Přejít na obsah


Fotka

Geocaching v médiích (rozcestník)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3401 odpovědí na toto téma

#2341 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2017 - 11:08

O tom jsem už taky slyšel, ale přijde mi to divné, stále totiž nechápu, co by koho motivovalo logovat na nick, který byl původně jednoho člověka.

Chápu ještě rodinné týmy (když děti ještě nelogují atp., i když i zde nechápu, když někdo zaloguje keš, kterou odlovili jen děti, nebo manželka atp.), chápu týmové nicky, které logují keše, které našli společně při týmových vyjížďkách (při kterých jeli společně jako parta a při jejichž odlovu byla většina), ale tohle mi fakt hlava nebere...

 

Hele, co takhle udělat rekord? Spojíme se do jednoho nicku a trhneme Joneu... Zalogujeme zpětně a budeme mít víc jak on, určitě pukne zlostí ;-).


  • 0

#2342 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2017 - 11:47

MT-Jonea = Moravia Team Jonea (myslím , že tak ta zkratka je) , je jich více, tak proto tolik keší, proto vše stíhají

 

Jasně, je jich v týmu víc, proto tolik keší. A proto i tolik dětí a policejních akademií... :P


  • 1

#2343 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2017 - 11:50

Já už jsem se několikrát pozastavoval nad tím, co ty lidi láká na tom jet s Joneou na keškovací výlet. Teď mě napadá, že má takový Babišovský přístup k věci — lidi, co s ním jedou, využije k tomu, aby pro něj sbírali keše (= body), a pokud dojde na nějaký problém, ze kterého se nejde jednoduše vykroutit, tak to svede na to, že někdo, kdo s ním jel, udělal něco jinak, než se dohodli. Tím spíš nechápu, že s ním ještě někdo jezdí.


  • 2
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#2344 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2017 - 11:52

Na Facebooku tu policejní akademii má.
  • 0

#2345 Bubo_CZ

Bubo_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 582 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2017 - 12:15

Myslel jsem to ironicky (jen jsem zapomněl na smajlík). Nehodlám kvůli bodům omezovat rodinu a zážitky na výletech, jen abych objel delší PWT a měl více bodů... Přece kvůli GC nebudu zanedbávat rodinu :-).

Natož brát rodinu s dítětem v této oblasti mimo resort. Nechat se zastřelit kvůli bodům, to už je fakt "vyšší level".
Že by na těch vtipech o policajtech přeci jen něco bylo? :-)
  • 2

#2346 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2017 - 18:20

Jen k té policejní akademii, zdá se, že je to u právníků jedna z voleb střední školy a asi pro ně lepší než např. gymnázium, mají tam už nějaké základy práva atd. Znám jednu právničku, která taky prošla přes policejní akademii.


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#2347 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2017 - 18:25

Gymnázium má Jonea taky.
Policejní akademie je vysoká škola.

Tento příspěvek byl upraven od kalubr: 28 listopad 2017 - 18:28

  • 1

#2348 bella-donna

bella-donna

    z ZZ9 Plural Z Alpha

  • Members
  • PipPipPip
  • 458 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2017 - 19:14

Víte, já spíš nedokážu pochopit, že nějaká máma souhlasí s tím, že se naloží její malé dítě do auta, a pak se s ním celé dny jezdí.


  • 3

#2349 Y&MD

Y&MD

    Advanced Rejpal

  • Members
  • PipPipPip
  • 481 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2017 - 19:18

Jen k té policejní akademii, zdá se, že je to u právníků jedna z voleb střední školy a asi pro ně lepší než např. gymnázium, mají tam už nějaké základy práva atd. Znám jednu právničku, která taky prošla přes policejní akademii.

 

Jak píše kalubr, Pol.akademie je vysoká škola, neplést s Vyšší policejní škola a Střední policejní škola MV v Praze. Celkem velké množství studentů práva z UK studuje současně i Pol.ak., protože hlavně pro ty, kteří se chtějí věnovat trestnímu právu, je to přínosné hlavně po praktické stránce. Na pol.ak. je trestní a přestupkové právo mnohem ve větší hloubce než na UK.

 

 

Že by na těch vtipech o policajtech přeci jen něco bylo? :-)

 

Jonea není policajt. To, že vystudoval tu školu neznamená, že musí být policista, viz můj předchozí odstavec.


  • 1

#2350 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2017 - 19:36

Za chvíli v TN na Nově. Nebo později na netu.
  • 0

#2351 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2017 - 19:48

Dost by mne zajímalo, jak to celé bylo doopravdy. Představuji si, že ten pohled z druhé strany by mohl vypadat nějak takto:

 

Ten trouba si tu jezdi offroadem v noci po lese. Tak jsme na něj s kolegama myslivcema vyběhli, a povídáme mu, že se chová jako ekologický terorista. Ale asi se nás polekal, zvlášť když zahlédl naše kulovnice. Vypadal dost zmateně, naší oxfordské angličtině moc nerozuměl, jen cosi blekotal a mával svým CWGčkem. Chtěli jsme jej vyměnit za náš sigitem s vytištěnou státní vlajkou, ale odmítl. Když jsme mu řekli, že vypadá srandovně, asi jako Mahoney z Policejní Akademie, tak jen přitakal: "Ja, ja, police academy!" a hrdě se bil pěstí do hrudi. Když jsme se mu smáli, tak najednou naskočil do auta a ujel.

Bohužel, o kousek dál se pokusil rozrazit dopravní zácpu v domnění, že se jedná o policejní zátaras. To ho už sebrat museli, kdo ví, co by ještě vyvedl. Tady vám ho vracíme, a hlavně nám ho už sem neposílejte!


  • 25

#2352 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2017 - 20:14

Tak jsem se kouknul na TV Nova a už asi tuším proč se o případ "Jonea" zajímala jen TV Nova, Blesk, Právo a internetový bulvár.

Za mě bez vyjádření protistrany nulová důvěryhodnost. A že o tom mlčí i Velvyslanectví České republiky v Tunisu je divné.

 

Můj názor je takový, že se jednalo o dá se říci běžnou kontrolu ze strany policie, které bylo podezřelé, že se někdo v noci projíždí autem po lese. Čemuž se vůbec nedivím.

 

 
  • 6

#2353 Frenkonix

Frenkonix

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2017 - 9:32

Rozhovor v Právu s naší největší celebritou vydaný v době Gigaeventu.

http://www.imagehost...v=rozhovrpr.png


  • 0

#2354 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2017 - 13:45

Podle toho clanku to vypada, ze je uplne normalni ze ho chytili policiste. 

 

Jen z clanku vyplyva, ze se s nima setkal v Rakousku, Dansku, Egypte, Jordansku a na Balatonu.

 

Takze vlastne standard.


  • 0

#2355 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2017 - 14:07

Joneu jsem viděl osobně jen jednou, ale nevšiml jsem si, že by měl rodinu a ani jsem neslyšel o tom, že by byl absolvent policejní akademie, jak se píše v článku. Bohužel kdo s ním byl v Tunisku jsem také nenašel, protože nick Merci ani Pepos (bez něčeho dalšího) jsem v hledání na GC.com nenašel a v pár keškách, co jsem rozklikl, taky nikdo jiný zalogovaný v den, kdy tam Jonea nebyl. (jen jsem našel třeba zajímavý log zde: GC47B47).

Marci je jeho žena a Pepoš je syn. Nejsou to oficiální nicky, Marci se kešování aktivně moc neúčastní a Pepoš je ještě moc malej aby si obhospodařoval účet (ale kešky hledat umí).
  • 1

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#2356 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2017 - 14:25

Možná jsi to trefil. Muž v článku tvrdí "Procestoval jsem 80 zemí světa..." a Joneovy statistiky tvrdí: "MT-Jonea has cached in 78 countries"

Takový řádek o počtu zemí bych ve statistikách bral, ale jsem línej to programovat.
  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#2357 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 755 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2017 - 15:29

Teď hledají kešky na Déčku v pořadu s Jakubem v přírodě

Tento příspěvek byl upraven od Kreten8: 29 listopad 2017 - 15:52

  • 0

#2358 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 755 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2017 - 15:51

A teď tam kešku dokonce zakládají
  • 0

#2359 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2017 - 15:58

To je toto? Cesta za pokladem?
http://decko.ceskate...kubem-v-prirode
  • 0

#2360 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2017 - 16:48

Marci je jeho žena a Pepoš je syn. Nejsou to oficiální nicky, Marci se kešování aktivně moc neúčastní a Pepoš je ještě moc malej aby si obhospodařoval účet (ale kešky hledat umí).

 

 

Tak to bude asi něco špatně. A že by se Jonea nikde nepochlubil, to se mi nechce ani věřit. :D


- Josef Nekvapil
- svobodný a bezdětný
- otec xxxx, VŠ stavební, VŠ ekonomická, Prefa Brno, ČS Brno, nyní soudní znalec -
white_px.jpgnemovitosti, od roku 1990 člen ZMČ Brno-Královo Pole za SZ
(dříve předseda Revizní komise SZ)
- matka xxxxx, Gymnázium, Čedok Brno, OSEVA, nyní soukr. zemědělec v důchodu
- sestra xxxxx, Obchodní akademie, CAAC, Olman, Metal Progres, nyní účetní - OSVČ


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama