Přejít na obsah


Fotka

Tým Smashgeocache


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
44 odpovědí na toto téma

#1 DDX

DDX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2008 - 19:42

Bohužel se vyskytla skupinka několika lidí, které nesmírně baví rozbíjet a rozkopávat keše. Smutné je, že jsou to mí spolužáci, a ještě smutnější je, že zrovna já jsem jim geocaching osvětlil. Bohužel si pravidla asi vysvětlili jinak a výsledkem je zatím bohužel už archivovaná Bažantnice, a podle nadšení v tom hodlají pokračovat (prý už spoustu "našli", jen nestačili zalogovat). Už nevím, co s nimi, co jim mám říct? Ještě větší průšvih je, že to jsou mí nejlepší kamarádi.
  • 0
Mám nízké IQ, počítejte s tím při komunikaci se mnou.

#2 1xyz2

1xyz2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2008 - 19:48

Jak se pozná nejlepší kamarád?
  • 0

#3 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2008 - 19:48

Jestli to tedy opravdu dělají, pak bych začal pomýšlet na to, že asi nejlepší kámoši už nebudou mí nejlepší kámoši. Nechápu takovéhle lidi, proč to proboha dělají, to si neuměj najít lepší zábavu? Tak jim to zkus nějak brutálně vysvětlit připrav jim keš jen a jen pro ně a nastraž jim tam třeba nůž nebo něco podobného :). No a když dupnou budou mít hezkou díru v noze a už je to rozhodně přejde nebo alespoň toho jednoho. :P
  • 0

#4 DDX

DDX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2008 - 19:57

PetrX napsal/a:
Jestli to tedy opravdu dělají, pak bych začal pomýšlet na to, že asi nejlepší kámoši už nebudou mí nejlepší kámoši.
Nechápu takovéhle lidi, proč to proboha dělají, to si neuměj najít lepší zábavu?


Jasně, ale předtím jsem se s několika z nich vydal kešovat, dokonce bych řekl, že je to i bavilo, dělali vše "správně". Navíc s nimi ve všem ostatním velmi dobře vycházím. Nejspíš to bývá davová reakce typu "hej, dem smešnout kešku, bude prdel". Nejspíš asi nemám dostatečný RESPEKT. :|
  • 0
Mám nízké IQ, počítejte s tím při komunikaci se mnou.

#5 SirGeoWolf

SirGeoWolf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2008 - 20:21

Někdo by měl smashnout tebe, Daddy. Za to že se kamarádíš s takovýma hovadama, který těší ku*vit koníčky, práci atd. jinejm lidem. Přichází mi na mysl jen spousta sprostých slov, bohužel žádné konstruktivní řešení problému. Edit: A úplně nejlepší bude, když spolu budete dál "nejlepšími kamarády". Kamarád je kaamrád. Pokud dělá něco, co mi vyloženě vadí, není to můj kamarád. Vadí ti jejich "zábava" Daddy?
  • 0

#6 m@těj

m@těj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2008 - 20:22

Zdar, s problémem jako máš ty jsem se tak příme sice ještě nesetkal, ale když jsem na výletě musel těžce vysvětlovat kam jsem si to jako odběh, jedna z prvních reakcí byla ,, hej tak to někdy zajdem ňákou vzít ";)...naštěstí to u tohoto zkončilo a byly to jen drsňácký keci......jelikož jsem v tvým věku vim, jak těžký je přesvědčit nějakýho frajera o tom, co je dobrý. Většinou nemají svůj názor, respektive říkají, co je ,,nejdsnější"...V tomhle případě rada nad zlato. Jedině jim můžeš nahnat strach, že na ně je vypsaná na jednom fóru odměna 500 nálezů bonus, za dopadení a že jsou ,,hledači" , kteří se tím zabývají a kdesi co si, že už na ně jedou...Oni o tom ví stejně kuloví, takže když to dobře podáš, mohlo by to vyjít......možná by se našlo i pár kačerů z okolí, keří by jim to možná taky rádi vysvětliliB)B)B) hodně zdaru!!!
  • 0

#7 drobik

drobik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2008 - 20:23

DaddyDoxxx napsal/a:
Jasně, ale předtím jsem se s několika z nich vydal kešovat, dokonce bych řekl, že je to i bavilo, dělali vše "správně". Navíc s nimi ve všem ostatním velmi dobře vycházím. Nejspíš to bývá davová reakce typu "hej, dem smešnout kešku, bude prdel". Nejspíš asi nemám dostatečný RESPEKT. :|

IMHO, skor by som to videl na prehnanu snahu o zaradenie sa do kolektivu, ale mozno sa mylim celkom presne :) Skoro som zacal pausalizovanie typu "ta dnesna mladez si nic nevazi, vsetko len posprejovat a znicit". Cisto informativne, kde ze to studujes? (Len sa snazim si spravit predstavu, ktora cast buduceho naroda sa bavi tak nadmerne intelektualne)
  • 0

#8 DDX

DDX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2008 - 20:31

Jedině jim můžeš nahnat strach, že na ně je vypsaná na jednom fóru odměna 500 nálezů bonus, za dopadení a že jsou ,,hledači" , kteří se tím zabývají a kdesi co si, že už na ně jedou...


Díky, zkusím to použít

Cisto informativne, kde ze to studujes?


Shodou okolností to je jedno výběrové soukromé gymnázium v Praze-Kunraticích, kde by se takovéhle intelektuální poruchy neměly stávat.. ;)
  • 0
Mám nízké IQ, počítejte s tím při komunikaci se mnou.

#9 drobik

drobik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2008 - 20:41

Jedine pozitivum je, ze este nemate vek a ani moc cas aby sa tvoji rovesnici presuvali efektivne po prahe a nicili kesky. Okrem toho, kesiek je viac nez 7tis a jednou z mala moznosti bude ze sa nebudu zakladat nove v blizkosti chodova (mas co si chcel :) ), pripadne ich nejaky geokacer vymakne pri cine a ked mu povolia nervy tak neviem ako to dopadne :) Ak by som bol unaveny po praci (cize by hladina empatie bola prechodne znizena), asi by si to niekto odniesol aj miernym nasilim na tele. PS: myslim ze slovne spojenie "výběrové soukromé" hovori za vsetko :)
  • 0

#10 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2008 - 20:44

No uz se tesim, az se vydame s kamaradama lovit do Kunrataku nejakyho podobnyho smashing magora! ... Bozi mlyny melou porad... a na kazdy hovado se voda vari... takze tak...
  • 0

#11 kubulak

kubulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2008 - 21:07

Tak za A) osobne tipuju ze jim tahle zabava moc dlouho nevydrzi, on to zase takovej adrenalin neni. Ale i jedna keska je dostacujici, takze varianta B ) - posli mi do osobky jmeno a adresu toho (tech) kdo se na tom stoprocentne podilel(i), tipuju ze jste nekde z okoli Kunratic / Jiznaku / Modran coz mam vsechno kousek, ja si dotycne(ho) "ulovim" a muzu ti zarucit, ze bleskurychle dozenu to co pri jeho vychove zanedbali rodice a skola.
  • 0

#12 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2008 - 21:15

podívej já bych jim pohrozil zveřejněním adres sem na forum....popř ownerům...někdo se už postará, žádný strach a hlavně....tohle jsou důsledky medializace a že každý to řekne kdekomu na potkání.... :(
  • 0

#13 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2008 - 21:27

Jednoduché: ownerovi Bažantice pošli jejich nacionale. A uvidíš jak rychle bude konec....
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#14 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2008 - 6:28

Trauma_Zero napsal/a:
podívej já bych jim pohrozil zveřejněním adres sem na forum....popř ownerům...někdo se už postará, žádný strach

a hlavně....tohle jsou důsledky medializace a že každý to řekne kdekomu na potkání.... :(


Myslím, že jakmile je někdo vytáhne z té pohodlné anonymity do světa s reálnými jmény a adresami, tak jim teprve začne ten správný adrenalin :-)
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#15 Iluvator

Iluvator

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2008 - 7:49

Tak mne na začátek napadly správně ukrytá železa :D, ale to odkrytí anonymity by asi bylo mnohem účinější. Alespoň něco, nebo někdo by jim kladl odpor. Frajeřiny na něčem co se nemůže bránit to je ubohost.
  • 0
Oregon 300
Tak do toho šlápni ať vidíš kousek světa.....

#16 Bludi

Bludi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2008 - 16:49

No jen aby fyzická inzultace těch ubožáků nevedla k jejich zvýšené aktivitě. Nicméně nápad je to skvělý a do Kunratic a okolí to není daleko...:@
  • 0

#17 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2008 - 16:57

Nechci vám do toho kecat, ale jste tady normální? Většina příspěvků hovoří o tom, že by se měli "zrušit", ve smyslu inzultovat. Rozumím, že domluva nepomůže, ale jsme sakra lidi, ne? Tohle vlákno mě teda rozladilo.
  • 0

#18 Fantazy Tob

Fantazy Tob

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2008 - 17:47

Myslím si, že osvětlování tajů geocachingu s má promyslet a přihlédnout na míru respektu osoby k vám, její inteligenci a to jak se projevuje. ¨můj spolužák například rok kešoval a dozvěděl sem se to až když jsem začal já. Je to věc každého. A má to i nějaké následky :(:(
  • 0

#19 drobik

drobik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2008 - 17:54

frettie napsal/a:
Rozumím, že domluva nepomůže, ale jsme sakra lidi, ne?
Tohle vlákno mě teda rozladilo.

Tak navrhni ine riesenie, kritizovat moze kazdy :)
No jasne.. mozme ich napriklad pochvalit za dobre odvedenu pracu.
Az budes mat kesku, do ktorej vytvorenia investujes cas, znalosti a peniaze, a niekto ti ju znici len tak z dlhej chvile, tak by si mal podobne nalady (a mozes sa rozladovat kolko chces, lebo to tak je).

Ked ti niekto z frajeriny vymlati par okien na baraku, podakujes a pozves ho na pivo? (ak ano, kludne napis kde byvas :) )
  • 0

#20 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2008 - 18:14

frettie napsal/a:
Nechci vám do toho kecat, ale jste tady normální? Většina příspěvků hovoří o tom, že by se měli "zrušit", ve smyslu inzultovat.

Rozumím, že domluva nepomůže, ale jsme sakra lidi, ne?

Tohle vlákno mě teda rozladilo.


No právě že jsme lidi, takže násilí je zřejmě nejčastější způsob řešení sporů snad od počátků lidstva ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama