Přejít na obsah


Fotka

Za Sarkou s baterkou - GC1DBAD


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
33 odpovědí na toto téma

#21 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2008 - 16:12

Ahojky Hradníku, tak už otrnulo po pátečně/sobotním nočním závodě? Toliko různých kešulí jsem ještě během 24hodin neodlovila... a těch GRUPPEN akcí...;) Jen se přidej, moc ráda Tě uvidím i zítra, také tě zvu na pozorování lovu další chutovky, tušíš správně, na tu tvoji. B)
  • 0

#22 hradnik

hradnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2008 - 21:05

Tak to zkusím stihnout! Delle makaroni spaggetto me zajímá už dlouho. Ale nechtějte po mě, abych šel něco tak potrhlého, jako Za Šárkou s baterkou! To ne, na to se fakt necítím :Dˇ Neboj Naďo, už mi skoro otrnulo, nohy začínají fungovat normálně...Uvidíme, jak se to zítra vyvine :)
  • 0

#23 JohnnyM.

JohnnyM.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2008 - 21:37

Teda to Salto vypada zajimave na to bych se asi taky nechal zlakat. Sarku uz mam za sebou ale pobavit se nad trapenim jinych taky neni k zahozeni inu uvidime, jak se to zitra vyvrbi.
  • 0

#24 pikerovi

pikerovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2008 - 21:39

tak jak zitra?? Na kesku pred Sarkou jit nemuzu. Pockam na osazenstvo pred devatou na vychozich souradnicich. Pokud bude nekdo chtit pujcit pdacko tak mozno.
  • 0

#25 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2008 - 22:44

NadaK2: ahoj sousedko :) sice jsem kdysi psal, že lovím zásadně sám, ale tohle vypadá tak zajímavě, že bych asi dorazil, jako Wigo fanda bych tuhle moc rád ulovil a po neúspěšném FTF na Zlatých nugetech bych šel raději s partou s pořádnými přístroji (i když svůj hp 6515 taky otestuji :) ) Jelikož horolezení je mi cizí, GC15Y9R bych vynechal a šel až na Šárku... platí těch 21:00 na výchozích souřadnicích ?
  • 0

#26 maty

maty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2008 - 6:43

Ahoj,
tak ja bych si tedy dovolil navrhnout sraz v 18:15 tady http://www.mapy.cz/#...57424_135979438...uvidime, jak se bude darit a kdy otocime na WIG, nicmene kdyby se nekdo chtel pridat az na Baterko-Sarku, tak at mi brnkne na 6 0 3 4 9 2 2 9 4 a ja mu reknu, kde jsme.
  • 0

#27 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2008 - 8:09

Ahoj všem, co jste se zapojili do diskuze a přijdete na večerní roztomilé noční pobíhání po Šárce. Nezapomente na zbraně a jiné nezbytně nutné pomůcky, spoléhám na Vás. Já budu Hradní fotograf :-)). Také přinesu lano, sedák i karabinu, ovšem nechtějte po mně, abych někam lezla, i když vlastně proč ne, že jo. Spicha na parkovišti u mekáče je dobrá volba, v případě nepřízně počasí a božstva můžeme zdivertovat do Mekyho. Fénixe moc ráda poznám. Na Delle makaroni spaggetto bude asi veselo, na Šárce také. V 18:15 u Mekáče se uvidíme. A pak se uvidí. :D
  • 0

#28 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2008 - 12:43

Nejet zitra v 5 rano na sluzebku, tak se na tu Sarku snad taky vypravim :-) Jen si dovolim malou poznamku k Divcimu skoku - Tu doporucuju nejen za svetla, ale hlavne individualne, protoze teren neumoznuje jaksi dohledavat ve vice lidech... Pokud to bude stylem, jeden splha a pak hodi mikrosku dolu, tak z toho bude mit pozitek asi prave ten jediny, ktery bude hledat. Tahle keska je nejlepsi, kdyz se na ni vypravite na cele odpoledne bez honicky...
  • 0

#29 asteris

asteris

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2008 - 14:38

Ahoj, na Sarku bych se rada pridala, nemam patricne strojove vybaveni, tak budu nekomu "koukat pres rameno". Budu pred devatou na vychozich souradnicich, nebo radsi drive? Asteris
  • 0

#30 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2008 - 14:58

ahoj, v 18:15 je spicha na Delle makaroni spaggetto no a doufám, žo to do 21hod stihneme a pak pujdem na Sarku s baterkama. Kdyz tak na mne je ciselko: 603 435 132. Jak to tak vidím, prijde dost kačerů, takže zábava je zajištěná.:P
  • 0

#31 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2008 - 17:10

Tak ja jsem ztvrdnul v praci. :(
  • 0

#32 maty

maty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2008 - 7:02

Vazeni geopratele, myslim, ze se nam to pekne vyvedlo, odlov obou kesek byl opravdu pohodove popracovni B) . Takze diky ! maty
  • 0

#33 Eyesight

Eyesight

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2008 - 8:01

Jojo - potvrzuji slova Matyho. A navic musim dodat, ze pokud je WIG tak dobre zvladnuta jako ta Hradnikova, pak je to o tridu jiny zazitek, nez klasicke keseni - problem je ale asi v tom, ze za dobu pripravy tehle WIG by clovek zvladl urcite 2-3 multinky - rovnez s tim nejvyssim hodnocenim od keseru...
  • 0

#34 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2008 - 8:44

ahojky, tak mohu spokojeně prohlásit, stálo to za to!!! Vylezli jsme, nalezli jsme i zalogovali jsme. Byli jste skvělí, odvážní i bojácní a moc se mi celá akce líbila. Díky všem, kteří se přidali. A Hradníkovi patří pocta za sqělou hru a již 11-test v terénu. B)B)B)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama