Přejít na obsah


Fotka

Colorado gpx minimalizator


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
60 odpovědí na toto téma

#41 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2008 - 14:40

takhle to zni logicky a i to cislo za prefixem by rovnou ukazalo, kolikaty je to dil.
  • 0

#42 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2008 - 17:01

Upravil som minimalizator podla vyssie uvedeneho a doplnil aj pocitanie wpt s upozornenim na prekrocenie nastaveneho mnozstva... Minimalizator je sucastou instalacie noveho MoZiGo...
  • 0

#43 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2008 - 19:08

Testovaci subor, minimalizovany a s prefixom pre colorado...
Vyskusajte - ide najma o radenie podla abecedy

Je tu uplatneny nasledovny princip
GCABCDE - original
G1ABCDE - 1.fantom
..
G7ABCDE - 7.fantom

T-Nejaka mysterka - nejaka tradicna
T1Nejaka mysterka - 1.fantom
..
T7Nejaka mysterka - 7.fantom

Teraz som si vsimol hranicu vo velkosti suboru, ktoru moj testovaci subor nesplna...:( takze to sem neviem dat...
  • 0

#44 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2008 - 6:36

klama napsal/a:
Upravil som minimalizator podla vyssie uvedeneho a doplnil aj pocitanie wpt s upozornenim na prekrocenie nastaveneho mnozstva...
Minimalizator je sucastou instalacie noveho MoZiGo...


v1.0.0.9 spustena, vyzkousena, vsechno na co jsem se zameril je ok a mne chodi. zbytek ukaze cas ;) jeste jednou diky.
  • 0

#45 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2008 - 12:16

Optimalizátor gpx 1.0.0.10 pre colorado

- opravena chyba, ak je v zozname zablokovana keska.../xandrej/

http://galeria.geoca...ls.php?album=34
  • 0

#46 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2008 - 12:36

Super programek vypada skvele. Otestuju snad zitra s Oregonem.
  • 0

#47 Petr1868

Petr1868

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 283 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2008 - 17:57

klama napsal/a:
Optimalizátor gpx 1.0.0.10 pre colorado

zkusil jsem protáhnout minimalizátorem kešku GC111RZ Uroboros 6 opic
S výsledkem jsem spokojen, všechny tři po rozdělení nově vzniklé keše jsou čitelné a číslovány jsou rovněž správně
  • 0

#48 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2008 - 21:10

Jak funguje to stazeni? Heslo jsem asi uhodnul, dostal jsem se do seznamu kde jsou instalace Moziga a minimalizatoru, ale kdyz na cokoliv kliknu tak dostanu hlasku ze tam neni zadny obrazek. Pres prave tlacitko a "ulozit cil" se uklada html soubor a ne zip. EIT: Mam to, heslo jsem uhadl jen napul :)
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#49 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2008 - 21:42

Pokial mas zaujem iba o minimalizator tak ho uz ani nestahuj, svoj ucel uz splnil/uz by nemal fungovat/, teraz ak xces pouzivat optimalizaciu gpx suborov, musis stiahnut MoZiGo, ktory ma optimalizator uz v sebe ako jednu z funkcii.;)

Funkciu najdete v menu files ako Optimalizator....

Na stiahnutie treba uhadnut heslo ...netreba sa na galerii registrovat.

Hint - "Na velkosti zalezi"
  • 0

#50 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2008 - 6:32

klama napsal/a:
Pokial mas zaujem iba o minimalizator tak ho uz ani nestahuj, svoj ucel uz splnil/uz by nemal fungovat/, teraz ak xces pouzivat optimalizaciu gpx suborov, musis stiahnut MoZiGo, ktory ma optimalizator uz v sebe ako jednu z funkcii.;)

Funkciu najdete v menu files ako Optimalizator....

Na stiahnutie treba uhadnut heslo ...netreba sa na galerii registrovat.

Hint - "Na velkosti zalezi"


Jak to myslis "nemel by fungovat" ? Ja ho vcera v pohode pouzil. Cele MoZiGo se mi nechce instalovat kdyz pouzivam GSAK a tohle me prijde v pohode alternativa jenom kvuli teto funkci.
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#51 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2008 - 6:49

asi ze nefunguje odkaz, skoda, ze samotne verze jiz nebudou k dispozici...je to sikovna utilitka. MoZiGo zatim nepotrebuju, take pouzivam GSAK.
  • 0

#52 XiXi_team

XiXi_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 05 srpen 2008 - 7:30

Tak pak jedine makro do GSAKu ...
  • 0

Garmin Oregon 650 + Topo Czech 2013 Pro & GSAK v8 & Android Locus PRO
GSAK - Google mapy pro Colorado/Oregon, Export pro GeoKuk
Android - Šifrovací pomůcky, Keškoměrka


#53 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2008 - 8:53

malcor napsal/a:
Jak to myslis "nemel by fungovat" ? Ja ho vcera v pohode pouzil. Cele MoZiGo se mi nechce instalovat kdyz pouzivam GSAK a tohle me prijde v pohode alternativa jenom kvuli teto funkci.

Ak sa ti nechce instalovat cele MoZiGo...tak to je Tvoja osobna vec.
Ono ta funkcia uz teraz ozaj je jednoducha vec, ked sa uz vie o co ide. Zabuda sa vsak, ze sa najprv nevedelo, kde je problem a preco "slavne" colorado nedokaze zobrazit ani listing vacsej kesky...
Mne ako autorovi riesenia, ktore som implementoval do MoZiGo sa tiez "nechce" zbytocne uzdrziavat ten isty kod vo viacerych aplikaciach...
  • 0

#54 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2008 - 9:13

klama napsal/a:

malcor napsal/a:
Jak to myslis "nemel by fungovat" ? Ja ho vcera v pohode pouzil. Cele MoZiGo se mi nechce instalovat kdyz pouzivam GSAK a tohle me prijde v pohode alternativa jenom kvuli teto funkci.

Ak sa ti nechce instalovat cele MoZiGo...tak to je Tvoja osobna vec.
Ono ta funkcia uz teraz ozaj je jednoducha vec, ked sa uz vie o co ide. Zabuda sa vsak, ze sa najprv nevedelo, kde je problem a preco "slavne" colorado nedokaze zobrazit ani listing vacsej kesky...
Mne ako autorovi riesenia, ktore som implementoval do MoZiGo sa tiez "nechce" zbytocne uzdrziavat ten isty kod vo viacerych aplikaciach...


Ale na to se nezapomina a sou za to vsichni radi. Navic jsi kdyz to tak reknu vystoupil na ramec sveho hlavniho projektu a vytrhl trn z paty spouste lidi co maji kolouse ale nepouzivaji MoZiGo. Navic to bylo udelano velmi elegantne malou aplikaci, ktera byla univerzalne pouzitelna i na gpx z jinych zdroju jako je klidne i PQ a treba vystup z GSAKu. Jenom nechapu (a to ve smyslu ze mi neni jasna formulace) ze "uz by nemel fungovat". Nevim jestli tim myslels, ze uz se nebude dat stahnout, nebo ze proste 5.8.prestane fungovat. Myslim si ze mit komplexni aplikaci jako je MoZiGo a k tomu miniaplikaci, kterou uz nebudes dal vyvijet a tim padem uz s tim neni dalsi prace neni az tak velky problem. Ale samozrejme je to tvuj kod takze je to na tobe.
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#55 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2008 - 10:03

Ano samostatny program mal zamerne obmedzenu zivotnost /tusim mesiac/ ...ked som to vyvijal, stale som myslel na to, ze ak sa to podari bude to sucastou MoZiGo. Instalacka MoZiGo ma cca 4.8Mbytov - to sa Ti zda ako velka aplikacia? Samozrejme je z mojej strany zamer, aby ked uz si niekto stiahne MoZiGo a bude pouzivat uvedenu funkciu , ze ho skusi....atd a mozno neolutuje. MoZiGo si uz teraz nasiel dost tych, ktori ocenuju aj ine silne funkcie ktore obsahuje...;)
  • 0

#56 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2008 - 10:23

ja Mozigo nainstaloval, ale nejak se v tom neorientuju, jak pouzit ten tuhle funkci. Nemuzu ji najit, navic nevim, jak to pouzit nejak jednoduse na gpx vygenerovaný z PQ.
  • 0

#57 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2008 - 10:45

klama napsal/a:
Funkciu najdete v menu files ako Optimalizator....
Na stiahnutie treba uhadnut heslo ...netreba sa na galerii registrovat.
Hint - "Na velkosti zalezi"


A samozrejme sa da pouzit presne tak isto ako doteraz...teda aj na PQ aj na GSAK export a aj na vystup z MoZiGo;)
  • 0

#58 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2008 - 10:54

klama napsal/a:
Ano samostatny program mal zamerne obmedzenu zivotnost /tusim mesiac/ ...ked som to vyvijal, stale som myslel na to, ze ak sa to podari bude to sucastou MoZiGo.
Instalacka MoZiGo ma cca 4.8Mbytov - to sa Ti zda ako velka aplikacia?
Samozrejme je z mojej strany zamer, aby ked uz si niekto stiahne MoZiGo a bude pouzivat uvedenu funkciu , ze ho skusi....atd a mozno neolutuje.
MoZiGo si uz teraz nasiel dost tych, ktori ocenuju aj ine silne funkcie ktore obsahuje...;)


O MB mi nejde, slo mi to nestrilet kanonem na mouchu kdyz staci vzduchovka :)
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#59 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2008 - 10:59

gpx minimalizator byl super v tom, ze se to nemuselo instalovat, spustilo se to bez cekani a vysledek byl ihned. U MoZiGa to bude asi trosku zdlouhavejsi, nez se mozigo otevre, naimportovat GPX a minimalizovat.
  • 0

#60 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2008 - 11:22

O MB mi nejde, slo mi to nestrilet kanonem na mouchu kdyz staci vzduchovka

No ale to by si nikdy neskusil MoZiGo, kedze si uz investoval do ineho kanonu...:)

U MoZiGa to bude asi trosku zdlouhavejsi, nez se mozigo otevre, naimportovat GPX a minimalizovat.

Rad poradim...Ak si nastavis aby sa ti nenahravala mapka a ani posledne otvoreny wpt tak start programu je okamzity...;)
Instalujes tiez len raz a potom staci stiahnut len exe ...aky je dnes rozdiel medzi 200kB a 2MB...?


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama