Přejít na obsah


Fotka

GC logger (generování "field notes" v PDA)


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
31 odpovědí na toto téma

#21 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2008 - 11:18

zde napsal/a:
Další "programátor" co se stydí za svůj kód.. :(

Ale "kolego", mně je to vcelku jedno. Pokud to někde najdu, nemám problém s tím jít na veřejnost. Měl sem to jako projekt k maturitě, nic víc. Teď už nemám PDA a ani GC se prakticky nevěnuju.

Takže asi tak.
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#22 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2008 - 12:07

V tom pripade prosim, pokus se podivat po zdrojacich, urcite budou mnoho lidi zajimat. Co se tyce zverejneni, klidne to posli na muj mail v profilu a mohu to pak vystavit na Geogetim webu.
  • 0

#23 Osik

Osik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 503 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2008 - 9:37

swoop.name napsal/a:
Báječný nápad a skvělá práce honny!
Nevíte někdo o podobné aplikaci pro Palm?

Ahoj, teprve teď jsem zaregistroval tohle vlákno.
Píšu exportní filtr do CacheMate, který to umí exportovat. Teď jsem to zkoušel po víkendu, ještě to bude chtít doladit, ale kolega si to už pochvaloval a mě se to taky líbí...
http://www.osi.zde.cz/fieldnotes
  • 0

#24 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2008 - 11:39

Dík za GC logger.něco takového je pro mě jak dělané :) Jen bych se chtěl zeptat,jestli by do nějaké další verze(jestli bude) nešlo propašovat vkládání/vyjmutí textu?(na desktop PC je to ctrl+c,ctrl+v) Mám hodně mizernou paměť i na tak málo písmenek a čísel :) a občas ani na krabce ani v logbooku není zapsaný kód waypointu a tak si musím kód zapsat z Bee na papírek a potom přepsat do GC loggeru.Sice je to blbůstka,ale pro mě nepraktické (občas doma zapomenu i ten papírek s tužkou) :D
  • 0

#25 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2008 - 13:55

Pár nápadů: Možnost již zaspsané logy nejen prohlížet ale i editovat. Co třeba možnost ovlivnit vzhled logu...(někdo dává nejprve čas,potom kolikátá keška,někdo to dává naopak.někdo tyto údaje dává do závorek,někdo mezi hvězdičky atd..) formulář se smajlíkama ve tvaru pro Geocaching.com? [:)] ťupnutím by se dosadil do textového pole logu Nešly by tam vpašovat zvlášť řádky na pořadové číslo nálezu keše a TRADE (IN/OUT)? Zajímavá a užitečná funkce by byl import GC waypointu(z xml,gpx atd) čili nachystám si kešky přez např. Skrýšotlače jak do navigace,tak do GC Loggeru...pak už jen při nálezu editnu importovaný GC waypoint. Hlavně mě neberte moc vážně :) Tohle sou jen postřehy děsně líného člověka,kterému by tyto úpravy zjednodušili logování na úplné minimum :D
  • 0

#26 vejvar

vejvar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2008 - 10:08

potreboval bych navod pro debily, jak s tim pracovat nejak mii to nechce fungovat:) může mi prosim nekdo napsat, jak potom ty logy dostanu na gc.com jako kam se to ulozi v pda a tak? kdytrak mi to poslete na mail nebo napiste na icq
  • 0

#27 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2008 - 12:42

Návod pro debily :D zaslán emailem
  • 0

#28 PK500

PK500

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2008 - 14:31

Rufuc napsal/a:
Návod pro debily :D zaslán emailem


Mohu taky pozadat o ten kouzelny navod pro debily? Jsem novacek a nevim co je chyba SW a co delam spatne ja. Moc diky predem. pk500(x)centrum(tecka)cz
  • 0

#29 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2008 - 15:12

zasláno....
a dám to eště sem:
Takže jakmile zaloguješ kešku přes GC Logger, vytvoří se ti na PDA ve složce my documents soubor fieldnotes.txt
tento soubor překopíruj do pc
pak běž na www.geocaching.com a zaloguj se pod tvím uživatelským jménem a heslem
vpravo nahoře klikni na my account
až na to klikneš, tak se ti vpravo objeví panel a tam je tvuj statusbar search options a FIELD NOTES
klikni na odkaz Access My Field Notes
az se načte stránka klikni na Upload Field Notes from your Garmin Colorado
klikni na procházet a najdi tvuj fieldnotes.txt,který si přehrál z pda
dvakrát klik na něj a upload
Ignore logs before..... znamená, že pokud to necháš zaškrklé,nebudou se načítat logy starší, než je tvůj nejmladší zalogovaný nález(včetně něj)
až se to nahraje,tak to hodí hlášku, kolik záznamu bylo uploadnuto(kolik logů kešek)
pak klikni na Return to Field Notes
otevře se ti seznam importovaných logů
pokud kliknes na položku post log (sloupec actions), otevře se ti klasická stránka log your visit u dané kešky, ale bude uz vyplněna tak, jak si ji vyplnil v GC loggeru...a je hotovo

takže přeji příjemnou práci s programem, silný signál nad tebou a spoustu keší před tebou :)
  • 0

#30 energit

energit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2009 - 9:52

nevím jak dalece je to reálné, ale bylo by super spojit GC logger s kesovadlem, aby se nemuselo prepinat mezi aplikacemi a nebylo nutne vypisovat wayipoint kese v GC loggeru
  • 0
GARMIN NUVI 550 ACER DX900 E-TEN M700

#31 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2009 - 11:21

energit napsal/a:
nevím jak dalece je to reálné, ale bylo by super spojit GC logger s kesovadlem, aby se nemuselo prepinat mezi aplikacemi a nebylo nutne vypisovat wayipoint kese v GC loggeru


GeoScout ti nevyhovuje? Umí obojí.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#32 energit

energit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2009 - 11:45

LudekV napsal/a:
GeoScout ti nevyhovuje? Umí obojí.


ta nova verze je mnohem lepsi a s tvym nastrojem na mapy, je to skoro uz idealni, bohuzel jen pro CR a ja nyni resim co pouzit v Londyne
  • 0
GARMIN NUVI 550 ACER DX900 E-TEN M700




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama