Přejít na obsah


Fotka

Tým Smashgeocache


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
44 odpovědí na toto téma

#41 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2008 - 0:12

ebik napsal/a:

Czecho Cowboy napsal/a:

frettie napsal/a:

Můžu kritizovat, jaký řešení, tuším kubulák psal, ono je to přestane bavit a doufám, že z toho vyrostou. Bohužel se bojím, že takovým hovádkům vysvětlení nepomůže, navíc, výběrovej soukromej gympl. :/ Co znám takový z takových škol, tak je to samej fracek, ale co už. :/

Chodím na stejnou školu a s tvou poslední větou příliš nesouhlasím, je tam plno fajn lidí, moji spolužáci si z kešování občas dělají srandu ("schoval jsem ti tam poklad"), a i přes to, že jsem je stejně jako Daddy.Doxxx párkrát vzal na kešku je zatím ničit nechodí - Daddyho třída je v tomto oboru specifická :)


No, osobně si myslím, že na výběrovém soukromém gymplu bude o chlup víc rozmazlenců než na průměrné škole (když maj rodičove prachy a chtěj/dovolej svýmu synáčkovi všechno...), ale neviděl bych to nijak dramaticky (v rámci jedné třídy neměřitelné). Vždycky je to o tom jaká se sejde parta lidí... No, a co se Daddyho týče, on přece smashgeocachers nemá rád proto, že smashujou, dyť to tu řeší. No a nějaký důvod proč to jsou jeho nejlepší kamarádi jistě má. Tak prosím neřešte s kym se kamarádí a s kým ne. Každý obdivujeme někoho jiného.

No a osobně si myslím, že nejlepší je nechat to vyšumět. Když je někdo ztříská, tak budou mít adrenalin. Jedním ztřískáním si u nich autoritu nezískáte a mlátit je jednou týdně, sory, ale to je dost silný kafe. A i jiné inzultace typu zveřejnění osobních údajů můžou mít podobný efekt. Já bych osobně Daddymu doporučil tvrdit té partičce, že ho kečing nějak teď nebere (tím ztratí alespoň jeden z podnětů) a opravdu bych raději nijak nepíchal do vosího hnízda.


Jo, to poslední s tím, dělat mrtvýho brouka by mohlo pomoct.
  • 0
:)

#42 V.O.S.K.

V.O.S.K.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2008 - 7:11

To vyberove gymnasium je asi Altis, jsem taky z Kunrtic, prave prochazi schvalenim moje keška v Kunratickem zameckem parku, takze to hosi budou mit jen asi 200m :-( No, co se da delat. Ja bych DaddyDoxxxovi nenadaval, kdyz clovek zacina kesovat, tak je z toho tak nadseny a prijde mu to tak uzasna zabava, ze se proste musi o tu radost podelit, my jsme behem prvniho mesice kesovani do toho nadchli asi 3 dalsi lidi. Pokud si z toho nekteri Altisaci udelaji blbou zabavu je to jejich vina a ne DaddyDoxxxova. Vyhrozovat jim zbitim akorat jim zvysi ten pocit adrenalinu a spis v tom budou pokracovat (sance, ze je clovek chyti je miziva). Proste nekteri lide jsou uz takovi, treba z toho vyrostou. Ja si svoji kešku budu obnovovat, treba z ni udelam nejakou hustou mysterku, kdyz mi ji znici, protoze pochybuju, ze by se jim chtelo neco pocitat.
  • 0
Fallie & Karabuni & Prťka & Kryštůfek = V.O.S.K.

#43 LacertaCZ

LacertaCZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2008 - 15:38

No, v našem věku vysvětlovat profesorce na lyžáku, že opravdu nejdu koupit ten chlast (poloviční pravda..), ale jdu na něco, čemu se říká keš je fakt drsný:) Ještě když si myslí, že slovo "keška" je nová nadávka...:D ...soudím, že DaddyDoxxxe určo nenapadlo, že budou provozovat "frajerství" tohoto typu. Nevím, jak bych ti pomohla, protože některé osoby se chovají jako hovada i kdyby ses postavil na hlavu. Naštěstí moji spolužáci, který ví něco o "pokladech" nemají IQ zmrzlé tresky..teda aspoň někteří. Je to jen o domluvě a autoritě, jakmile ji máš, je vše jednodušší;) I když paradoxně zrovna v Hradci Králové řádí antigeocaching team - zde bych použila násilí 100% :|
  • 0

#44 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2008 - 22:31

Czecho Cowboy napsal/a:
Moji spolužáci si z kešování občas dělají srandu ("schoval jsem ti tam poklad"), a i přes to, že jsem je stejně jako Daddy.Doxxx párkrát vzal na kešku je zatím ničit nechodí - Daddyho třída je v tomto oboru specifická :)

Oprava :(
Druhým excesem bylo, že mi byla do třídy přinesena postupová mikro GC112G4, poté, co jsem jí vrátil na místo a spolu s nimi našel finálku to vypadá, že z nich nakonec budou poctiví cacheři ;)
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#45 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 8:02

Ach dětská naivita vždy vyvolá slzu v mém oku...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama