Přejít na obsah


Fotka

JEDEME DO PROVENCE !


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
49 odpovědí na toto téma

#41 plsik

plsik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2008 - 11:30

Možná by stálo za zvážení (pokud poteče do bot) doplnit to do stavu mudly - Ahoj kačeři, tuto variantu jsme taky zvažovali, ale zavrhli, přestože náš "klasický" zájezd pro mudly do Provence v červnu je přeplněný a náhradníky by bylo možno umístit do kačerského zájezdu. Důvod je tento: Při zájezdu pro mudly je na každý den stanovena pevná trasa, po které jedou všichni účastníci a já trasu jedu taky a pomáhám s orientací a řeším případné technické problémy účastníků zájezdu. To je v diametrálním rozporu s charakterem zájezdu pro kačery (nemusím, myslím, ten rozdíl popisovat). Spojení těchto dvou komunit by tedy mělo za následek rozčarování na obo stranách, protože by tyto dva zcela rozdílné způsoby organizace zájezdu nešlo sladit. To v žádném případě neudělám. Buď co nejkvalitnější zájezd (co mé schopnosti stačí) pro každou komunitu nebo nic.
  • 0

#42 plsik

plsik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2008 - 13:30

[quote]Leroj napsal/a:
Trochu mi vrtá hlavou, kam se poděli všichni ti, kterým se tento nápad líbil a chtěli jet... :@
Ahoj kačeři,
vaše kladné až nadšené odezvy na prvotní consulovo oznámení o záměru takovýto zájezd uspořádat byly tím posledním a rozhodujícím faktorem, proč jsem se do organizování zájezdu pustil. Proto mě mrzí malý zájem a nevím, co je jeho příčinou. Moje přílišné geokačerské mládí (bohužel se to už nedá říct o reálném věku) nebo od počátku netajená komerčnost zájezdu nebo jsou jiné příčiny, které bych byl třeba schopen odstranit?
V poslední době hoří na fóru řada flamů k nelibosti zakladatelů vláken a adminů. Já vás naopak vyzývám: Pusťte se do mě! Nejhorší je nejistota.
Váš Ondřej Herdegen
  • 0

#43 javla

javla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2008 - 13:52

Vím, že to není zrovna košér, ale na malinkou chvilku to snad vadit nebude (pak to smažu).

Vytáhl jsem z kešek dostupných v oblasti kam by se mělo jet nějaké fotečky co mě zaujaly, prohnal jsme je narychlo irfanem aby vznikl rychlý náhled a umístil je sem:

http://www.wagnerovi.cz/francie

Proč to dělám? Už máme předplaceno a docela bych rád, aby se jelo a ty místa vypadají opravdu docela lákavě ;)

Autorům fotek se omlouvám, budou do týdne odstraněny. Francouzsky se omluvit nedokážu, protože tuhle hatmatilku neovládám :D
  • 0
Jana a Vlasta (JaVla) (PDA FS Loox N560)

#44 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2008 - 13:57

Ahoj, reaguji, jelikož jsem se také hlásila hned v první vlně, že je to supr nápad a moc se mi zamlouvá. Mám problém s termínem, prodloužený víkend 8.-11.5. mám již déle rezervovaný na jinou akci. Ještě se zmínim i o původním termínu, ten byl na mne příliš brzy. Mnohem více by se mi zamlouval takový červen, ale nechtěla jsem rozvířit diskuzi ve vlákně, beru to tak, že když to někdo organizuje v pevném termínu, tak holt bud se to trefí, nebo ne. Ono s tím nic jiného nejde dělat. Takže se za sebe omlouvám, nabídku nemohu využít přesto, že se mi tato akce moc líbí.
  • 0

#45 plsik

plsik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2008 - 13:20

javla napsal/a:
Vím, že to není zrovna košér, ale na malinkou chvilku to snad vadit nebude (pak to smažu).

Vytáhl jsem z kešek dostupných v oblasti kam by se mělo jet nějaké fotečky co mě zaujaly:D

Z tohoto příspěvku je vidět, že autor cítí nedostatečnou propagaci zájezdu z mé strany a snaží se to napravit. Ano, má pravdu. Od počátku spolu s mým "poradcem" consulem diskutujeme tento problém. Je to specifický problém. Bez porušení autorských práv pana Eiffela můžu zveřejňovat obrázky jeho "těžní věže" a lákat turisty, aby se v rámci mého zájezdu šli na ni podívat. Nemohu to udělat v případě keší. A je to tak v pořádku. Hodně se o zásadě nekomerčního využití keší na tomto fóru, často plamenně, diskutovalo a já k tomu už nic nového nedokážu říct než, že s tím souhlasím.
Ano, mohl jsem zde ukázat fotografie z Provence, které by se netýkaly přímo keší. Jsem ale přesvědčen, že kačerský národ (na rozdíl od drtivé většiny mudlů účastnících se tzv. poznávacích zájezdů) je složen z velice aktivních členů, kteří si bez problémů zjistí, co v nabízených oblastech mohou nejen "odlovit", ale i vidět zajímavého mimo keše.
Přesto děkuji Javlovi za práci, kterou si s výběrem fotek dal a i za to, že šel "s kůží na trh" a vystavil se případným (jemně řečeno) negativním komentářům.
PS: Ať mi to někteří věříte nebo ne, nebyli jsme s Javlou smluveni.
  • 0

#46 tonda_BM

tonda_BM

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2008 - 21:10

Sakra lidi, co je s vámi ? Dost by mě mrzelo, kdyby se měl celý zájezd pro nízkou účast zrušit. Přitom při původním vzniku tohohle nápadu to vypadalo nejméně tak na tři autobusy. To přece není možné aby se nenašlo dost lidí. Co takhle oslovit mezi mudly nějaké známé, kteří nejsou tak zhýčkaní a nebudou vyžadovat 100% dohled a nebo dočasně posílí jednotlivé týmy.
  • 0

#47 consul

consul

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2008 - 9:03

tonda_BM napsal/a:
Sakra lidi, co je s vámi ? Dost by mě mrzelo, kdyby se měl celý zájezd pro nízkou účast zrušit. Přitom při původním vzniku tohohle nápadu to vypadalo nejméně tak na tři autobusy. To přece není možné aby se nenašlo dost lidí......

V tuto chvíli nevím, zda se objevily další přihlášky, nicméně i mě mrzí ztráta prvotního nadšení pro tuto exkluzivní kešerskou adventuru.:( Vždyť už mám i připravenou speciální bonusovou keš pro účastníky zájezdu, která nejspíš nebude odlovitelná pro ostatní kešery ;)(bude se muset něco najít v San Quentinu la Poterie cca 2 km od ubytování).
  • 0

#48 cyne

cyne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2008 - 14:30

tak jsem se konecne s kamosem s prihlasil a doufam ze tedy jsem to jeste stihnul a neni plno a na druhou stranu doufam ze jsem nebyl jedinej kdo si dal na cas s prihlaskou a bude nas dost. :)
  • 0

#49 plsik

plsik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2008 - 12:07

Ahoj všichni, co jezdíte za keškami na kole. Díky vám, cyne + kamarád za přihlášku na zájezd. Je nás ale stále málo. Zredukoval jsem objednávku ubytování na minimum, přesto nám ještě chybí cca 10 osob, aby se zájezd mohl uskutečnit. Tuším, že řada z vás by jela, ale vyčkává, až jak ten první zájezd dopadne. Je to přirozené a já bych se nechoval jinak. Přesto bych vás rád vyzval, abyste překonali obavy a „riskli to se mnou“. Jen tak se zájezd uskuteční a já jsem přesvědčen, že vás uspokojí. Netajím se tím, že mám v Evropě vytipována další místa zajímavá jak z poznávacího hlediska, tak z hlediska geocachingu, kam už dlouho pořádám zájezdy a kde to mám organizačně zpracované a prověřené. Rád bych tam udělat v příštích sezónách zájezd, ale vše odvisí od uskutečnění tohoto pilotního. Těším se, že naplníme alespoň to minimum osob potřebných na zájezd, a že vám budu moci ukázat velice krásnou oblast Francie. Není ovšem už moc času. Ubytovatel mě tlačí k zaplacení a já se tedy budu muset brzo rozhodnout. Váš Ondřej Herdegen
  • 0

#50 plsik

plsik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2008 - 20:59

OZNÁMENÍ: Bohužel pro malý zájem ruším připravovaný zájezd do Provence Ondřej Herdegen
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama