Přejít na obsah


Fotka

Nefunkcni Cachemapa


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
59 odpovědí na toto téma

#21 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2008 - 22:14

Ajajaj, pokusim se na to v dohledne dobe mrknout, co tomu vadi a opravit to. K vecne otazce, pridat zahranicni kesku muzes. Jen v soucasne verzi se bude obtizne rozlisovat, co je tuzemska a co zahranicni kes, bude vsechno na jedne hromade. A pokud generujes mapky do listingu, patrne pro tu zahranicni kesku se ti ty mapky nevygeneruji. Jinak by nic nemelo vadit. Pozor, pokud mas v konfiguraci zapnutou kontrolu mezi souradnic, aby ti ta zahranicni keska nebyla diky tomu utajena!
  • 0

#22 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2008 - 8:37

hrabu se v tom, v IE7 to nefunguje uplne stejne. Je to roztomile, treba IE7 hlasi chybu v mapa.html na radku 188, ale ten soubor jich ma jen 178. :o To se to pak dobre hleda... P.S. spatne zakodovanou cestinou to neni, to mam uz opravene a na funkci (rostlinare) to nema vliv...
  • 0

#23 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2008 - 12:17

hm, tak selhava nacitani lokalne ulozenych souboru pres funkci GDownloadUrl. To vypada, ze v tech novych prohlizecich dostali tvurci napad, ze neumozni z javascriptu nacitat soubory z lokalniho disku... Je to nejaky javascriptovy programator, ktery by vedel jak z toho ven? Dik!
  • 0

#24 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2008 - 13:55

HaLuMa: dík za informace. Věřím, že to nějak vykutáš, protože mapka je to praktická.
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#25 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2008 - 15:25

Jasne ze to nejak vyresim. ;) Uz jsem prisel na dva zpusoby, jak to resit, ted jen musim popremyslet o vyhodach a nevyhodach jednotlivych reseni. Vypada to totiz, ze si tvurci novych verzi prohlizecu rekli, ze co si ma Javascript co cist nejaky soubor na lokalnim disku? Zakazeme to! Z bezpecnostniho hlediska je to jiste chvalihodne, skoda jen ze to degraduje moznosti javascriptu pro takovyto druh aplikaci.
  • 0

#26 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2008 - 15:30

A hele, ona to nakonec bude chyba v GoogleMaps API! ;)

prave jsem to rozjel v IE7!

prosim, zkus nasledujici malou upravu:

V adresari 'map' v datovem adresari Geogetu najdi soubor mapa.html a v nem, hned ze zacatku, je radka:
<script src="http://maps.google.com/maps?file=api&v=2.x"

Zkus na konci te radky to 2.x prepsat na 2.s
  • 0

#27 Mejstro

Mejstro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2008 - 15:36

Ha...mas pravdu...funguje to skvele (IE7). Diky moc :-) Neslo by jeste neco udelat z tou cestinou tlacitek na mape?
  • 0
Honza a Péťa Mejstříkovi
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x

#28 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2008 - 16:32

Ve FF změna x na s nepomohla. Jen se jakoby něco z google snaží načíst.
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#29 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2008 - 18:17

Mejstro napsal/a:
Ha...mas pravdu...funguje to skvele (IE7). Diky moc :-)
Neslo by jeste neco udelat z tou cestinou tlacitek na mape?


Cestinu mam uz u sebe opravenou, az se v tom dohrabu, tak dam k dispozici cely update te mapy.
  • 0

#30 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2008 - 18:19

zlicinaci napsal/a:
Ve FF změna x na s nepomohla. Jen se jakoby něco z google snaží načíst.


U FF3 muze byt i problem v tom, ze je to porad jeste beta. A dokud nebude existovat Firebug pro FF3, tak se mi to bude spatne hledat a ladit.
  • 0

#31 Mejstro

Mejstro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2008 - 18:21

Cestinu mam uz u sebe opravenou, az se v tom dohrabu, tak dam k dispozici cely update te mapy.


...a nemohl bys alespon naznacit, jak a kde ji opravit..? :-) Trosku jsem si s mapkou hral a mam tam nejake upravy, ktere bych chtel zachovat. Dekuju.
  • 0
Honza a Péťa Mejstříkovi
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x

#32 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2008 - 18:25

Mejstro napsal/a:
...a nemohl bys alespon naznacit, jak a kde ji opravit..? :-) Trosku jsem si s mapkou hral a mam tam nejake upravy, ktere bych chtel zachovat. Dekuju.


Jasne, neni problem:

- v obsahu mapa.html i gc.js prevest kodovani cestiny z CP1250 na UTF-8
- v mapa.html na zacatku v meta hlavicce prepsat 'Windows-1250' na 'utf-8'

A je to. ;)
  • 0

#33 Mejstro

Mejstro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2008 - 18:33

Mockrat dekuju....je skvele ze "muzes naznacovat"... ;) Ted to funguje naprosto perfektne...
  • 0
Honza a Péťa Mejstříkovi
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x

#34 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2008 - 18:49

Dobrá, naleznu prozatím nějaký postarší komp s FF2 :-))) Halumo, to není pro mě žádná priorita, zmáknu to. Dík. A ještě jsem přemýšlel, že by možná nebyla od věci možnost nějak uložit pozici mapy pro příští použití.
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#35 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2008 - 19:26

Problem je navic v tom, ze jak jsem si dneska zkusil nainstalovat FF3, tak se mi to dost pralo s FF2, tak jsem to zase radsi odinstaloval a pockam na ostrou verzi.
  • 0

#36 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2008 - 9:46

Opravoval jsem trosku dalsi chyby v IE. Zatim posledni nefunkcni vec je nefunkcni zobrazovani ochrannych pasem kolem kesek v IE. Neco se mu tam nelibi a ja netusim co a proc.

Aktualizace je na: http://geoget.ararat.cz/file/map.zip (prepsat tim existujici soubory v adresari 'map'.

Zlicinaci, zkuste taky tuto aktualizaci, nikdo nikdy nevi, jestli se to zahadne nevzpamatuje.
  • 0

#37 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2008 - 10:01

Vida, ta uz mi funguji i ta pasma v IE! Aktualizace je na stejnem miste jako v minulem prispevku. V tuto chvil by tedy mela byt cachemapa plne funkcni jak v IE (vcetne IE7), tak i ve Firefoxu. Patrne blbne jen v bete Firefoxu 3... :(
  • 0

#38 Mejstro

Mejstro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2008 - 10:03

HaLuMo, nemohl by si prosim nekde popsat jake zmeny jsi konkretne v obou souborech provedl? Jak jsem psal nekde v predchozim prispevku, mam v mape vlastni upravy a nechci o ne prijit - ale zase bych rad pouzival aktualni verzi :). Diky moc za ochotu. EDIT: Aha..tak jsem si obe verze porovnal a asi tech zmen bude vic, ze? :-)
  • 0
Honza a Péťa Mejstříkovi
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x

#39 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2008 - 10:10

Večer to prošetřím B)
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#40 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2008 - 10:13

No, tech zmen je vic a jsou roztrouseny vsude mozne. nemas schovanou predchozi ofciani verzi? Porovnani by ti nejlepe ukazalo, na co jsem sahnul. Zmenilo se nacitani dat z daoveho souboru o kesich, konkretne s poslednimi tremi polozkami se uz nepracuje jako s jednoznakym retezcem, ale jako s cislem. Zmeny jsou roztruseny po celem gc.js, protze vsude kde se tyto hodnoty porovnavaly, tak jsme na to sahnul. Dalsi zmena je zmena HTML hlavicky v mapa.html (coz rozbehalo ty polygony na zobrazovani pasem v IE) Jaky druh zmen jsi tam vlastne vyrobil? Pokud by to byly uzitecna vylepseni i pro ostatni, mozna by bylo nejlepsi reseni to tam pridat pro vsechny. ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama