Přejít na obsah


Fotka

Geocaching v médiích (rozcestník)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3401 odpovědí na toto téma

#3141 vitacar

vitacar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2020 - 6:05

V Česku se rozmáhá „narkocaching“, ruský způsob distribuce drog

https://www.idnes.cz...11910_krimi_aha

...

Tohle byla zkurveně težká schovka!“ posteskl si na darknetovém diskusním fóru jeden zákazník.

...

Onehdá jsem v kešce našel konopí. Tak to asi ještě nebylo ono :)


  • 0

#3142 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2020 - 7:38

V Česku se rozmáhá „narkocaching“, ruský způsob distribuce drog

https://www.idnes.cz...11910_krimi_aha

...

Tohle byla zkurveně težká schovka!“ posteskl si na darknetovém diskusním fóru jeden zákazník.

...

Už to bylo zpracované v jedné televizní detektivce, jen si nemohu vzpomenout jak se jmenovala, ale bylo to v poslednich dvou mesicich.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#3143 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 590 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2020 - 7:42

Už to bylo zpracované v jedné televizní detektivce, jen si nemohu vzpomenout jak se jmenovala, ale bylo to v poslednich dvou mesicich.


https://prima.iprima...a/lovci-pokladu
  • 0

Google Pixel 3 / Android 12 / c:geo


#3144 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2020 - 19:23

Tak doufejme, že nepoužijí místo těsně vedle některé skutečné keše a někdo z nás neskončí místo v logbooku v klepetech. :-(
To bych asi zírala, najít místo logbooku divný balíček! :-)
  • 0

#3145 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 613 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2020 - 19:38

To se kdysi stalo Hrochovi, že našel balíček, asi půl kilový nebo tak nějak, vedle stage jedné mysterky v Budějovicích. To bylo v době, kdy se v novinách hodně mluvilo o Antraxu. Přijeli policajti, a nějaký technik od nich píchl do toho balíčku a prohlásil - jestli je to to, co si myslím, tak jsme všichni mrtví :D. Co to přesně bylo, nevím.


  • 0

#3146 VHteam

VHteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2020 - 19:41

Co v klepetech, ale aby někoho kvůli takovýmu FTF nehonili narkokačeři po celým okrese.


  • 3

#3147 Kuníkové

Kuníkové

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2020 - 20:33

Nám se to stalo v Moskvě na jednom mostě. https://www.geocachi...44-67cea52a7ee3
Šmátrali jsme ve znaku na zábradlí a vyšmátrali malý balíček na magnetu, omotaný izolačkou. Říkali jsme si, kdo to takhle blbě zamotal a hrozili se, jak to po zalogování vrátíme do původního stavu... No, po rozbalení to bylo docela překvápko.... Zajímavě vonící hnědá - hnědozelená tužší hmota, možná hašiš.... Docela nepříjemná situace, policajt tam je na každém rohu, takže místo logování jsme řešili, jak se toho nenápadně zbavit.....
  • 2

#3148 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2020 - 20:55

Tak doufejme, že nepoužijí místo těsně vedle některé skutečné keše a někdo z nás neskončí místo v logbooku v klepetech. :-(
To bych asi zírala, najít místo logbooku divný balíček! :-)

Tak do kolize to dat nemuzou, takovou narkokes by jim reviewer nepustil :)


  • 6

#3149 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2020 - 23:18

Jak vás tak čtu, začínám se skoro bát, ze se jim při mém štěstí do něčeho přimotám! :-( Příští týden jdu v Praze radši jen na virtuálky a labky, žádné šátrání nebude, to jsem si přísně zakázala! :-) Tak a je to.
  • 0

#3150 vitacar

vitacar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2020 - 6:14

Kdysi jsem našel zajímavou píchací soupravičku v Lobkovické zahradě, když jsem řešil jedno BF. Než jsem to vrátil zpátky, docela jsem se z toho opotil. 


  • 0

#3151 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2020 - 6:42

No to je neprijemne. Nesnasim kese v dirach ve zdech a podobne. Nikdy nevis co tam ciha.
  • 0

#3152 honzak123456

honzak123456

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2020 - 7:26

Narkoowneři by si měli ve vlastním zájmu hlídat kolize s geokeškami :P


Tento příspěvek byl upraven od honzak123456: 31 leden 2020 - 10:36

  • 3

#3153 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2020 - 8:01

Jak vás tak čtu, začínám se skoro bát, ze se jim při mém štěstí do něčeho přimotám! :-( Příští týden jdu v Praze radši jen na virtuálky a labky, žádné šátrání nebude, to jsem si přísně zakázala! :-) Tak a je to.

No aby jsi se nahodou nevyfotila na virtualce s nekym kdo lovi narkocache v pozadí te fotky :ph34r:  . Nebo abys moc dlouho nezkoumala odpoved na labku a opodal zatim nestepoval cekatel na narkocache  :blink:  .

 

No jinak ja lovil vcera na sidlisti v Řepích a kdyz jsem drzel tu krabicku (byla to cache) v ruce , mezi panelaky, tam mne taky moc dobre po tele nebylo, neb straznici byly z druhe strany toho panelaku a netusil jsem kolik oci mne sleduje. Te krabicky jsem se zbavil co nejrychleji a hned potom jsem delal jako by nic a rychle jsem mizel za druhy panelak.


Tento příspěvek byl upraven od Solim: 31 leden 2020 - 8:07

  • 1

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#3154 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 809 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2020 - 8:11

Narkoowneři by si měli ve vlastním zájmi hlídat kolize s geokeškami :P

Tak snad mu to neprojde pri schvalovani u narkoreviewera? 


  • 3

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#3155 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2020 - 8:21

No jinak ja lovil vcera na sidlisti v Řepích a kdyz jsem drzel tu krabicku (byla to cache) v ruce , mezi panelaky, tam mne taky moc dobre po tele nebylo, neb straznici byly z druhe strany toho panelaku a netusil jsem kolik oci mne sleduje. Te krabicky jsem se zbavil co nejrychleji a hned potom jsem delal jako by nic a rychle jsem mizel za druhy panelak.

Tyhle keše miluju. Zvlášť pokud musíš víc hledat. Jinak v Řepích jsem hledal jednu finálku mysterky. Vyběhla na mě ženská z vedlejšího obchodu, co jí to tam dělám... takže DNF.


  • 0

#3156 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 498 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2020 - 10:21

Já takhle našel jednou v lese u Helsinek sklenici plnou trávy. Přesně na místě souřadnic keše. Nejdřív jsem se divil kde je logbook a ve chvíli kdy mi to došlo, sklenici jsem vrátil zpět a pelášil pryč. Jako dostat někde uprostřed lesa od nějaké smažky nebo dýlera kamenem po hlavě jsem nechtěl. Ani DNF jsem si raději nelogoval. :)


  • 2

#3157 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2020 - 10:23

Copak narkocache, vím minimálně o dvou nálezech ukrytých zbraní ...


  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#3158 kelton

kelton

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2020 - 11:22

Kdo ještě neviděl, tady je ukázka vymudlení narkoskrýše v Prahe.

https://www.televize...-dealery-309342


  • 0
kelton

#3159 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2020 - 12:11

Takže když jsem našel igelitku psích h...n (keška byla o strom dál), tak jsem na tom byl vlastně ještě dobře.


  • 4

#3160 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 854 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2020 - 14:07

Podle FB bude 27.2. ČT a Jonea spolecne lovit kesku v Brně. Budou natáčet porad o GC. Jako by kačeru nebylo už dost :-)

Tento příspěvek byl upraven od DogVader: 05 únor 2020 - 14:08

  • 0
Xiaomi Mi 9 (Android 9) + Locus Pro




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama