Přejít na obsah


Fotka

Tým Smashgeocache


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
44 odpovědí na toto téma

#21 DDX

DDX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2008 - 18:25

Mno já bych ještě počkal, co dalšího provedou. Pokud by v tom pokračovali, nejspíš zvěřejním jejich jména a adresy, nebo to může dopadnout jak říkal kubulak:

osobne tipuju ze jim tahle zabava moc dlouho nevydrzi, on to zase takovej adrenalin neni.

Přeci jenom to jejich počáteční nadšení trochu opadlo. Ale každopádně začnu být skromnější v rozprávění o geocachingu. Jednou jsem to řekl dědovi a hned to věděl každý soused na chalupě (teda sice jenom jakože "hledám ňákej poklad", navíc pochybuju, že by 70letá paní někde pobíhala s GPS, ale stejně).
  • 0
Mám nízké IQ, počítejte s tím při komunikaci se mnou.

#22 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2008 - 20:36

drobik napsal/a:

frettie napsal/a:
Rozumím, že domluva nepomůže, ale jsme sakra lidi, ne?
Tohle vlákno mě teda rozladilo.

Tak navrhni ine riesenie, kritizovat moze kazdy :)
No jasne.. mozme ich napriklad pochvalit za dobre odvedenu pracu.
Az budes mat kesku, do ktorej vytvorenia investujes cas, znalosti a peniaze, a niekto ti ju znici len tak z dlhej chvile, tak by si mal podobne nalady (a mozes sa rozladovat kolko chces, lebo to tak je).

Ked ti niekto z frajeriny vymlati par okien na baraku, podakujes a pozves ho na pivo? (ak ano, kludne napis kde byvas :) )


Můžu kritizovat, jaký řešení, tuším kubulák psal, ono je to přestane bavit a doufám, že z toho vyrostou. Bohužel se bojím, že takovým hovádkům vysvětlení nepomůže, navíc, výběrovej soukromej gympl. :/ Co znám takový z takových škol, tak je to samej fracek, ale co už. :/
  • 0

#23 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2008 - 20:36

rsc_cz napsal/a:

frettie napsal/a:
Nechci vám do toho kecat, ale jste tady normální? Většina příspěvků hovoří o tom, že by se měli "zrušit", ve smyslu inzultovat.

Rozumím, že domluva nepomůže, ale jsme sakra lidi, ne?

Tohle vlákno mě teda rozladilo.


No právě že jsme lidi, takže násilí je zřejmě nejčastější způsob řešení sporů snad od počátků lidstva ;)


No, pár válek tu bylo. Ale kvůli GC snad žádná. :)
  • 0

#24 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2008 - 20:56

No, pár válek tu bylo. Ale kvůli GC snad žádná.


Všechno je jednou poprvé :D
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#25 sundialer

sundialer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2008 - 1:15

DaddyDoxxx napsal/a:
...pochybuju, že by 70letá paní někde pobíhala s GPS....

No to je dobry, a co by jako podle Tebe mela delat, kdyz hleda kesku? To myslis, ze treba poleze po ctrech, kdyz uz ji je tech 70? Nebo ze to maj duchodci zakazany od VZP?
  • 0
Nastavte si, prosim, ve svem profilu status bar, zajima me Vase "cislo". Diky za pochopeni.

#26 qqqqqq

qqqqqq

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2008 - 14:04

:):) Ou šit! Někdo tu smashuje cashes, jo? No do prkýnka, co s tím klucíííí?
  • 0

#27 qqqqqq

qqqqqq

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2008 - 14:06

DaddyDoxxx napsal/a:
Bohužel se vyskytla skupinka několika lidí, které nesmírně baví rozbíjet a rozkopávat keše. prý už spoustu "našli", jen nestačili zalogovat


Ou, no tak... tohle je kec!
  • 0

#28 qqqqqq

qqqqqq

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2008 - 14:08

Smrdíš a kecáš.
  • 0

#29 hrabosek

hrabosek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 360 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2008 - 15:08

tyjo... nešlo by tohle vlákno zamknout? zaprvé to tajik začíná ypadat, že se tu schyluje k další nechutné hádce a za druhé k ní qqqqqq jen vybízí
  • 0
a to je (asi) vše přátelé... :D

#30 drobik

drobik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2008 - 15:23

hrabosman napsal/a:
tyjo... nešlo by tohle vlákno zamknout?

... a myslis ze mu to zabrani prispievat do inych vlakien? Co tak ho ignorovat...
  • 0

#31 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2008 - 16:12

hrabosman napsal/a:
tyjo... nešlo by tohle vlákno zamknout? zaprvé to tajik začíná ypadat, že se tu schyluje k další nechutné hádce a za druhé k ní qqqqqq jen vybízí

Kašli na primitia.....
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#32 hrabosek

hrabosek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 360 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2008 - 17:01

mi je to vicemeně jedno :) ja zastavam ten nazor, že je to přejde... a když ne, tak by měli dostat co si zaslouží :) ale jak sem pozoroval na jinych forech tak takovyhle připominky některy pekelně naštvou...
  • 0
a to je (asi) vše přátelé... :D

#33 drobik

drobik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2008 - 17:32

hrabosman napsal/a:
ale jak sem pozoroval na jinych forech tak takovyhle připominky některy pekelně naštvou...

To bude pravdepodobne tym, ze by sa uzamknutim vlakna nic nevyriesilo :)
  • 0

#34 hrabosek

hrabosek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 360 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2008 - 18:47

ale aspoň by se tim omezilo to, že by na sebe lidi byli kvůli jednomu onasisovi nepříjemní a zbytečně hrubí... ;)
  • 0
a to je (asi) vše přátelé... :D

#35 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2008 - 22:18

DaddyDoxxx napsal/a:
Bohužel se vyskytla skupinka několika lidí, které nesmírně baví rozbíjet a rozkopávat keše. Smutné je, že jsou to mí spolužáci, a ještě smutnější je, že zrovna já jsem jim geocaching osvětlil. Bohužel si pravidla asi vysvětlili jinak a výsledkem je zatím bohužel už archivovaná Bažantnice, a podle nadšení v tom hodlají pokračovat (prý už spoustu "našli", jen nestačili zalogovat). Už nevím, co s nimi, co jim mám říct? Ještě větší průšvih je, že to jsou mí nejlepší kamarádi.

Hochu, tak to jsi fakt dobrák :@ No člověk jednou v životě musí poznat, kdo je nejlepší kamarád a kdo je hajzl. Škoda jen, že to kazí radost stovkám cizích lidí, kteří s tím nemají nic společného. Můžeš být na sebe hrdý. Chce se mi napsat i něco ostřejšího, ale..
  • 0

#36 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2008 - 15:05

hrabosman napsal/a:
mi je to vicemeně jedno :) ja zastavam ten nazor, že je to přejde... a když ne, tak by měli dostat co si zaslouží :) ale jak sem pozoroval na jinych forech tak takovyhle připominky některy pekelně naštvou...


V podstatě souhlasím.
  • 0
:)

#37 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2008 - 20:08

Chudák kluk:|. Jak má poznat, kdo je kamarád a kdo není....:|;)
  • 0
Sylvia999

#38 Radimecek

Radimecek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2008 - 9:00

Hm, tak s tim zverejnovanim bych byl opatrnejsi, at si "kamaradi" nestezuji na zneuziti osobnich udaju. I kdyz cesta by to byla nejucinnejsi. Myslim, ze by bylo vhodnejsi jim oznamit, ze je nekdo znamy videl a poznal a toto zverejneni na foru jiz provedl. Treba to zabere a hlavne ucinnost muze byt podobna. Treba pak hosi v obavach "co kdyby" naberou rozum... :) BTW: To, ze to obcas nekdo rekne nejlepsim kamaradum chapu, vzdyt ten clovek lidem veri a travi s nimi nejaky cas. Takze osocovani bez presnejsi znalosti situace bych zanechal, stejne to nic nevyresi, nebot kdo do bude chtit rict nekomu v budoucnu, stejne to rekne.
  • 0
Není keš jako keš...

#39 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2008 - 23:21

frettie napsal/a:

drobik napsal/a:

frettie napsal/a:
Rozumím, že domluva nepomůže, ale jsme sakra lidi, ne?
Tohle vlákno mě teda rozladilo.

Tak navrhni ine riesenie, kritizovat moze kazdy :)
No jasne.. mozme ich napriklad pochvalit za dobre odvedenu pracu.
Az budes mat kesku, do ktorej vytvorenia investujes cas, znalosti a peniaze, a niekto ti ju znici len tak z dlhej chvile, tak by si mal podobne nalady (a mozes sa rozladovat kolko chces, lebo to tak je).

Ked ti niekto z frajeriny vymlati par okien na baraku, podakujes a pozves ho na pivo? (ak ano, kludne napis kde byvas :) )


Můžu kritizovat, jaký řešení, tuším kubulák psal, ono je to přestane bavit a doufám, že z toho vyrostou. Bohužel se bojím, že takovým hovádkům vysvětlení nepomůže, navíc, výběrovej soukromej gympl. :/ Co znám takový z takových škol, tak je to samej fracek, ale co už. :/

Chodím na stejnou školu a s tvou poslední větou příliš nesouhlasím, je tam plno fajn lidí, moji spolužáci si z kešování občas dělají srandu ("schoval jsem ti tam poklad"), a i přes to, že jsem je stejně jako Daddy.Doxxx párkrát vzal na kešku je zatím ničit nechodí - Daddyho třída je v tomto oboru specifická :)
  • 0

#40 ebik

ebik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2008 - 23:55

Czecho Cowboy napsal/a:

frettie napsal/a:

Můžu kritizovat, jaký řešení, tuším kubulák psal, ono je to přestane bavit a doufám, že z toho vyrostou. Bohužel se bojím, že takovým hovádkům vysvětlení nepomůže, navíc, výběrovej soukromej gympl. :/ Co znám takový z takových škol, tak je to samej fracek, ale co už. :/

Chodím na stejnou školu a s tvou poslední větou příliš nesouhlasím, je tam plno fajn lidí, moji spolužáci si z kešování občas dělají srandu ("schoval jsem ti tam poklad"), a i přes to, že jsem je stejně jako Daddy.Doxxx párkrát vzal na kešku je zatím ničit nechodí - Daddyho třída je v tomto oboru specifická :)


No, osobně si myslím, že na výběrovém soukromém gymplu bude o chlup víc rozmazlenců než na průměrné škole (když maj rodičove prachy a chtěj/dovolej svýmu synáčkovi všechno...), ale neviděl bych to nijak dramaticky (v rámci jedné třídy neměřitelné). Vždycky je to o tom jaká se sejde parta lidí... No, a co se Daddyho týče, on přece smashgeocachers nemá rád proto, že smashujou, dyť to tu řeší. No a nějaký důvod proč to jsou jeho nejlepší kamarádi jistě má. Tak prosím neřešte s kym se kamarádí a s kým ne. Každý obdivujeme někoho jiného.

No a osobně si myslím, že nejlepší je nechat to vyšumět. Když je někdo ztříská, tak budou mít adrenalin. Jedním ztřískáním si u nich autoritu nezískáte a mlátit je jednou týdně, sory, ale to je dost silný kafe. A i jiné inzultace typu zveřejnění osobních údajů můžou mít podobný efekt. Já bych osobně Daddymu doporučil tvrdit té partičce, že ho kečing nějak teď nebere (tím ztratí alespoň jeden z podnětů) a opravdu bych raději nijak nepíchal do vosího hnízda.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka