Přejít na obsah


Fotka

Geocaching v médiích (rozcestník)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3401 odpovědí na toto téma

#161 ZuZu-18764

ZuZu-18764

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2009 - 10:16

jak to, ze to nemaji na strankach? maji tam tu z minuleho tydne....
  • 0
Kazda keska se da zdolat v sukni, ale roky dokazovani jsou pryc.

#162 Johule

Johule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 167 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2009 - 10:26

myslím že se to tam dává až po určité době-kdyby to tam dávali hned, nikdo by se jim na televizi nedíval...
  • 0

#163 pezik1

pezik1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 221 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2009 - 11:26

Konečně ale také vím, jak vypadá klíč. Teď se k němu ještě někdy dostat i v reálu...

Ja myslim, ze to byla zalozni autorum klic ;)
Preci jenom kvuli reportazi nebude autor kese hledat svuj vlastni TB ;)
  • 0

#164 Czekelici

Czekelici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2009 - 11:27

Proč by se na televizi nikdo nedíval? :D Dyť je úplně buřt, jestli na to koukáš "zadarmo" v bedně, nebo "zadarmo" na netu :D
  • 0
Geocaching is highly addictive, don´t start !!!

#165 Baron-14583

Baron-14583

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2009 - 13:34

reportáž z Loskutáka:

http://archiv.nova.c...geocaching.html
  • 0

#166 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2009 - 13:52

Tak to bylo opravdu "hodnotné" :D
  • 0

#167 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2009 - 13:54

Budulman napsal/a:
Proč by se na televizi nikdo nedíval? :D Dyť je úplně buřt, jestli na to koukáš "zadarmo" v bedně, nebo "zadarmo" na netu :D

Tobě možná ano, ale Nově ne. Na vysílání v bedně má navěšenou reklamu, která ji živí. A inzerenti se zatím na netové vysílání moc nehrnou. I když už i na netu se objevuje v Comebacku reklama.
  • 0

#168 Czekelici

Czekelici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2009 - 15:22

PLAJ family napsal/a:
Tobě možná ano, ale Nově ne. Na vysílání v bedně má navěšenou reklamu, která ji živí. A inzerenti se zatím na netové vysílání moc nehrnou. I když už i na netu se objevuje v Comebacku reklama.

No, zrovna konkrétně na stránce s "reportáží" jsem ji napočítal nejmíň 5 ve formě bannerů ;)
Je to prašť jako uhoď, vědí moc dobře, proč tam ty pořady tak rychle dávají a mají to moc dobře spočítané :)
  • 0
Geocaching is highly addictive, don´t start !!!

#169 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2009 - 17:26

Budulman napsal/a:
No, zrovna konkrétně na stránce s "reportáží" jsem ji napočítal nejmíň 5 ve formě bannerů ;)
Je to prašť jako uhoď, vědí moc dobře, proč tam ty pořady tak rychle dávají a mají to moc dobře spočítané :)

Ono to ani tak není o množství, jako za kolik. A z tohoto pohledu jim stále ještě vydělá více divák TV než inetu. Ale máš pravdu, spočítané to mají určitě dobře. ;)
  • 0

#170 hrasek

hrasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 273 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2009 - 17:37

kabukiman_CZ napsal/a:
Doneslo se mi, ze vychazi v obci Velky Tynec (na Olomoucku) jakýsi místní časopis a prý tam bylo také něco o geocachingu.. Netušim, zda-li se mi to podaří sehnat - není tu někdo z poblíž, kdo by to zkusil sehnat a nascanovat?



Óooo Velký Týnec, Čechovice - nostalgické vzpomínky na chmelové brigády a následné noční chlastačky v místní hospůdce. Pivo 15Kč, panák 15Kč... Není to zase tak dávno - tak 3 roky :) Kdo je místní tak pozdravujte mistra hlavního agronoma Lemana ;)
  • 0

#171 Tazzi team

Tazzi team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2009 - 18:32

Tak jsem konečně kouknul na tu rádoby reportáž v loskutáku a teda nevím,kdybych hru neznal tak mě to naprosto nic neřekne(což možná taky není na škodu:D),no bylo to o ničem a radši ať se to mediálně nešíří,budu asi radši;)
  • 0

#172 ZuZu-18764

ZuZu-18764

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2009 - 19:09

Hmm tak tam fakt nerekli vubec nic...:)
  • 0
Kazda keska se da zdolat v sukni, ale roky dokazovani jsou pryc.

#173 Hydros_cz

Hydros_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2009 - 22:02

hrasek napsal/a:

kabukiman_CZ napsal/a:
Doneslo se mi, ze vychazi v obci Velky Tynec (na Olomoucku) jakýsi místní časopis a prý tam bylo také něco o geocachingu.. Netušim, zda-li se mi to podaří sehnat - není tu někdo z poblíž, kdo by to zkusil sehnat a nascanovat?



Óooo Velký Týnec, Čechovice - nostalgické vzpomínky na chmelové brigády a následné noční chlastačky v místní hospůdce. Pivo 15Kč, panák 15Kč... Není to zase tak dávno - tak 3 roky :) Kdo je místní tak pozdravujte mistra hlavního agronoma Lemana ;)


Jsem tam taky pred casem byl ;)
Leman tam porad je? ;) ne ze by mne prekvapovalo ;) tolik mu vlastne nebylo ;) ...
my tam to pivo snad mely jeste za 10kc ;)
  • 0

#174 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2009 - 2:23

Tak musim taky rict, ze je to jedna z tech horsich reportazi o geokesinku. Na druhou stranu by si vsichni ti, kteri by nejradeji nikoho noveho v geokesingu nevideli, meli uvedomit, ze taky jednou zacinali. A asi by se jim taky moc nelibilo, kdyby se na ne na zacatku, co to hrali, zkuseni kaceri divali jako na nekoho, kdo tu hru muze jen kazit. Mezi kacery je rada novacku, co pravidla dodrzuji a rozhodne i plno "zkusenych" kaceru, co si nejake servitky s diskretnim odlovem neberou. Proste a jasne, geokesing bude hrat stale vice lidi, at uz se to nekterym libi nebo ne. Neni zadny duvod, aby se geokesingu nedelala reklama, ktera by vedla k vetsimu poctu kaceru.
  • 0

#175 Lidoop-2694

Lidoop-2694

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2009 - 7:16

Mne osobne se to docela libilo. Strucne, jasne a hlavne nesenzacne. Na zacatek dobry. Vycerpavajici to nebude nikdy a hlavne i kdyby se tomu venoval cely 3 hodinovy porad, stejne tam nebude vsechno, protoze kazdej to dela trochu jinak a kvuli necemu jinymu. Me se libilo, ze zaznelo "vytahnout ven" a "zpestrit vychazku", to povazuju za nejdulezitejsi.
  • 0
Hop a byl tu Lidoop!
http://www.veselakavarna.cz/

#176 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2009 - 7:43

k-lord napsal/a:
Proste a jasne, geokesing bude hrat stale vice lidi, at uz se to nekterym libi nebo ne. Neni zadny duvod, aby se geokesingu nedelala reklama, ktera by vedla k vetsimu poctu kaceru.

A stejně tak vždycky bude spousta lidí, kterým se exponenciální nárůst lidí, cachí a všeobecného povědomí nebude líbit, ať už se to těm druhým líbí, nebo ne.:D
Důvodů, proč nedělat geocachingu reklamu zrovna takhle masově, je mnoho.
  • 0

#177 zasa

zasa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2009 - 9:00

Lidoop napsal/a:
Mne osobne se to docela libilo. Strucne, jasne a hlavne nesenzacne. Na zacatek dobry.
Vycerpavajici to nebude nikdy a hlavne i kdyby se tomu venoval cely 3 hodinovy porad, stejne tam nebude vsechno, protoze kazdej to dela trochu jinak a kvuli necemu jinymu.
Me se libilo, ze zaznelo "vytahnout ven" a "zpestrit vychazku", to povazuju za nejdulezitejsi.


Mně zas přišlo, že kdybych byl geocachingu neznalý divák Loskutáka, byl bych z té reportáže úplně zmatený a vůbec nic by mi neřekla. Ale ta "ilustrační" keš pod větví mě pobavila :-D Kdyby tam ale pustili první 4 minuty z filmu Geocaching a život geocachera udělali by možná lépe :-D Každopádně - snaha se cení ;)
  • 0

#178 Dorcadion

Dorcadion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 315 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2009 - 9:47

k-lord napsal/a:
Proste a jasne, geokesing bude hrat stale vice lidi, at uz se to nekterym libi nebo ne. Neni zadny duvod, aby se geokesingu nedelala reklama, ktera by vedla k vetsimu poctu kaceru.


Geocaching byl od počátku míněn jako "stealth" outdoorová aktivita, o které nemá (a néměla by mít...) většina populace ani ponětí... S exponenciálním nárustem cachí i cacherů dochází a bude docházet k čím dál tím větším a častějším konfliktům se světem "mudlů", které ve svém konečném důsledku mohou vést až ke konci geocachingu tak, jak ho známe... :( :(

PS: vídím to např. na životnosti a nutnosti servisu pražských "for tourist" tradičních cachí, které vyžadují témeř 14 denní maitenance...
  • 0

#179 pixies

pixies

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2009 - 11:57

zasa napsal/a:

Lidoop napsal/a:
Mne osobne se to docela libilo. Strucne, jasne a hlavne nesenzacne. Na zacatek dobry.
Vycerpavajici to nebude nikdy a hlavne i kdyby se tomu venoval cely 3 hodinovy porad, stejne tam nebude vsechno, protoze kazdej to dela trochu jinak a kvuli necemu jinymu.
Me se libilo, ze zaznelo "vytahnout ven" a "zpestrit vychazku", to povazuju za nejdulezitejsi.


Mně zas přišlo, že kdybych byl geocachingu neznalý divák Loskutáka, byl bych z té reportáže úplně zmatený a vůbec nic by mi neřekla. Ale ta "ilustrační" keš pod větví mě pobavila :-D Kdyby tam ale pustili první 4 minuty z filmu Geocaching a život geocachera udělali by možná lépe :-D Každopádně - snaha se cení ;)


Být nezasvěcený, tak bych si z too odnesl pouze že geocaching je, že někdo někde něco hledá... a ještě k tomu potřebuje GPS. Jinak to spíše vypadalo, že se toho natočilo o dost více, a pak ve střižně stříhali a stříhali, až nakonec nezůstalo skoro nic a to ještě pořádně nedávalo smysl.
  • 0

#180 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2009 - 12:04

Je to vlastně jako to naše logo tady. Nikomu kdo to nedělal se to nelíbí, ale věděl by, jak to mělo vypadat. Mě se to líbilo, má to význam, že když mudla najde krabici s nápisem geocaching, tak jí (třeba) nenakopne, ale nechá být (aspoň ten sešitek v ní) žejo. ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama