Přejít na obsah


Fotka

Velká mafiánská geohra v Praze


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
315 odpovědí na toto téma

#141 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2007 - 15:12

FHonza napsal/a:

Czecho Cowboy napsal
V balíčku při zahájení dostane každý mapu a možná vytvoříme i jednoduchou mapu území pro GARMIN.


Mám Prahu 1, 2, 3, 5, 7 celou 4, 8, 10, 11, 12 a 15 z části. Jsou tam všechny ulice, zástavba, parky, ... Můžu poskytnout, případně podle návrhu dopracovat. Jo a je legální (dělal sem jí já ;) )

Edit: mapa dle listingu hry je kompletní


Gr82C !!! :)
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#142 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2007 - 15:13

FHonza napsal/a:

Czecho Cowboy napsal
V balíčku při zahájení dostane každý mapu a možná vytvoříme i jednoduchou mapu území pro GARMIN.


Mám Prahu 1, 2, 3, 5, 7 celou 4, 8, 10, 11, 12 a 15 z části. Jsou tam všechny ulice, zástavba, parky, ... Můžu poskytnout, případně podle návrhu dopracovat. Jo a je legální (dělal sem jí já ;) )

Edit: mapa dle listingu hry je kompletní


Díky za nabídku. Pokud se bude hodit, rádi ji využijeme :)
  • 0

#143 FHonza

FHonza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2007 - 15:22

Asi sem opožděnej, ale nevim co je Gr82Cu. Jinak ICQ na mě máš, tak napiš a dohodnem se
  • 0

#144 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2007 - 15:24

FHonza napsal/a:
Asi sem opožděnej, ale nevim co je Gr82Cu. Jinak ICQ na mě máš, tak napiš a dohodnem se

Great to see (to u jsem tam dal omylem, protože tu zkratku používám docela často a s u to znamená Great to see you :D)
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#145 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2007 - 15:55

POZOR!
ATTENTION!
ACHTUNG!
PRENDRE GARDE!
ATENCIÓN!
AWERTIRE!


Elektronická mapa pro vaše navigační přístroje je připravena k publikaci.
Ještě než tak učiníme potřebujeme vědět, jaké gps přístroje používají účastníci hry. Dle již archivované ankety víme, že jde nejčastěji o mapový GARMIN, ale to nám k řešení problému nepostačí.
Ke konvertování mapy do formátu vašeho přístroje a programu potřebujeme znát:
1) výrobce
2) model
3) používaný software
4) verze softwaru
5) požadovaný vektorový formát mapy (jako např. shp, dxf, dwg, apod) - lze zjistit na webových stránkách výrobce přístrojů/softwaru

  • 0
Proud user of GeoGet 2

#146 Petr.zablati

Petr.zablati

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2007 - 16:00

Sutech napsal
Chápu Cowboyovu starost o zabezpečení všech aspektů hry, ale ze stejného důvodu, co uvádí Dain & Olik, jsem pohyb MHD do pravidel nezahrnul. Pokud jimi někdo bude chtít někdo cestovat, tak prosím, ale vzhledem k tomu, že:
1. jezdí stejně jen po hranicích 2 území a
2. nepočítá se moc s eventualitou, že by se v těchto oblastech odehrávaly důležité momenty hry =>
tím pádem se nebudou téměř využívat => jsou pravidla pro cestování MHD irelevantní...


S cestováním MHD bude mít smůlu oranžový gang, ale i ti můžou použít tramvaj a následně metro k úniku či rychlému přesunu na území nepřítele.

Fishtrawn napsal
...ty hadrove koule naplnene treba molitanem...


To nic neřeší, opět je obrovská šance zasáhnout nevinného turistu. Mafiánovi by to možná nevadilo, ale ten si s policií poradí, nebo podplatí, ale my asi těžko. Přemýšlím o tom celý den a asi to bude skutečně nejlepší nápad s těmi lístečky.
  • 0
Nad řekou Blanicí, tyčí se hora. Pěkná tam keška, kačer ji hledá. Hlouběji zarazil do země svou paži, prst na plast narazil, vytáhl krabici. Tak pověst nelhala, jsou tam a čekají, děti mé, neplačte nezoufej, národe kačerů...

#147 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2007 - 16:22

Já nemám nic proti používání MHD, pouze říkám, že nebudu zbytečně vymýšlet nesmyslná pravidla :P Prostě jednoduše, v MHD pohybující se po území některého z gangů platí stejná pravidla o soubojích/bonusech atd. jaká jsou napsána v pravidlech pro pohyb pěšmo. Howgh :D
  • 0

#148 xeth

xeth

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2007 - 18:31

Nevím, jestli mi neuniklo, bude hra zařazena do nějakého období? Kvůli kostýmům :)
  • 0

#149 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2007 - 18:37

xeth napsal/a:
Nevím, jestli mi neuniklo, bude hra zařazena do nějakého období? Kvůli kostýmům :)

Co já vím, tak mafie se vyskytovala v USA během 30. let 20. století.
Za stylové oblečení budeme samozřejmě udělovat speciální bonusy ;).
Vložený obrázek

Vložený obrázek
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#150 xeth

xeth

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2007 - 19:04

aha, myslel jsem, že i někdy kolem let 60. ale to byla asi mejlka
  • 0

#151 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2007 - 19:19

xeth napsal/a:
aha, myslel jsem, že i někdy kolem let 60. ale to byla asi mejlka

Ne, to byla jiná skupina... :D

Vložený obrázek
Vložený obrázek
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#152 Fishtrawn

Fishtrawn

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2007 - 19:55

Jen se nabizi takova otazka jak clovek pozna presne 20 metru ? :)) co kdyz proste zacnu utikat pryc a kdyz tam nekdo za mnou zakrici BOJ tak pobezim dal,budu k nemu zady a tezko nekdo nekde dokaze ze to bylo nebo nebylo 20 metru....
  • 0

#153 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2007 - 20:02

Ha, jeden den tu nejsem - a to jsem si jenom odskočil do Brna sebrat pár kešulek - a hned takových novinek, že to ani číst nestačím :D Souboje: Nechal bych je určitě na stávající úrovni, jak už tu zaznělo, jakákoliv zbraň rovná se problém s ACAB, kór, když takhle bude pobíhat 100 lidí. To nechci ani domyslet :( Jen bych doplnil možná rozstřel - v případě remízy by se mi i líbila ta verze kámen, nůžky, papír ;) Co se týče toho MHD, on je to vlastně doping, tak bych navrhoval, že pokud by byl souboj v MHD - oba mafiáni v MHD - tak by tam nemusel platit bonus žádný a tím by se zrušili spekulace B) A teď mě kamenujte :D
  • 0

#154 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2007 - 20:06

polerok napsal/a:

Co se týče toho MHD, on je to vlastně doping, tak bych navrhoval, že pokud by byl souboj v MHD - oba mafiáni v MHD - tak by tam nemusel platit bonus žádný a tím by se zrušili spekulace B)

Dobrý nápad, už vidím, jak se honí ve vagonu metra, aby byl souboj až ve stanici :D.
A abych nekončil můj seriál: "stylově na MAFII" přikládám další obrázek, jak to vypadat nemá... :D

Vložený obrázek
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#155 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2007 - 20:15

Czecho Cowboy > A proč ne?!? V metru utíká spousta spěchajících lidí a pokud si to rozdají ve voze, bude to čistě o tom, kdo je na tom líp B)
  • 0

#156 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2007 - 20:20

polerok napsal/a:
Czecho Cowboy > A proč ne?!? V metru utíká spousta spěchajících lidí a pokud si to rozdají ve voze, bude to čistě o tom, kdo je na tom líp B)

Ale já nejsem proti, jen mě pobavila ta představa :).
Já jsem náhodou narozdíl od Suteche velkým zastáncem zařazení mhd do pravidel, protože i kdyby to bylo mimo pravidla, tak to bude stejně mnoho lidí porušovat.
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#157 Petr.zablati

Petr.zablati

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2007 - 20:23

polerok napsal/a:
Czecho Cowboy > A proč ne?!? V metru utíká spousta spěchajících lidí a pokud si to rozdají ve voze, bude to čistě o tom, kdo je na tom líp B)


Taky bych v tom naviděl problém. Pokud budou lístečky, ale kdyby vltěli do metra dva týpci s bouchačkama a začali po sobě ve voze střílet, asi by to nedopadlo moc dobře. I když budeme mít jen kuličky. Lístečky jsou universalní.

Edit: Jo, to má Cowboy pravdu
  • 0
Nad řekou Blanicí, tyčí se hora. Pěkná tam keška, kačer ji hledá. Hlouběji zarazil do země svou paži, prst na plast narazil, vytáhl krabici. Tak pověst nelhala, jsou tam a čekají, děti mé, neplačte nezoufej, národe kačerů...

#158 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2007 - 20:24

Czecho Cowboy > Jo, to si chlapci dohodněte mezi sebou :D Já jsem jen aplikoval staré tvrzení: Když je něco složité, tak to zjednoduš B)
  • 0

#159 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2007 - 20:24

Don Pedro de Záblatí napsal/a:

polerok napsal/a:
Czecho Cowboy > A proč ne?!? V metru utíká spousta spěchajících lidí a pokud si to rozdají ve voze, bude to čistě o tom, kdo je na tom líp B)


Taky bych v tom naviděl problém. Pokud budou lístečky, ale kdyby vltěli do metra dva týpci s bouchačkama a začali po sobě ve voze střílet, asi by to nedopadlo moc dobře. I když budeme mít jen kuličky. Lístečky jsou universalní.

Lísteček budeš mít v kapse a na ruku dostaneš stužku s barvou týmu.
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#160 Petr.zablati

Petr.zablati

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2007 - 20:29

No, vždyť já vim...
  • 0
Nad řekou Blanicí, tyčí se hora. Pěkná tam keška, kačer ji hledá. Hlouběji zarazil do země svou paži, prst na plast narazil, vytáhl krabici. Tak pověst nelhala, jsou tam a čekají, děti mé, neplačte nezoufej, národe kačerů...




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka