Přejít na obsah


Fotka

S čím obchodujete?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
83 odpovědí na toto téma

#81 island968

island968

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2011 - 9:07

Měníme v podstatě pouze CWG nebo jiné personalizované drobnosti kačerů. Ono většinou stejně v kešce není nic co by stálo za výměnu.
  • 0

#82 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2011 - 9:51

Novinha: netusim jak je na tom ten material s pevnosti, ale to uchyceni kovoveho krouzku me prijde na dost nestastnem miste. Kdyz si predstavis pismeno G, tak jak je ta hrana dovnitr, tak primo na hrane nedochazi k zadnym zbytecnym pnutim.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#83 Novinha

Novinha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2011 - 11:09

S474N napsal/a:
Novinha: netusim jak je na tom ten material s pevnosti, ale to uchyceni kovoveho krouzku me prijde na dost nestastnem miste. Kdyz si predstavis pismeno G, tak jak je ta hrana dovnitr, tak primo na hrane nedochazi k zadnym zbytecnym pnutim.


Jo, už chápu. Tak to je spíš takový první pokus, jak to bude vypadat.

Smogeo napsal/a:
Chtělo by to prozradit, o jakej polymer jde :) Pokud modurit, nebo nějaká taková nevypalovací keramika, tak to drsné podmínky v keškách nevydrží.


Cernit - ten se vypaluje v troubě ;)
  • 0

#84 AnneCZ

AnneCZ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2011 - 15:42

No geocaching provozuji opravdu jen krátce, kolem místa kde bydlím než se někam vydám a je pravda, že hned první mne zklamala byly tam jen věci už hodně opotřebované, ale bylo mi jí líto tak jsem něco přidala.
Vkládám různé šperky náušnice přívěšy na mobili ale i náhrdelníky podle toho co v kešce najdu, často také ručně dělané keramické upomínky k místu které sem si vybrala( vše v zipovém pytlíščku aby to vydrželo vlhkost. Tak snad mi zásoby budou stačit. Také mě napadlo udělat si něco jako CWG ale z keramiky. BOhužel CwG ani nic podobného jsem ještě nenašla
Mě potěší právě pytlíky s korálky, minerály nebo pěkné mušle od moře už kvůli tomu, že jsem u něj nikdy nebyla, zbírám už dlouho staré mince. Občas se najde i pěkná keš kdy ani nevím co si vybrat.
Ale dnes jsem zrovna jsem našla keš, kde kromně dámského holítka a nějakého letáku s tuškama nic nebylo. tak jsem tam šoupla jedny naušnice a čtyřlístek který dávám všude kde se vyskytnu. Doufám že se to trochu oživí.;)
Vložený obrázekVložený obrázek
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama