Přejít na obsah


Fotka

Geocaching v médiích (rozcestník)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3401 odpovědí na toto téma

#2321 .kralick.

.kralick.

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2017 - 11:31

Jonea minulý týden vybagroval snad celé Tunisko... Brno by taky odpovídalo popisu z článku...


  • 1

#2322 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2017 - 11:50

Možná jsi to trefil. Muž v článku tvrdí "Procestoval jsem 80 zemí světa..." a Joneovy statistiky tvrdí: "MT-Jonea has cached in 78 countries"


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#2323 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 972 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2017 - 12:55

Buh ví kde se mistr motal. My kdysi v Řecku s kamarádem došli až před bránu vojenské základny. http://osm.org/go/xxo2Urkk-- Se zrcadlovkou, navigací. Asi 3 neděle po tom co zatkli ty herní vývojáře z Čech. Chtěli jsme si jen zkrátit cestu k hotelu po treku na nejvyšší vrcholek Kosu (kde je keška :)). Naštěstí byla asi siesta, protože jsme nezahlídli ani živáčka. Z jedný strany minometný cvičiště (tudy se nám nechtělo procházet na silnici), z druhý strany křoviska a trní. Tak jsme se začaly prodírat. 

Barman na hotelu nám pak řikal, že jsme měli sakra štěstí (Kos je kousek od Turecka), že nás nikdo neviděl. A hlavně že jsou tam všude cedule....no jo ale v té jejich alfabetě ...


  • 0

#2324 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 108 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2017 - 13:38

Možná jsi to trefil. Muž v článku tvrdí "Procestoval jsem 80 zemí světa..." a Joneovy statistiky tvrdí: "MT-Jonea has cached in 78 countries"


estli to nebyli zakukleni owneři a chtěli tak vytrestat finalkaře...inu jiny kraj, jiny mrav :-D
  • 2

*


#2325 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 221 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2017 - 14:56

Dost možná tato keš, která je u vodojemu, takže neni divu, že hlídají pohyb v okolí...


  • 0

#2326 bella-donna

bella-donna

    z ZZ9 Plural Z Alpha

  • Members
  • PipPipPip
  • 458 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2017 - 15:16

Tak hlavně jestli si ten pobyt to pětileté dítě užilo.  :)


  • 1

#2327 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2017 - 15:39

Vyděšené asi muselo být nepředstavitelně...


  • 1

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#2328 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2017 - 15:46

Pro ty policisty určitě.  :D Ještě že z nich asi nikdo geocaching nehraje, to by dotyčný dostal ještě pár facek.  :D


  • 0

#2329 Bubo_CZ

Bubo_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 582 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2017 - 16:06

http://tn.nova.cz/cl...-v-tunisku.html

V tištěné verzi deníku Právo jsou podrobnosti - prý to byli kešeři.

Kdo z Brna to asi mohl být.  :D  GCTH0H 


  • 0

#2330 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2017 - 16:58

Joneu jsem viděl osobně jen jednou, ale nevšiml jsem si, že by měl rodinu a ani jsem neslyšel o tom, že by byl absolvent policejní akademie, jak se píše v článku. Bohužel kdo s ním byl v Tunisku jsem také nenašel, protože nick Merci ani Pepos (bez něčeho dalšího) jsem v hledání na GC.com nenašel a v pár keškách, co jsem rozklikl, taky nikdo jiný zalogovaný v den, kdy tam Jonea nebyl. (jen jsem našel třeba zajímavý log zde: GC47B47).

Takže pokud to měl být log Joney, tak leda by se převtělil do někoho jiného :-)


  • 0

#2331 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2017 - 18:45

https://ustecky.deni...e-20171127.html
  • 0

#2332 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2017 - 22:26

Byl to Jonea. (zdroj: facebook, kde se k tomu sám Jonea vyjadřuje)
  • 1

#2333 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 972 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2017 - 23:08

Dost možná tato keš, která je u vodojemu, takže neni divu, že hlídají pohyb v okolí...

pic kozu do vazu... https://coord.info/GLTNX02T


  • 1

#2334 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2017 - 7:39

Divil jsem se, jak to může být Jonea, když jsem si o něm našel informace. Ale koukám, že jsem asi našel "starý" Joneův životopis, kde bylo psáno bezdětný a nebylo o policejní akademii ani zmínky. Omlouvám se, že jsem pochyboval, že je to Jonea. Příště si musím dát na webu pozor na aktuálnost dat.

 

Stejně bych rád věděl, jak to vše stíhá... Rodinu, práci (co jsem viděl, dělá toho docela hodně), tolik kešek... Po narození dětí jsem GC omezil na čtvrtinu. Rád bych se tohle dokázal naučit. Hlavně dělat tolik práce a mít ještě čas na tu zábavu :-) A ještě z toho mít radost.


  • 0

#2335 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2017 - 7:55

Stejně bych rád věděl, jak to vše stíhá... ... Rád bych se tohle dokázal naučit. Hlavně dělat tolik práce a mít ještě čas na tu zábavu :-) 

 

Já bych se to teda naučit nechtěl. Jestli všechno dělá tak, jako loví kešky, tak po tom tedy vůbec netoužím.


  • 8
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#2336 Klaye

Klaye

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2017 - 8:44

článek na novinkách jsem četl včera dřív, než jsem se šel podívat sem, co na to geo-komunita. A fakt se bavím :-)) Díky těm, co vyhledali, kdo, kde, co atd.

 

Mimo toho, co tu už zaznělo mě pobavily další dvě věci. Za prvé v článku se píše: "Arabové v civilu hovořící špatnou angličtinou...". A když čtu WN od Jonea, tak oceňuju, že to rovnou přeložil do ještě horší angličtiny, aby tomu rozuměli. Aby bylo jasno, nesoudím ničí znalost cizího jazyka, ale když už kritizuje, že někdo něco neumí, tak bych čekal, že to sám umí líp.

 

A za druhé se bavím nad jeho nedostatkem sebereflexe. Jeho řešení je oznámit "problém" Ministerstvu zahraničních věcí (viz článek) a G-HQ (viz WN log). Ale co takhle si přiznat, že prostě fakt byl v blbej čas na blbým místě, a ještě se choval pro nezaujatého člověka podezřele?? Proč jim to proboha celý rovnou nevysvětlil, to fakt nechápu. Mohl jim ukázat krabku, logbook - mohl z nich udělat dalších hráče a z HQ by mu třeba poslali děkovný email. 


  • 2

#2337 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2017 - 10:15

to Klaye: inu, takový je Jonea. Sebereflexe je u něj neznámej pojem a ač tvrdí opak, je podle mě rád ve středu zájmu a to za jakoukoliv cenu. 

to Roman_Jaromer: neomlouvej se. Ono to všechno nebude tak jak se píše. Co vím, tak to děcko není jeho a ženatý taky nebude. Bude na tom stejně pravdy jako na té, že má po světě spoustu kamarádů z řad geocachingu a je všude vítán. 


  • 9

#2338 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2017 - 10:22

Já bych se to teda naučit nechtěl. Jestli všechno dělá tak, jako loví kešky, tak po tom tedy vůbec netoužím.

 

Myslel jsem to ironicky (jen jsem zapomněl na smajlík). Nehodlám kvůli bodům omezovat rodinu a zážitky na výletech, jen abych objel delší PWT a měl více bodů... Přece kvůli GC nebudu zanedbávat rodinu :-).


  • 2

#2339 georabbits.cz

georabbits.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 403 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2017 - 10:55

MT-Jonea = Moravia Team Jonea (myslím , že tak ta zkratka je) , je jich více, tak proto tolik keší, proto vše stíhají


Tento příspěvek byl upraven od georabbits.cz: 28 listopad 2017 - 10:55

  • 0

georabbits.cz.png

Devět z deseti kačerů doporučuje k lovu keší aplikaci  Locus


#2340 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2017 - 11:01

Georabbits. Ale ne, MT tam zase nemá tak dlouho. Logicky si snad každý odvodí, co provádí.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama