Přejít na obsah


Fotka

Cena výroby keše


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
44 odpovědí na toto téma

#41 Sinuhet

Sinuhet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 270 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2010 - 18:43

Don82 napsal/a:

Pokud budeš ten obrázek linkovat ze serveru kde je uložen (tedy někde mimo gc.com), veškeré právní náležitosti musí vlastnit ten server, ne ty.


Toto by mne prave zajimalo, jestli je to skutecne pravda a da se to chapat jako navod. Uvital bych v teto veci radu nejakeho odbornika v profesi. Preci jen bych to videl tak, ze by vlastnik preci jen mel udelit souhlas. Byl by to elegantni zpusob, ale nejsem si jist jeho pravni cistotou. Je zde dalsi riziko, ze adresa poskytovatele" zmizi v nenavratnu a dojde pak k naruseni obsahu listingu.
Sin
  • 0

#42 Wide bike

Wide bike

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2010 - 19:07

mohl by se někdo (například WitkoAWendy) podívat kolik stojí brzda magura HS33 ve srovnání s diskem Shimano třeba Deore
  • 0

#43 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2010 - 19:39

Pokud jde o autorská práva, jsme už poněkud mimo téma tohoto vlákna. Pokračujme proto raději zde:

http://www.geocachin...5912&pid=221315
  • 0

#44 Pegas_Team

Pegas_Team

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2010 - 20:51

AHA & team napsal/a:

Pegas_Team napsal/a:
Tak tahle keš GC1WVCT by nás vyšla na 7000-10000 Kč,kdybych nedělal protislužby,ale myslím si,že se to oplatilo.;)


A bylo by to určitě mnohem dražší, když byste se snažili získat svolení k užití maleb Borise Valleja, Hajime Sorayamy, Julie Bell či dalších renomovaných žijících malířů, jejichž práce dle mého názoru bez jejich vědomí v listingu používáte.


No pokud si myslíš, že tuhle keš dělají obrázky,tak já je z toho navoněnýho hovna (listingu)klidně smáznu. ;)
Myslím si,že jí to moc neublíží.

PS:Jen bych poprosil autory těchto zajímavých příspěvků,aby se i oni podívali na listingi u svých keší,jestli mají vše O.K.:D
  • 0

#45 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2010 - 22:02

Tak abychom se vrátili k tématu. Dneska jsem se zastavil v oddělení papírnictví v Tescu a ejhle, na co jsem narazil: Balíček obsahující 4 obyč tužky (neořezané po obou koncích) + gumu + ořezávátko, to všechno dohromady za 1,50 Kč! Vzhledem k tomu, že jenom za ta obyčejná plastová ořezávátka dávám ve specializovaném obchodě tak 3,50, skočil jsem po tom jak slepice po flusu. Jinak citelný výdaj jsou ty škatule. Mám dva tucty keší, hlavně regulárky, co chvíli někde něco doslouží a já musím shánět náhradu. A protože každá individuální skrýš má dost specifický tvar a prostorové možnosti, potřebuju vždycky pikslu konkrétního objemu a tvaru, čili nemůžu si vybírat akční smetánku, ale pokaždé třeba vysolit hned a teď pořádný peníz za pořádnou piksli...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama