Přejít na obsah


Fotka

Jedna keš víckrát lognutá...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
33 odpovědí na toto téma

#1 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2008 - 18:35

ne..tohle se tu fakt ještě neřešilo:-) nechci znát váš názor na to jesli jako je to fér nebo ne... mám problém, v denníku co si vedu ručně mám o jednu keš míň než v profilu..když jsem to tak zběžně projížděl, tak nevím kde je chyba..tak mě napadá jestli nějakou keš němám omylem lognutou 2x, nenapadá někoho jak to zjistit? GeoStatGen mi dělá správně počty do 600 (tedy 600 majlstoun tam kde fakt byl) no ale pak jsem odlovil 13 keší a mám 614..kurnik proč?:-)
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#2 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2008 - 18:40

Tak si projdi logy od té 600sté do konce. Nemáš tam nějakou co jsi si nezapsal? Jako found it jsou i Take Foto nebo účast na eventu... Nedal jsi někde náhodou 2x found it místo write note?
  • 0

#3 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2008 - 19:32

No to je prave to co by me zajmalo..tech par kesi nad 600 je v cajku..geoget mam 600 tu co je 600 a pak mam v profilu 13 dalsich kesi..tak ja nevim. Jestli sem nekde nedal 2x Fit by me taky zajmalo, ale jak to co nelip zjistit?
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#4 Uza

Uza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2008 - 19:44

Já myslím, že je něco v nepořádku s GC.COM. Zrovna před chvíli jsem se díval na svoje nalezené kešky a když jsem kliknul na odkaz jedné, kterou jsem našel v pátek, tak u ní ten můj log není...
  • 0

#5 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2008 - 19:57

No ja nevim, ted jsem si nechal vyjet moje nalezeny kese skrysotlacem a fakt to pise 614. Jelikoz ale vzdycky stahuju PQ skrysotlacem z toho co najdu, tak nechapu jak muzu mit jiny found it v srysotalaci nez v geogetu...kurnik:-/
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#6 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2008 - 20:19

Geoget ti pripadnou duplicitu urcite nezapocita. Stav 'nalezeno' je proste jen priznak kesky.
  • 0

#7 MadDogTeam

MadDogTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 357 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2008 - 21:36

http://www.logicweav...cachestats.html Zde stahnes programek, ktery ti z MyFindPQ dokaze generovat vse mozne, mimo jine je mozne kontrolovat i dvijnasobne logy atd
  • 0
Galaxy SII + search dogs Phalko a Ela :)

#8 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2008 - 6:50

To bych ovsem MyFindPQ musel mit v jednom, ne? Ja si taham PQ pomoci Skrýšotlače....no to je fuk, asi si to časem projedu no:-(
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#9 MadDogTeam

MadDogTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 357 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2008 - 8:20

Da se pouzit export z GeoGetu, exportovat jen vlastni nalezy, myslim ze to vezme i dvojnasobne logy (???)
  • 0
Galaxy SII + search dogs Phalko a Ela :)

#10 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2008 - 9:21

No ...a prave tot otazka...
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#11 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2008 - 10:18

Ja bych mel podobny problem, ale tak trochu z druhe strany. Kes Jezirko v Male Lecici GC1AV0K ma v podstate 2 logy pri nalezu i te doplnkove kese. Na gc.com pak mam spravny pocet nalezu, ale GeoGet nedokaze 2x zalogovanou kes zpracovat (i kdyz 2. log je z uplne jineho data). Co s tim?
  • 0

#12 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2008 - 19:29

MadDogTeam napsal/a:
Da se pouzit export z GeoGetu, exportovat jen vlastni nalezy, myslim ze to vezme i dvojnasobne logy (???)


Tak export z GG se pouzit asi neda, prave jsem to zkusil a pise to nejakej error: This GPX file does not appear to be from a "My Finds" query. You must use a GPX file that is generated by click on the "Add to queue" button near the bottom of the Buil Pocket Queries page......
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#13 MadDogTeam

MadDogTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 357 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2008 - 19:42

Zkus prohledat forum, MarekL to tu myslim popisoval co a jak nastavit, ja tomu nevenoval pozornost, pac jsem PM ...
  • 0
Galaxy SII + search dogs Phalko a Ela :)

#14 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2008 - 19:49

gord napsal/a:
Ja bych mel podobny problem, ale tak trochu z druhe strany. Kes Jezirko v Male Lecici GC1AV0K ma v podstate 2 logy pri nalezu i te doplnkove kese. Na gc.com pak mam spravny pocet nalezu, ale GeoGet nedokaze 2x zalogovanou kes zpracovat (i kdyz 2. log je z uplne jineho data). Co s tim?


To už se tu tuším řešilo a proto to myslím vím - jestli nekecám :D
Musíš si tam udělat něějáký podpod - jako třeba steg 2 - to si dát jako found it....
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#15 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2008 - 19:50

Vzdyt uz jsem to tu psal, ze Geoget vicenasobne nalezy nepodporuje! Presneji receno, Geoget si u kazde kesky vede, jestli byla ci nebyla nalezena. Ale kdyz uz keska byla jednou nalezena. Jenze v PQ zadny takovy priznak neni. Takze vsechny ty generatory statistik detekuji nalez podle pritomnosti prislusneho 'found it' logu u kese. PQ ma totiz tu vlastnost, ze u kazde kese vzdy uvadi vsechny tve vlastni logy. Takze kdyz kdykoliv posles tomu generatoru statistiky tvoje PQ, vzdy uvidi vsechny tvoje nalezy, ba i ty vicenasobne. Geoget sice umi take rpacovat s logy, ale problem je v tom, ze pokud clovek neni PM a nekrmi geoget daty z PQ, pak nikdy nebude mit pohromade vsechny vlastni logy. Na webu se totiz vsechny vlastni logy neukazuji. (leda ze by se importovalo z listingu se vsemi logy, coz je ale dosti objemove narocne...) Takze cesta s webovym generatorem statistiky je z principu pouzitelna jen pro PM.
  • 0

#16 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2008 - 19:52

polerok napsal/a:
To už se tu tuším řešilo a proto to myslím vím - jestli nekecám :D
Musíš si tam udělat něějáký podpod - jako třeba steg 2 - to si dát jako found it....


To ti take nepomuze, nalez je vlastnost kese, ne bodu. takze by sis musel umele vyrobit dalsi kes. (coz se jiste da...)

Otazka je, nakolik jsou legitimni duvody k vicenasobnemu nalezu jedne kese. Me to prijde dosti podivna vec.
  • 0

#17 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2008 - 19:56

K odloveni te duplicity... kdyz ti to do 600 sedi, tak tech ctrnact kesi nad 600 nebude snad problem zkontrolovat rucne, ne? Nebo mi neco unika?
  • 0

#18 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2008 - 20:01

No problem by to nebyl, ale vis jak..sedi mi to podle GeoStatGenu. GSG fakt rika ze je 600 to co 600 je no a pak jsem odlovil proste 13 kesi ale web pise 14. Co se tyce PQ ktery beru no PM...pokud cacheprinterem dat stahnout kese podle nalezu, tak mi udela PQ se vsemi logy, proto taky do GG tyhle veci stahuju a podle toho me GG pozna ze ji mam.
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#19 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2008 - 20:04

To ti take nepomuze, nalez je vlastnost kese, ne bodu. takze by sis musel umele vyrobit dalsi kes. (coz se jiste da...)


Aha, tak to se omlouvám za mystifikaci, měl jsem za to, že to takhle jde. no, ještě, že nic takového nemusím řeit :)
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#20 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2008 - 20:56

Ja to nepovazuji za nejak zvlast dulezite, jen mi nesouhlasi pocet nalezu na GC a v GG. S tim se da zit, zvlast kdyz vim, ktera kes to dela a proc. Otazka je, jak dlouho si to budu pamatovat.;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama