Přejít na obsah


Fotka

GeoScout - jiný zdroj map?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
190 odpovědí na toto téma

#141 t.prochazka

t.prochazka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2009 - 19:14

Zatím mi ty mapy v 2.1.0 nějak nechtějí fungovat... Ale moc by se mi líbilo, kdyby bylo URL na mapy z idnes.cz, mají nejvíce informací přímo v mapě, seznam má většinu informaci v ikonách, které se v GS nezobrazí.
  • 0

#142 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2009 - 19:28

V čem je konkrétně problém? Je to odzkoušené a funkční. Pokud jde o mapy.idnes.cz, tak to neposloužím. Už v mapy.cz je fůra práce a nemám chuť ani sílu ji dělat znova, namíc me se ty mapy z idnes nelíbí :). Pokud se do toho někdo bude chtít pustit, klidně poradím.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#143 sHpy00n

sHpy00n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 313 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2009 - 19:38

t.prochazka napsal/a:
... mapy z idnes.cz, mají nejvíce informací přímo v mapě ...

koukal jsem se na ne a system vrstevnic.. tezka bida. bez toho se v terenu neobejdu, takze IMHO nebrat. zlate mapy ze seznamu.
  • 0

#144 Bolek_CZ

Bolek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2009 - 21:57

aha, myslel jsem ze je to v GSMapLoaderu jinak...
  • 0

#145 t.prochazka

t.prochazka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2009 - 5:01

Už jsem to rozchodil, měl jsem tam chybu v URL. To že tam jsou vrstevnice je opravdu výhoda, zase to je ale docela málo podrobné. Spíše dávám přednost, když mapa obsahuje každou cestičku. Když přítelkyně geocachingu moc neholduje, je to jediná cesta jak ji na ně zlákat :-) Ale každopádně díky moc. Nechceš zveřejnit ten PHP script, co ty mapy podává?
  • 0

#146 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2009 - 19:33

Nemohl by prosím někdo poradit jak ty mapy nastavit? Zařízení: HTC Kaiser. Verze: 2.1.0.1 Problém: Po nastavení URL v custom maps se mi prostě ty mapy nestahují..... EDIT: Chyba se vyřešila vypadnutím baterky a resetem přístroje natvrdo....
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#147 Subi

Subi

    Šubi

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2009 - 8:00

Turistické mapy z mapy.cz jsou super! Jenom jsem si všiml, že např. Hranice na Moravě jdou zobrazit ve třech přiblíženích 2km, 700m a 400m, ale Morava (vše od Hranic na Moravě doprava) jde už jenom ve dvou a na 400m to píše že nejsou mapové podklady.
  • 0

#148 czipis

czipis

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2009 - 11:00

kdyby tak nekdo chtel pripdat podporu pro amapy.atlas.cz a jejich turisticke mapy, bylo to jeste lepsi. V tech mapach jsou vyznacene i turisticke stezky a cyklostezky
  • 0

#149 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2009 - 11:26

Turistické trasy jsou i v těch mých z mapy.cz. Pravdou je, že cyklostezky jsem tam nedával. Pokud by někdo chtěl radu při práci na dalším zdroji, nechť se ozve.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#150 Wodka

Wodka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2009 - 15:37

Ahoj, zkoušel jsem různé programy a nedávno mi známý doporučil geoscouta. Mám ho asi 14 dní a celkem by se mi i líbil. Ale nejdou mi mapy - zkoušel jsem customs, vše podle návodu: čistá instalace GC (někomu pomohl reintal, mě ne. Ani se smazáním složky). Vyberu custom maps, naťukám odkaz http://luv-i.net/map...ile={0}-{1}-{2} , uložím. Otevřu keš, sráhnu mapy, pak kliknu na View - map - a nic. Jen Pro toto přiblížení není k dispozici mapový podklad. Co s tím? EDIT// Teď jsem si všiml, že nově importované keše nemají souřadnice. tím to asi bude EDIT2// Hm, tak u keší, importovaných před nainstalováním nové verze GS to funguje. Takže je to problém do jiné sekce.
  • 0

#151 Subi

Subi

    Šubi

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2009 - 22:57

Vypadá to, že luv-i.net je již delší dobu nedostupný. Nevíte někdo co je s ním?
  • 0

LG G3 + a:Drake


#152 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2009 - 6:08

Momentálně jsem na dovolená, server běží u mě doma, takže když vypadl, musíte počkat do mého návratu, což bude 6. září. Bohužel víc dělat nemůžu.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#153 Subi

Subi

    Šubi

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2009 - 19:18

OK, taky jeden doma mám a vždycky když odjedu tak vypadne, to je Murphyho zákon! Užij si dovolenou, nějak to překlepu s OpenStreetMaps. Díky za správu, Šubi.
  • 0

LG G3 + a:Drake


#154 Subi

Subi

    Šubi

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2009 - 23:12

Tak server nám už zase jede.... Díky! - bylo by možný v mapách zapnout i cyklotrasy? - docela mi vadí, že ve větších měřítkách (200-20m) nebo zase měnších (3 - 20km) se načítají bílá pole s hláškou, že není pro toto rozlišení mapa. Vím, že ani nemá moc smysl, ale bylo by super, kdyby se jenom zvětšovalo poslední měřítko, ale aby tam zůstala mapa a ne ty bílé čtverce. Nedalo by se to nějak udělat? Když dohledávám keš, tak si to zoomuju a ty bílý čtverce mě vadí. Je to blbost, ale kdyby to šlo ;) Vím, že se to tu již kdysi trochu řešilo, tak jenom esli se něco nezměnilo, díky.
  • 0

LG G3 + a:Drake


#155 Kac.a

Kac.a

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2009 - 8:28

Za ty cyklostezky bych se taky přimlouvala :)
  • 0

#156 vagas

vagas

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2009 - 10:16

Ahojky jak to nyní vypadá s mapami z luv-i.net? Mě to nějak nefachčí a jelikož jsem nováček, tak se raději opatrně ptám. Možná je chyba někde u mě. Díky za jakékoliv info.... Edit: Tak snad server jede, po několika testech se mi to podařilo rozjet, ale kde byla chyba netuším;-)
  • 0

#157 geoborg

geoborg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2010 - 0:14

Zdravím lidičky. Na netu je spousta kalibrovaných map pro oziho (našel jsem i10 000 čr. nedá se to nějakým způsobem upravit a použít of line ve scoutovi? Dá se nějakým způsobem používat GS i s mapami ofline? Mám HP 5550 s nefunkční WIFI......Prosím o návod pro blbé......dík
  • 0

#158 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 11:39

Důležité upozornění

Vzhledem k tomu, že opouštím GeoScout a už nějakou dobu používám výhradně PocketDrake bude nejpozději ke konci roku (možná i dříve) ukončeno poskytování map z mapy.cz pro GS.

Pokud to někomu bude chybět a chtěl by se o mapy do budoucna starat, poskytnu mu vše potřebné. Pro provoz stačí webserver s PHP a cca 15GB místa na disku.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#159 Subi

Subi

    Šubi

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 14:23

No tak to je prů...! Já si GS nedovedu bez tvých map představit. Zkusím se poptat u kámoše, který provozuje server zda by to tam nespustil, já jsem se k tomu co jsi mi posledně poslal vůbec ještě nedostal :-( Jinak by mi ale možná stačily offline všechny mapové čtverce, které bych nahrál do adresáře "CustomMapSession" a měl bych po problému. Není možné je od tebe získat? Předem díky, Šubi
  • 0

LG G3 + a:Drake


#160 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 14:32

Subi napsal/a:
Jinak by mi ale možná stačily offline všechny mapové čtverce, které bych nahrál do adresáře "CustomMapSession" a měl bych po problému. Není možné je od tebe získat?


Možné to je, ale je to asi 15GB. Ty mapy jsou dva roky staré a neaktualizované.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama