Přejít na obsah


Fotka

Colorado gpx minimalizator


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
60 odpovědí na toto téma

#21 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2008 - 22:49

jj, vyjel jsem si z gsaku na test par kilometru okruh, kde jsou zastoupeny jak dlouhe kese, tak kese s chybovym prepsanim. jak jsem psal - "nic se nezmenilo", myslel jsem tim, ze se mi vsechno jevi, jako bych minimalizerem neprojel, tj chybove jsou porad s prepsanim. (a kontroloval jsem, jestli jsem tam nevlozil puvodni gpx ;)) fantomove pokracovani jsem v coloradu neobjevil. overit v gsaku nelze, protože pro nej hlasi neplatny format. v seznamu minimalizeru se rozdeleni objevuje.
  • 0

#22 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2008 - 22:59

Gpx optimalizator pre colorado verzia 1.0.0.4 - oprava prefixu - aj pre GSAK,PQ /Z MoZiGo uz tam je.../ [http://galeria.geoca...php?album=34]Tu stiahnite[/url]
  • 0

#23 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2008 - 23:05

Skus si gpx pozriet v mozille...uvidis princip...ale aj to ci ej gpx formalne spravny - mal by byt...
Ale preco ich colorado nezoberie ako ozajstne...davam im aj original ID - generovane cislo ktore by malo byt jedinecne

Posli mi pls ten gpx z gsaku...
mato(zavinac).zubor.net
alebo daju sa dat aj sem ako priloha...

Sorry teraz zistujem ze som tam vyvrbil nejaku basic chybu - tagy tam stale su...idem hladat chybu
...

  • 0

#24 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2008 - 23:11

poslu nebo prilozim, ale az rano - pripojeni notasu na net je u dcerky v pokoji.
  • 0

#25 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2008 - 1:06

Snad som nasiel chybu optimalizatora a prefixu, ked budete testovat, stiahnite si poslednu verziu z galerie...
  • 0

#26 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2008 - 10:02

takze ted to vypada nasledujicne v1.0.0.6:

pri nerozdelovani kesi vypada, ze vsechno funguje - prefixy jsou, kese s prepisovanymi radky pres sebe se zobrazuji v poradku. kes se zlobicim prepisovani, na kterem to kontroluju je GC1DZ87 - Foot bridges location mystery

pri rozdelovani kesi ale nastava problem - vypada to, ze kese, ktere jsou rozdelene, se na mape ani v seznamu kesi nezobrazi. ALE s jednou vyjimkou - PRVNI kes, co je na seznamu minimalizeru uvedena jako prvni upravena se zobrazi spravne i s fantomovym pokracovanim. projel jsem zbytek toho seznamu a ty colorado nevidi -ani prvni cast ani fantomovce kese - (ted stahuju mozigo, abych se podival, jestli jsou v tom minimalizerem vytvorenem gpxku)
  • 0

#27 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2008 - 10:10

vystup z gsaku, ktery prohanim optimalizerem poslu emailem - ma 2,5mega v priloze je seznam kesi, ktere optimalizer upravil. v coloradu se zobrazi jen ta prvni GC1D4TK+:T-FNKV cache+ (ta je ok vcetne fantoma) kdyz koukam na ten text, tak je tam nejak navic + a : mezi prvni a druhou kesi. nemuze to byt ten hacek? edit: priloha notepadu se neprilozila, oboji posilam na email
  • 0

#28 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2008 - 10:31

Skus spracovat teraz pls len jednu z tych co nefungovali - ci ide o chybu nejakeho zretazenia alebo ide o nahodu... GC1DCJW - trebarz tuto - ma sedem pokracovani... Musi tam byt daka chyba - s tymi datami co som tu mal ja to slo, ale tieto tvoje rozparsuje zle... Idem patrat...
  • 0

#29 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2008 - 10:59

takhle samostatne se rozdeli i ukaze v coloradu - ale jenom prvni a pet pokracovani. seste a sedme v gpsce neni.
  • 0

#30 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2008 - 11:09

naproti tomu u tehle GC1CNHD, ktera ma 6 pokracovani, je vsech 1+6 OK (opet poslano samostatne)
  • 0

#31 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2008 - 11:19

Optimalizator gpx verzia 1.0.0.8 - odstranena chyba pri rozsiahlych listingoch - gpx uz je spravne, druha vec je ci to bude chutit colorado... - doplnena konverzia utf-8 to CP1250
  • 0

#32 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2008 - 11:30

jdu na to - jen mala technicka - zip ma nazev 1.0.0.8 ale v hlavicce optimalizeru po spusteni je 1.0.0.7
  • 0

#33 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2008 - 11:56

tak jestli je to 07, nebo 08 nevim, ale proste to co jsem stahnul funguje! :) jsi dobrej.

i ta GC1DCJW je tam uz 1+7

(snad jsem neco neprehledl, ale vypada to ok)
  • 0

#34 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2008 - 12:00

jen pak uz v prehlednosti je trochu problem pri hodne rozdeleni najit pokracovani. jednotlive casti nejsou v seznamu za sebou, ale napreskacku. a treba u Prague architecture (1+6, 1+7) to vypada na displeji viz priloha.
  • 0

#35 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2008 - 12:16

Fajn, ze to funguje Co s tymi nazvami?Ja touto metodou vlastne dopredu ani neviem kolko pokracovani bude keska mat lebo to volam rekurzivne az je zbytok mensi ako 7900B, cize keby boli nazvy U-NAZOV---+ U-NAZO---++ U-NAZOV-+++ U-NAZOV++++ takto by to asi colorado zobrazil spraven nie? Skus to rucne vyeditovat a navrhnut...mozno sa to bude dat nejaku spravit... Edit hm tu mi tie medzery nie je vidiet tak som tam dal -
  • 0

#36 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2008 - 12:59

tak jsem zatim nepochopil, podle ceho to colorado radi. at zmenim nazev jak navrhujes, nebo jmeno zmenim v jinem tagu - <name>GC1DCJW++</name>, stejne se to v coloradu neseradi vzestupne. teda u tehle kese zakladni listing a prvni pokracovani jsou na prvni respektive druhem miste OK, ale zbytek je prehazeny. tohle razeni zatim vzdavam, uz mi nenapada, co jak kde jeste zmenit :)
  • 0

#37 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2008 - 13:01

a asi by to ted chtelo, aby se po dobehnuti optimalizeru objevilo cislo, kolik je nyni celkem listingu v gpx, aby bylo videt, jestli nebyla prekrocena hranice 2000 bodu.
  • 0

#38 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2008 - 13:08

tak jsem zatim nepochopil, podle ceho to colorado radi

<groundspeak:cache id="836145"
Skus ci to nie je tymito cislami - dat tam ked aj 1,2,3,4,5,6
na nejakej zamostatnej keske

a asi by to ted chtelo, aby se po dobehnuti optimalizeru objevilo cislo, kolik je nyni celkem listingu v gpx, aby bylo videt, jestli nebyla prekrocena hranice 2000 bodu.

to je najmenej
  • 0

#39 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2008 - 13:37

klama napsal/a:
<groundspeak:cache id="836145"
Skus ci to nie je tymito cislami - dat tam ked aj 1,2,3,4,5,6
na nejakej zamostatnej keske


mas naprostou pravdu, radi se to podle ID. :) prejmenoval jsem to jak jsi psal a je to serazene.
  • 0

#40 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2008 - 14:22

fajn tak skusim fantomove kesky znacit na id podla materskej +1,+2 atd. Tu je snad este riziko ze sa trafim do nejakej uz existujucej... Ale myslim, ze to je prihjetelne riziko - pretoze neviem podla coho to oznacuje gs.com ale ja tam generujem cislo odvodene od gcname kesky co je vzdy jedinecne... Este ma napadlo ine riesenie..co tak pomenovavat kesky podla U-original - keska bez fantomu U1-original -1.fantom U2-original .. U7-original-7 fantom A GCNAME by bolo GCABCDEF - original GCABCDEF1-1.fantom GCABCDEF2-2.fantom .. GCABCDEF7-7.fantom Z tohto oznacenia by bolo zabezpecene, ze nasledujuci fantom bude mat vzdy vyssie cislo (ID)/pretoze ako som uz uvadzal ID odvadzam od GCmena/ a teda automaticky bude dobre zotriedene Co vy na to?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama