Přejít na obsah


Fotka

MoZiGo - Ako na to


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
415 odpovědí na toto téma

#181 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 868 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2009 - 20:17

Udaje o GC&TB sa stahuju cez webbrowser z hladania zoznamu listingov. Ak sa to podari tak sa to prejavi na pribudnutych zaznamoch v tom listboxe dolu...ak tam nic nepribuda tak tvoje PC ma nejaky problem zo stahovanim dat z GC.com. Na kazdu page sa caka 15 sekund /1page=jeden coin&TB/... Tvoje nastavenia podla obrazku su spravne ... Jednoducho sa musia stiahnut data a az ked tam uvidis "Hotovo!" a hodiny sa prestanu tocit tak su data stiahnute...a pouzitelne v statistike... Asi tam dam viac diagnostiky ...
  • 0

#182 kocir

kocir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2009 - 20:29

Mam nalezenych 22 GC-TB. Kdyz dam to tlacitko tak je videt ze v tom browser okne to neco dela. Je tam videt nacitani polozek pak napis HOTOVO a pak se zase nejake nacetli a takhle parkrat za sebou. Cca ani ne minutu to trvalo. Ted uz tam jenom sviti HOTOVO ve stavovem radku browser okna. http://img32.imagesh...ipboard01tq.jpg Kurzor ma vsak stale wait.
  • 0

#183 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 868 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2009 - 20:45

No nic stiahni si verziu s diagnostikou tohoto problemu... 2009.10.21.22(35) To hotovo ma byt namiesto toho ceskeho "Zatim jen navrh..." Pri nastartovani stahovania sa zapisuju stavove informacie do memo okna, to mi pls potom sem skopiruj...
  • 0

#184 kocir

kocir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2009 - 21:00

klama napsal/a:
No nic stiahni si verziu s diagnostikou tohoto problemu...
2009.10.21.22(35)

To hotovo ma byt namiesto toho ceskeho "Zatim jen navrh..."
Pri nastartovani stahovania sa zapisuju stavove informacie do memo okna, to mi pls potom sem skopiruj...


Stahl jsem a zustalo to v podstate nasledne. Stale s wait kurzorem
http://img148.images...ipboard02rx.jpg
  • 0

#185 kocir

kocir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2009 - 21:05

Kocir napsal/a:

klama napsal/a:
No nic stiahni si verziu s diagnostikou tohoto problemu...
2009.10.21.22(35)

To hotovo ma byt namiesto toho ceskeho "Zatim jen navrh..."
Pri nastartovani stahovania sa zapisuju stavove informacie do memo okna, to mi pls potom sem skopiruj...


Stahl jsem a zustalo to v podstate nasledne. Stale s wait kurzorem
http://img148.images...ipboard02rx.jpg


TAdy jeste hlavni okno...

http://img29.imagesh...lipboard03p.jpg
  • 0

#186 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 868 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2009 - 21:20

Uz asi viem, stiahni znova modifikovanu verziu 35
  • 0

#187 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 868 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2009 - 22:26

Kocir isiel asi do postele, moze to dakto vyskusat? Mne to totiz ide /ja som ich nasiel malo - iba na jednu stranu/...uz by to malo ist aj takym co ich nasli vela ...
  • 0

#188 riki

riki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2009 - 23:51

klama napsal/a:
Kocir isiel asi do postele, moze to dakto vyskusat? Mne to totiz ide /ja som ich nasiel malo - iba na jednu stranu/...uz by to malo ist aj takym co ich nasli vela ...

Teď jsem to vyzkoušel a funguje to, TB&GC mi to stáhlo. Včera jsem to večer také zkoušel a nešlo to, tak by to mělo být v poř. Nalezeno mám 29 ks a bylo to celkem rychle stáhnuté.(Statistiky v profilu jsem si neaktulizoval, protože si tam dohrávám cwg, které ještě nejsou v katalogu a nechtělo se mi s tím teď hrát)
Díky.
  • 0
Šťastný blázen..až nás budou milióóóóny...

#189 kocir

kocir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2009 - 7:00

klama napsal/a:
Kocir isiel asi do postele, moze to dakto vyskusat? Mne to totiz ide /ja som ich nasiel malo - iba na jednu stranu/...uz by to malo ist aj takym co ich nasli vela ...


Jojo, sel jsem chrapat. Vyzkousim, ale nevim proc z prace se nemuzu nikdy na tve stranky prihlasit.
  • 0

#190 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 868 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2009 - 8:10

Zeby heslo? Z<->Y alebo daco podobne...
  • 0

#191 kocir

kocir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2009 - 8:15

Potvrzuji FUNGUJE TO, ale v musi byt jeste v NASTAVENI/OSTATNI NASTAVENI zaskrknuto TB+Geocoin
  • 0

#192 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 868 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2009 - 8:59

EE Tento checkbox nijako nesuvisi so statistikou, tento je pre export TB&GC do gpx a listingov. Pre statistiku a GC&TB je ten checkbox ktory je uvadzany vyssie...Statistika/Prezentacia&Cioin&TB/"Chcem zoznam GC&TB..."
  • 0

#193 kocir

kocir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2009 - 9:02

klama napsal/a:
EE
Tento checkbox nijako nesuvisi so statistikou, tento je pre export TB&GC do gpx a listingov.
Pre statistiku a GC&TB je ten checkbox ktory je uvadzany vyssie...Statistika/Prezentacia&Cioin&TB/"Chcem zoznam GC&TB..."



Ja to napsal protoze, bez toho se to zastavilo na druhem radku v MEMO okne a nic. Kdyz jsem to zaskrkl tak to pak normalne fungovalo.
  • 0

#194 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 868 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2009 - 9:11

Oki, ja som pozrel do zdrojaka a preto si to dovolujem tvrdit:) Podarilo sa mi vyriesit aj tento download cez "Fast" pristup, pretoze tento cez webbrowser je zavisli na reklamach, javascripte a podobne...preto sa stava ze troo caka a caka na data...hoci tie ktore su pre nas zaujimave su uz davno v PC. Ale to bude riesit vecerny update...
  • 0

#195 kocir

kocir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2009 - 9:43

klama napsal/a:
Oki, ja som pozrel do zdrojaka a preto si to dovolujem tvrdit:)


Taky jsem kdysi programoval, tak to chapu :-)
  • 0

#196 kocir

kocir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2009 - 12:03

Kocir napsal/a:

klama napsal/a:
Oki, ja som pozrel do zdrojaka a preto si to dovolujem tvrdit:)


Taky jsem kdysi programoval, tak to chapu :-)


Je to blby ale ted jsem zkusil statistiku znovu protoze jsem nasel 2 GC a pred vygenerovanim jsem nemel zaplej ten swith a nejelo to. Viz obrazek.

Po zapnuti switche to normalne jelo.:)

http://img14.imagesh...ipboard01od.gif
  • 0

#197 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 868 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2009 - 12:27

Ale to nemoze byt tym, teraz to skus bez checkboxu ...tam pomohlo len opakovanie poziadavky...
  • 0

#198 kocir

kocir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2009 - 18:39

klama napsal/a:
Ale to nemoze byt tym, teraz to skus bez checkboxu ...tam pomohlo len opakovanie poziadavky...


Ted to zkusim z domu na jinem pc
  • 0

#199 kocir

kocir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2009 - 18:47

Kocir napsal/a:

klama napsal/a:
Ale to nemoze byt tym, teraz to skus bez checkboxu ...tam pomohlo len opakovanie poziadavky...


Ted to zkusim z domu na jinem pc


Zda se ze i bez onoho switche je to ok
  • 0

#200 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 868 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2009 - 9:29

Preklad programu do ineho jazyka/cestiny/.
Po update programu sa stava ze niektore casti programu su prepracovane a mohli byt zmenene funkcnosti niektoreho prvku programu a teraz sluzi na uplne iny ucel.
Potom pri pouziti neaktualneho prekladoveho suboru Vam popis prvku nezodpoveda tomu co robi alebo chyba vobec...
Ak nechcete cakat na vydanie prekladoveho suboru alebo si chcete urobit vlastne tak vystartujte program v Slovencine a otvorte si subor mzg_lng_cs.txt v notepade...Staci vyhladat prislusny prvok, ktory je zapisany v prekladovom subore nazovobrazovky.menoprvku a vlastnost...a pozmenit ho tak ako si myslite, ze by to malo byt...
Nic nemozete pokazit, prinajhorsom sa Vam nezobrazi nic:)ale program bude fungovat aj tak...




  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama