Přejít na obsah


Fotka

MoZiGo - program na prácu s wpt,gpx,kml


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1842 odpovědí na toto téma

#221 energit

energit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2008 - 21:37

poslal jsem ti do mailu ukazku statistik
  • 0
GARMIN NUVI 550 ACER DX900 E-TEN M700

#222 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2008 - 21:58

tuto funkci jsem jeste nepouzil, nicmene to sice vygeneruje nalezene, i kdyz to cca 60 vubec nenaslo

Aha tak Ty myslis na tie co nenasiel na tvojom disku - lebo tato funkcia ma za ulohu dopisat na koniec kazdeho listingu kde si nasiel kesku tvoj log - pripomenut Ti ppekne chvile...
No a ked ten listing nenajde tak ho asi nemas v PC cize nema do coho zapisat - jednoducho si tie listingy stiahni a MoZiGo bude spokojny a Ty budes mat na pamiatku listing kesky aj s tvojim logom...Log je vzdy na spodku listingu ku keske...



  • 0

#223 energit

energit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2008 - 22:09

klama napsal/a:

jednoducho si tie listingy stiahni a MoZiGo bude spokojny a Ty budes mat na pamiatku listing kesky aj s tvojim logom...Log je vzdy na spodku listingu ku keske...


jasny, rozumim, ale myslel jsem ze by to nejak slo udelat automaticky stahnout vsechny nalezene cache mnou, abych nemusel stahovat napriklad jednotlive kese co jsem nasel ve frankfurtu, nebo naopak kese navic ktere jsem nenasel, kdyz uz tam treba nepojedu
  • 0
GARMIN NUVI 550 ACER DX900 E-TEN M700

#224 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2008 - 22:19

Tak na to ma v inom hladani moznost by username(Najdene) - a tam napises svoje meno a mas to...ked das postahovat vsetky listingy mozes dat update moje logy a tak dookola... Stale ale neviem ake gpx treba vyexportovat - tebou najdene .. sak to tam teda je... Len upozornujem - nesmies zaskrtnut checkbox mnou najdene neponukaj lebo by si dostal samozrejme prazdnu mnozinu kesiek...;)
  • 0

#225 energit

energit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2008 - 8:04

klama napsal/a:
Tak na to ma v inom hladani moznost by username(Najdene) - a tam napises svoje meno a mas to...ked das postahovat vsetky listingy mozes dat update moje logy a tak dookola...


ok večer zkusím, díky
  • 0
GARMIN NUVI 550 ACER DX900 E-TEN M700

#226 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2008 - 18:37

Verzia 34 k dispozicii
tu
Okrem ineho prinasa zasadnu novinku!
Experimantalna verzia, ktora po nakonfigurovani smtp mailoveho servera dokaze zistit novinky na slovensku/cesku, stiahnut wpt a gpx body a poslat mail s upozornenim na nove kesky s wpt a gpx subormi ako s attachmentom...

Ak tuto funkciu chcete vyskusat musite si najprv nastavit smtp server /meno,heslo/...a zadat na aky mail mate byt upozorneny...
K nastaveniu sa dostanente iba z menu subor..
Samotna funkcia sa spusta z obrazovky OCFA dolu...
nateraz nie je nic automaticke...vyskusajte si to najjednoduchsie tak, ze si vymazete nejaky z novych suborov z adresara htm aby akoze Mozigo zistil ze pribudla keska...
Do buducna tam xcem dat nejaky scheduler alebo tak nejak...

Myslienka nie je moja ale

Nevím, jak se ostatní kešeři často vyskytují doma (nebo někde jinde) u počítače, ale já celkem minimálně, a ven si beru jen PDA (třeba i na víc dní). Proto bych toto viděl užitečné - před odjezdem si spustit MoZiGo, nastavit si místo, kam jedu, a pak bych případně na PDA dostával informace mailem, jestli se v daném místě, kde se pohybyju, neobjevila nová keška. SMS by sice byla ideální, ale to je asi prakticky neřešitelné. Poslání mailem by mělo být celkem jednoduché a bezproblémové. To je moje idea využití, a myslím, že by to byla celkem příjemná záležitost.


  • 0

#227 energit

energit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2008 - 19:31

nevím proč, ale při stahování cache coudenberg se mě Mozigo vždy kousne, zkoušel jsem to několikrát
  • 0
GARMIN NUVI 550 ACER DX900 E-TEN M700

#228 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2008 - 20:02

Sorrry, chybicka se vloudila... Stiahnite si verziu s mailom este raz - 1.1.1.34B - je tam chyba v posielani mailu - posielate to mne...:);):|:(:o:p
  • 0

#229 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2008 - 22:44

energit napsal/a:
nevím proč, ale při stahování cache coudenberg se mě Mozigo vždy kousne, zkoušel jsem to několikrát


Jedno urobim ine pokazim...nekonecny pribeh...:)
Stiahni si verziu 35...
Mozigo 1.1.1.35
  • 0

#230 Petr1868

Petr1868

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 283 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2008 - 6:23

Stahoval jsem mozigem cca 600 keší v okolí mého bydliště. mozigo občas hlásilo, že má problémy se stažením a pokračovalo dále až po odkliknutí. Stažení keší proběhlo včetně exportu do formátu gpx pro colorado. V menu colorada se objevilo cca 600 keší. Včera jsem však při návštěvě jedné multiny zjistil, že listing je nahrán jen zčásti. Předpokládám, že se jednalo o jednu z keší při jejichž stahování hlásilo mozigo problémy. Chtěl jsem se zeptat, zda by nebylo možné takto neúplně stažené keše nějak označit, aby se daly vyloučit z exportu, případně zda by nebylo možné uvést v hlášce o problémech při stažení název keše. Jinak díky za program.
  • 0

#231 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2008 - 7:00

MoZiGo hlasi ze, na webe su problemy so stiahnutim - ak je to tak, tak s tym ako programator neurobim nic...Dovolim si tvrdit, ze ked by si to stahoval aj neviem akym sw, aj ten bude mat v tom okamihu problem... Preto nie je prave najlepsi sposob na jeden krat nahravat taketo mnozstva kesiek...pokial nemas ozaj rychly net. Ono ale aj na 100Mbytovych linkach su kesky, ktore maju schvalne listingy urobene tak /alebo z nevedomosti?/, ze obrazky sa tahaju z lokalnych pomalych webov a potom aj neviem aky rychly pristup na web nepomoze...;) Radsej si to rozdel stahovanie na casti a az ked to budes mat postupne postahovane oznac vsetky a vyexportuj... Este jedno urychlenie doporucujem - vypni si stahovanie obrazkov..tie mozes hocikedy dodatocne postahovat... To si tie listingy ani nepozries ako vypadaju offline v PC? 600 kesiek, ale moze mat xxx wpt bodov - colorado ma limity... Ked si otvoris exportovany gpx subor tak cca na 5 riadku je informacia <desc>V tomto file je xxx kešiek a yyyy add bodov</desc>
  • 0

#232 Petr1868

Petr1868

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 283 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2008 - 10:08

stažené listingy jsem si na počítači namátkově prohlédl a zrovna na ty problémové jsem nenarazil. díky za radu, příště si stahování rozdělím na menší části.
  • 0

#233 energit

energit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2008 - 19:24

klama napsal/a:
Jedno urobim ine pokazim...nekonecny pribeh...:)
Stiahni si verziu 35...
Mozigo 1.1.1.35


diky, stahnuto
  • 0
GARMIN NUVI 550 ACER DX900 E-TEN M700

#234 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2008 - 19:55

Tu
MoZiGo - iba exe 1.1.1.36
Vlastný mailový upozorňovač na nové kešky v
- v krajinách Sk,Cz alebo podľa čísla
- v troch lokalitách v okruhu xxkm
- podľa kategórie, obtiažnosti atď.
- do tela napíše zoznam gcxxx s ich menami
- do prílohy pribalí wpt alebo gpx /Mapsource/ súbory
Nastaviteľna perióda kontroly noviniek
SMTP prepracovane aj na neoverované spojenie...
Zatiaľ len na jednu cieľovú adresu...
  • 0

#235 Petr1868

Petr1868

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 283 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2008 - 22:01

klama napsal/a:
Radsej si to rozdel stahovanie na casti a az ked to budes mat postupne postahovane oznac vsetky a vyexportuj...
Este jedno urychlenie doporucujem - vypni si stahovanie obrazkov..tie mozes hocikedy dodatocne postahovat...

Podle tvé rady jsem si tedy rozdělil stahování na menší části, Při stahování mi mozigo nehlásilo žádné problémy. Po nahrání výsledného gpx souboru do colorada však jsou u některých složitějších a delších multinek nahrány neúplné listingy - jedná se o následující keše GC19J2Z , GCX7KW, GCZ45K, GC13P7E, GC18ZZH a možná některé další.
Mohl by někdo zkusit stáhnout tyto keše jestli to dělá pouze mě.
  • 0

#236 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2008 - 22:52

Skusil by som este vypnut u tychto dlhych kesiek html kodovanie - ci to nahodou nepomoze... Respektive, stiahnut iba tieto problematicke samostatne bez inych - ci to nie je nejakymi limitmi pre colorado.
  • 0

#237 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2008 - 5:33

Nepoužívajte časovač v posielani mailov - objavil som tam chybu !!! Vecer dam opravenu verziu na web...
  • 0

#238 krajzlik

krajzlik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2008 - 7:58

Jaký export z GSAK použít, když chci v importu pro BeeLineGPS vše včetně logů? Fungovalo mi to pouze při exportu do XML ze Skryšotlače, ale ten v GSAK nevidím.
  • 0

Líbí se vám můj statusbar? Udělejte si podobný podle mého návodu.


#239 dejw

dejw

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2008 - 8:25

Petr1868 napsal/a:

klama napsal/a:
Radsej si to rozdel stahovanie na casti a az ked to budes mat postupne postahovane oznac vsetky a vyexportuj...
Este jedno urychlenie doporucujem - vypni si stahovanie obrazkov..tie mozes hocikedy dodatocne postahovat...

Podle tvé rady jsem si tedy rozdělil stahování na menší části, Při stahování mi mozigo nehlásilo žádné problémy. Po nahrání výsledného gpx souboru do colorada však jsou u některých složitějších a delších multinek nahrány neúplné listingy - jedná se o následující keše GC19J2Z , GCX7KW, GCZ45K, GC13P7E, GC18ZZH a možná některé další.
Mohl by někdo zkusit stáhnout tyto keše jestli to dělá pouze mě.


Jsem PM tak jsem skoušel stáhnout GC přes tlačítko.

GC19J2Z končí předčasně větou "vice viz cache PPM No.10 Railway station"

KWGCX končípředčasně větou " Pamatuji se na pripady, ze z nemocnice byl propusten, dokumenty opatren a na nadrazi "

GCZ45K končí v pořádku

GC13P7E končí v pořádku

GC18ZZH končí předčasně větou "Historie bašty sahá do 15. století, kdy byl staven druhý (hradební) parkánový okruh kolem mesta Chrudimi."

našel jsem další co nejde GC15BWQ přes mozigo i PM

Přiložený soubor (y)

  • Přiložený soubor  gpx.rar   48,54K   0 Počet stažení

  • 0

#240 honhav

honhav

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2008 - 9:07

mozna to patri spis do tematu colorado, ale rozbehal jsem mozigo, stahnul par kesek (cca 12) nahral gpx do garmina (posledni firmware stazeny) a fungovalo to. tak jsem si chtel vygenerovat okruh kudy se budu pohybovat o vikendu - vyslo mi to na cca 1200 kesi - vse se ok vygenerovalo (par chyb pri nacitani neprisuzuju mozigu ale spis databazi na gc). ulozil jsem to zase do garmina ale ten mi zadne poklady nenachazi. neni tam nejake jine omezeni (papirove by mel umet 2000 kesi)? ma nekdo podobnou zkusenost? ma to nejake reseni?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama