel zpracovat statistiku ownerů můžu zveřejnit ty nejúspěšnější. Šaman - 10 Legend maros251 a vlcevl - 8 Legend Čmuchal - 7 Legend Die Hexenschussbrigade, hradník, Mel-Man, Milancer - 6 Legend Auťáček, Dadnson, Dorcadion Team, Moharela, Toniczech - 5 Legend Celkem na cca 500 legendárních keší připadá 300 ownerů. V další fázi se chystám upravit můj profil aby to celkově vypadalo líp a uvažuju, že bych tu stránku přesunul ke mě na web (a nebo možná sem na web?), chtěl bych tam udělat i anglický popis aby i turista věděl, co to je zač (Tady by to, ale chtělo aby i listingy Legendy byly taky v angličtině což je nereálný) a taky by to pak asi znamenalo udělat mezinárodní ikonu. Vzhledem k tomu, že bych pak neměl sílu psát zase 300 mailu aby si owneři změnili link na ikonu tak by to bylo realizovaný jedině v případě, že by mi groundspeak byl ochoten změnit obrázek v galerii při zachování jeho odkazu o čemž silně pochybuju. Taky mě napadla neskromná možnost přidat ikonu Legend i sem nalevo do projektů, ale uvidíme.
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#197 Krkovicka

Krkovicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 274 příspěvků(y)

Publikováno 09 April 2009 - 11:44

umistit odkaz na Legendy na geocaching.cz mi pripada logicke, neni to nic komercniho a vsichni tu volaji po kvalite a "best of" bookmarky jsou jakous-takous zarukou kvality
  • 0

#198 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 09 April 2009 - 11:52

Tak ony tady uz svym zpusobem jsou, v testovaci mape se daji vyhledavat kese podle poctu vyskytu v bookmarcich.
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#199 HONZA.CZ

HONZA.CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 120 příspěvků(y)

Publikováno 11 April 2009 - 8:28

Tak jsem svoji kešku zařadil :P. Napadlo mě spojit Zlatý fond s hodnocením keší v procentech. Tak aby to byla jedna hodnota i v GSAKu. Např. při zařazení do Zlatého fondu přidat před procenta hodnocení kačerů buď písmeno (třeba Z) nebo zvětšit procenta o 100. Pak by na první pohled i v exportech bylo jasno.
  • 0

#200 harald.cz

harald.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 26 June 2009 - 17:00

Našel jsem keš, která není v centru Prahy, takže nebude asi v mnoha bookmarcích, není ani stará, ale je skutečně vynikající. Místem, kde je uložena, způsobem provedení keše, ukrytím i listingem. Je to keš LUISA vytvořená Sovinkou ve Vrchlabí. Je-li to možné, rád bych ji nominoval na umístění do zlatého fondu, byť nejsem zasloužilý geokačer. http://www.geocachin...72-f637ac84c7f6
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama