Přejít na obsah


Fotka

S čím obchodujete?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
83 odpovědí na toto téma

#41 chenicek.jan

chenicek.jan

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2008 - 8:43

LaLu Team napsal/a:
A nedal jsi ty hodinky do jedné multi v prokopském údolí v Paze? Jedny jsem včera potkal a jako nové vypadali :)


Tak tohle jsem ja nebyl:)
  • 0

#42 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2008 - 9:56

sobikovi napsal/a:

island968 napsal/a:
Úroveň obsahu kešek je u nás mizerná. ..... Radost udělá i nějaká hodně exotická mince. Netuším co pro nim Sobíkovi mají, jsou to věci dotýkané dalekou cestou.

Úroveň je taková, jací jsou kačeři, co tam chodí. Staří mazáci radši už neobchodují a jen doplňjí aby něco v krabičce bylo. Omladina sebere co se jí líbí a hodí tam desetník nebo jízdenku. No a taková ta "střední třída" se snaží obchodovat 1:1

Částečně vidím problém i ve velikosti kešek, většina je mikro nebo small a do nich se nic moc velkého a hodnotného nevejde. No a bohužel velká krabička je brzo "vypleněna" a obávám se, že stále doplňování majitelem taky není řešení. Obsah máme takový, jaký si ho uděláme sami...

Jak už jsem napsal, proti exotickým mincím a bankovkám nemám výhrady.

Přiznám, že mám trochu rozpaky když nejdu geo vizitku nebo CWGC apod.. Má se obchodovat 1:1 a když ani jedno z toho nemám, pak smůla? Ještě nejsou mezi kačery tak rozšířeny, co je tedy stejně hodnotné jako tyto věci?

Osobně taky zatím CWG nemám a ty co jsem získal byli buď přímo od majitelů či eventové, 2 jsem v keši měnil za věc hodnoty cca 20 Kč, takže férový trade... až je budu mít, tak to bude kus za kus

Jinak akce vše za x Kč je jasná, ale i tak poslední dobou není co tradovat... kinderbordel mi vadí. Když už věc z kindervejce vkládáte, tak to chce do toho vajíčka, aby se nerozpadla a bylo jasné, co k ní patří...

Zatím jsem zalitoval jen jednou a to na keši GC18V5Z
kde byl krásný model Jeepu ale v cena tak 400 a nic na trade jsem neměl... později byla keš ukradena, takže výsledek by byl stejný jako kdybych ho vyměnil za šišku...:|
  • 0

#43 forces1

forces1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2008 - 9:59

Tak já dávám do keše vlastní CWG a většinou si z ní vybírá můj 4letý syn a to hlavně kinder. Já jsem osobně v keši zatím neviděl nic zajímavého, natož nějaké jiné CWG.
  • 0
http://www.geocachin...yp=crkrajemesta Oregon + TopoCzech 3 Pro, Nuvi 765 City navigator NT 2013.10, Iphone + Geocaching v3.0.1

#44 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2008 - 10:03

UtinamRexEssem napsal/a:
Zdravim, nerad bych zakladal nove tema, kdyz tu uz jedno takove je.
Dnes mi dorazil dalsi balik a chtel bych se podelit o svoji radost. Mam najitych 101 kesi a snad krome tri pripadu jsem nikdy s nicim netradoval, proste se mi v keskach veci nelibili. Chtel bych tedy dat inspiraci. Doufam, ze to neni nejaka nedovolena reklama, ale podivejte se na www.dealextreme.com , fanousci LED svitilen tento obchod urcite znaji. No kazdopadne ceny jsou tu na nektere veci neuveritelne nizke a neplatite postovne, vse prijde zadarmo az domu.
Konkretne treba http://www.dealextre...ils.dx/sku.4797, povazuji za geinalni a vytecny trade do kesky, az si s tim dostatecne vyhraji a vyresim, tak s tim nacpu nejakou svoji, nebo cizi kes. Nebo http://www.dealextre...ils.dx/sku.1138, http://www.dealextre...ls.dx/sku.13754, http://www.dealextre...ls.dx/sku.11166. Takoveto veci bych chtel aspon jednou najit v cache. Mrknete na ten server, takovych veci tam jsou doslova tisice a i kdyz si objednate vec za 1 dolar, tak vam za tu cenu dojde z Honk Kongu az domu, sice treba az za 10 dni, ale fakt dojde. No nic, nakoupil jsem ptakovin za 400Kc, nez je za neco vyobchoduju tak si jeste chci pohrat :)

Díky za link... ani ne tak na trade, jako přívěšek k TB se mi to líbí :-)
  • 0

#45 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2008 - 12:50

Občas se mi povede narazit na něco užitečného - tuhle to byly šroubováčky a hlavolámky v Madal-Balu (a brzy mi došly), nebo malé kalkulačky z Lidlu, jinak korálky, řetízky, náramky a malí plyšáci to jistí.:)
  • 0
Sylvia999

#46 pes13

pes13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2008 - 14:29

V poslední době jsem trade dost omezil. Obvykle beru CWG a snažím se nechat vyšší hodnotu. CWG si nafotím a pustím dál. Do hezkých keší dávám obvykle něco koupeného, aniž bych si něco vzal. Výjimkou jsou magnety, které si děti dávají na ledničku. V poslední době vkládám většinou plastové ještěrky, které jsou symbolem geocachingu. Měl jsem v začátku černé svědomí, protože z jedné keše jsem si vzal miniaturu motorkářské helmy (naše batole to zaujalo nejvíc) a dal tam jen GC. Když jsem dodatečně si pořádně přečetl pravidla, poslal jsem po dětech do keše helmu zpátky. Pokud si beru GC nebo TB, obvykle tam místo toho dám jiný nebo tam nechám jinou věc, i když bych podle pravidel nemusel.
  • 0

#47 comparare

comparare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2008 - 16:19

Když je tu už tohle téma... Voní Vám Magic karty?Dostávám je od kamarádu co to hrají,takže asi nebudou moc drahé,ale obrázky na nich jsou pěkný a leckdy i masakrálně hodně dobrý.Samozřejmě je neměním za hodinky :D
  • 0
vylezu všechno,ale nevim za jak dlouho

#48 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2008 - 16:51

je to papír, a to neni do keší nic moc vhodného... ocení to tak maximálně děti kvůli obrázků, kvalitní kartu stejně asi do cache nikdo nedá a commonů je vždy spíš přebytek než nedostatek
  • 0

#49 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2008 - 17:02

Náhodou jsem na ty karty nedávno narazil a se zájmem jsem si je prohlédl.
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.

#50 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2008 - 17:52

Narazili jsme v keších třeba i na pohlednice(sbírám),kartičky fotbalistů(sbírá syn),ale problém byl,že byly většinou poničené.Když už,tak my na většinu věcí,které necháváme v keších,vč. třeba CWG,používáme takové ty uzavírací igeltiové pytlíčky.V papírnictví stojí nejmenší tak od 0,20 hal/kus.
  • 0

#51 pendialek

pendialek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2011 - 7:36

Teď jsem narazil na tenhle web: http://www.betreklama.cz/. Dají se tam koupit užitečné věci i za 5 Kč. Normálně téměř netraduji, ale asi se pokusím o pozvednutí obsahu jihomoravských keší...
  • 0

#52 Han.cca

Han.cca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2011 - 8:28

Jeden z mých posledních "obchodů" - ven letěl kaštan, dovnitř jsem pro pozvednutí hodnoty keše vložila hřeben (nový, bez vlasů a v sáčku). Drobnosti na výměnu s sebou nosím stále, ale až na výjimky není za co měnit.
  • 0

#53 vlcice.pavlina

vlcice.pavlina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2011 - 9:13

Pokud v keši narazím na CWG měním je za své CWG, pokud je tam něco co mne zaujme (např. magnetky) měním a jiné věci mnohdy i větší hodnoty, kterých mám skoro vždy v batohu zásobičku :-) (většinou nějaké šroubováčky, propisky, přívěsky apod...) Jenže .... v Praze není moc co kde měnit - mikro, mikro, mikro ... a pokud náhodou narazím na něco většího tak většinou vyhazuji šišky, kameny, jízdenky a jiný bordel ... ale stále jsem nenapravitelná optimistka a věřím že jednoho dne se to změní :-D
  • 0
Na Geocaching jsem narazila náhodou a byla to ta nejkrásnější náhoda, která mne kdy potkala Garmin Oregon 300, Vodafone 845 + GeOrg

#54 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2011 - 9:48

Poslední dobou nechávám v keších, pokud už musím obchodovat, trsátka. Nevím, jaká je dnešní cena, jsem odkojen dobou, kdy nylonové JIM DUNLOP stálo 5 tuzexových korun (bonů) … :D
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#55 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2011 - 10:27

MTG karty potěší, už kvůli ilustracím. Je jedno co tam je, hlavně aspoň něco. Klidně plastové letadýlko, lodička za pětikorunu. Kdo má děti a chodí s nimi po "pokladech", tak to chápe už dávno
  • 0

#56 Hanďa-10477

Hanďa-10477

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2011 - 16:33

Nesuďte prosím věci z kinder jako kinderšrot :@ Já dávám většinou do kešek magnetky, samolepky, nějaká DVD, plyšáčky, přívesky. Beru většinou kinder, magnetky, plastová zvířátka prostě vše co se mi líbí, kinder figurky sbírám takže ty nejčastěji, a ty co mám na výměnu jdou do kešek...ale jen celé figurky a řádně zabalené bud ve vejci nebo v zavíracím pytlíčku. Procvaklé lístky, kameny apod bez milosti vyhazuji.
  • 0
Můj život jsou čtyřlístky a cwg...a geocaching je pro tohle všechno rájem,jestli něco z toho máte pište

#57 vlkys

vlkys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2011 - 17:46

S čím obchoduji? Od trávy, přes koks, piko a heroin až po bílý maso, co bys potřeboval?
  • 0
~vlkýš
_________________________
Oregon 300 (Topo Czech 3) & Vodafone 845 (c:geo)

#58 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 994 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2011 - 21:45

Jedno ci 2 bily bych vzal, skolka?
  • 0

Zanikle vesnice/obce
KML soubor pro zobrazeni v maps.google.com nebo Google Earth


http://


#59 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2011 - 22:10

Já většinou do keší dávám než beru. Mám pytlík plný drobných mincí a přívěšků z růženců (křížky, madonky). Jednou za čas dojdu do německé obdoby Vše za 25,- a koupím za jedno euro pytel skleněných kuliček. Do hezkých keší pak dávám CWG. Z kešek beru CWG, figurky mašinek a turistické odznaky. Když najdu GC, TB, většinou tam jiné za to nedávám, protože nemám. Vídám je docela zřídka. Poslední dobou jich víc pustím než najdu. Že je keš často jako smetiště, je taky vizitkou ownera, který se evidentně o keš nestará.
  • 0

#60 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 459 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2011 - 22:19

Smrk napsal/a:
Že je keš často jako smetiště, je taky vizitkou ownera, který se evidentně o keš nestará.


V tomto bodě s tebou nesouhlasím: to je vizitkou kačerů, kteří keš navštívili před tebou. Přeci jako vlastník nebudu obcházet každý týden své keše, abych provedl debordelizaci po hráčích, kteří nemají rozum. Vlastníci keší přeci nehrají tu hru sami, je to i na nálezcích, aby pomáhali udržet kešky pěkné.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka