Přejít na obsah


Fotka

Degradace GC?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
138 odpovědí na toto téma

#1 pyngu

pyngu

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 28 August 2008 - 23:07

Zdar jak sviňa!
Jistě už se to tu párkrát probíralo, ale nedá mi, abych neupozornil na konkrétní případ z doby věru nedávné. Stačí se podívat na cache
GC1FMFZ a hlavně log:
http://www.geocachin...19-f81168f75575

Ještě jakžtakž pochopím, když si takto někdo uleví po pár půllitrech, a ráno s čistou hlavou svůj log smaže, ale toto se mi zdá opravdu moc.
A ještě skrývá identitu.
Opravdu je to ještě geocaching?

Zdar, sódruh z Brna
  • 0

#2 LaLu Team

LaLu Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 příspěvků(y)

Publikováno 29 August 2008 - 0:07

Registrace je volná, takže nebrání ruzným individuím s iq houpacího koně se přihlásit a napsat své myšlenkové pochody. Na takové příspěvky je lepší nereagovat, požádat autora o smazání a předpokládám, že to dotyčného přestane bavit.
  • 0

#3 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 29 August 2008 - 7:21

jj, nereagovat a eventuelně požádat majitele o smazání logu. S něčím takovým se musí počítat...
  • 0

#4 Lidoop-2694

Lidoop-2694

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 29 August 2008 - 7:39

Takto Stilgar logovat na moji kesce, tak mu to smazu a tatinek by mu vyhlasil valku. :D Holt chce to ten americkej pozitivni pristup, ne porad ceskou kritiku. Jako treba tady: http://www.geocachin...58-a9d31d6744e0 to je tak u srdce hrejici log, ze si ho nekolikrat denne procitam a pokazde v nem objevuju novy a novy veci. Nicmene vseobecne takoveto veci bych resil osobni komunikaci a ne logama.
  • 0
Hop a byl tu Lidoop!
http://www.veselakavarna.cz/

#5 1xyz2

1xyz2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 29 August 2008 - 7:54

sobikovi napsal/a:
jj, nereagovat a eventuelně požádat majitele o smazání logu. S něčím takovým se musí počítat...

Mě spíše zarazilo, že to autor nesmazal automaticky. Nedalo mi to, chvíli jsem přemýšlel, prošel pár keší kde se autor logoval a ...

Nechci předjímat, ale po tomto příspěvku očekávám hódně sprostou SZ.
  • 0

#6 MiTi1

MiTi1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 29 August 2008 - 17:53

Ono to hlavne nekterym nadkacerum uz leze do palice. Viz treba http://www.geocachin...4b-5896802bb9f2 Par takovych v tom vidi vrcholovy sport a zapominaji na to, ze je to hra. Sice pro dospelaky, ale normalni hra, ne zavody. Dost me vytoci, kdyz nekdo zaloguje a napise, ze kes je nezajimava a nema zadny smysl a ze se mu nelibi. Tak ji zkratka nemel hledat, delal to dobrovolne a tema znal dopredu, nikdo ho nenutil. Pripomina mi to ceskyho clovicka kterej prosedi den u televizei a nadava, ze tam zase nic neni. Ceka, ze je neci povinnost mu naservirovat neco podle jeho chuti. Mirek
  • 0

#7 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1005 příspěvků(y)

Publikováno 29 August 2008 - 18:43

MiTi1 napsal/a:
Ono to hlavne nekterym nadkacerum uz leze do palice. Viz treba
http://www.geocachin...4b-5896802bb9f2

Promin ale koukl jsi se dobre taky na ostatni logy u te cache?
Nebyl to naopak jen jeden z pravdivych logu po kterych se tady tak v diskusich vola?
Co je "zazracneho" na tech ostatnich:
-Za svitu celivka rychle odloveno, diky za kes...
-Napodruhé kvuli mudlum.Dík
-#2109 17:15 - nalezeno uz z dalky. t4tc
-klasicka kes u klasickeho gymnasia, venatio prosperitas!, tftc
...
Ale abych byl objektivni, jsou tam i pochvalné:
-Díky za krásnou kešku. Keška me potešila protože již zmínená paní reditelka Ilja Doležalová je moje teta :). Díky moc :)

:D:D:D:D:D
  • 0

#8 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5674 příspěvků(y)

Publikováno 29 August 2008 - 19:18

petegeo napsal/a:

MiTi1 napsal/a:
Ono to hlavne nekterym nadkacerum uz leze do palice. Viz treba
http://www.geocachin...4b-5896802bb9f2

Promin ale koukl jsi se dobre taky na ostatni logy u te cache?
Nebyl to naopak jen jeden z pravdivych logu po kterych se tady tak v diskusich vola?
Co je "zazracneho" na tech ostatnich:
-Za svitu celivka rychle odloveno, diky za kes...
-Napodruhé kvuli mudlum.Dík
-#2109 17:15 - nalezeno uz z dalky. t4tc
-klasicka kes u klasickeho gymnasia, venatio prosperitas!, tftc
...
Ale abych byl objektivni, jsou tam i pochvalné:
-Díky za krásnou kešku. Keška me potešila protože již zmínená paní reditelka Ilja Doležalová je moje teta :). Díky moc :)

:D:D:D:D:D


Náhodou je to docela vtipný log :-)

Jak ten Mitákův, tak ten s tetou :-)
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#9 Werki

Werki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 29 August 2008 - 19:33

No přečetl jsem si jen uvodní příspěvek a příspěvky ostatních ani číst nebudu, protže to nemá smlysl, ne že bych o jejich názory nestál, ale prostě takovýhlech threadu tady je už tolik, že se mě prostě nechce... spíš jde o to jeslti má prostě kvůli tomuhle cenu vůbec něco zakládát? I když použiju slovník toho inteligenta, tak je to prostě nějaký vůl co si potřeboval ulevit, co mi výme co mají mezi sebou... a tím ho nechci nijak omlouvat, ovládat by se umět mohl. Ale prostě proč to řešit? Radši jděte na kešky :) Pravda je, že si je aspoň o čem povidat... ale to je tak všechno.
  • 0

LG G6 + c:geo + OSM


#10 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 29 August 2008 - 19:46

kolombo napsal/a:

petegeo napsal/a:

MiTi1 napsal/a:
Ono to hlavne nekterym nadkacerum uz leze do palice. Viz treba
http://www.geocachin...4b-5896802bb9f2

Promin ale koukl jsi se dobre taky na ostatni logy u te cache?
Nebyl to naopak jen jeden z pravdivych logu po kterych se tady tak v diskusich vola?
Co je "zazracneho" na tech ostatnich:
-Za svitu celivka rychle odloveno, diky za kes...
-Napodruhé kvuli mudlum.Dík
-#2109 17:15 - nalezeno uz z dalky. t4tc
-klasicka kes u klasickeho gymnasia, venatio prosperitas!, tftc
...
Ale abych byl objektivni, jsou tam i pochvalné:
-Díky za krásnou kešku. Keška me potešila protože již zmínená paní reditelka Ilja Doležalová je moje teta :). Díky moc :)

:D:D:D:D:D


Náhodou je to docela vtipný log :-)

Jak ten Mitákův, tak ten s tetou :-)


Já souhlasím, navíc, Mitákovy logy jsou většinou stále ještě slušné a vhodné. A taky s ním souhlasím, v brně se teď tvoří různé keše, který jsou ... eh nic moc.
  • 0
:)

#11 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 29 August 2008 - 20:17

MiTi1 napsal/a:
Dost me vytoci, kdyz nekdo zaloguje a napise, ze kes je nezajimava a nema zadny smysl a ze se mu nelibi. Tak ji zkratka nemel hledat(...)


to je argument jak noha
  • 0

#12 Jitka_F

Jitka_F

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 29 August 2008 - 20:30

Miták má asi pravdu..Kdybych nevěděla, jak má vypadat správná keš, tak bych mohla šoupnout mikro za pochcanou rýnu u bývalého gymnázia Táborská a napsat příslušně patetický listing na téma slučování škol. Keše nemusí bejt na každým rohu a u každej školy. Zabranost asi už všech dobrých míst je důvodem, proč sem ještě nic nezaložila a asi ani nezaložím, alespoň ne v Brně.
  • 0

#13 MiTi1

MiTi1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 29 August 2008 - 21:04

petegeo napsal/a:
Promin ale koukl jsi se dobre taky na ostatni logy u te cache?
Nebyl to naopak jen jeden z pravdivych logu po kterych se tady tak v diskusich vola?
Co je "zazracneho" na tech ostatnich:
-Za svitu celivka rychle odloveno, diky za kes...
-Napodruhé kvuli mudlum.Dík
-#2109 17:15 - nalezeno uz z dalky. t4tc
-klasicka kes u klasickeho gymnasia, venatio prosperitas!, tftc
...
Ale abych byl objektivni, jsou tam i pochvalné:
-Díky za krásnou kešku. Keška me potešila protože již zmínená paní reditelka Ilja Doležalová je moje teta :). Díky moc :)

:D:D:D:D:D

No asi jsi nepochopil. Vubec prece nejde o tuto kes a o pochvalne prispevky. Me se taky kazda nelibi, ale neni to duvod, abych nekoho snizoval. Tuto hru hraji deti, studenti i dospelaci, lide se zakladnim i vysokoskolskym vzdelanim. Jednoho bavi tohle, dheho neco jineho. Nekdo je vtipnej, jinemu to tak nejde, ale chce taky neco udelat. Tak proc jim kazit radost. Me treba vadi kese, kde se musi posilat fotky. Tak se proste o ne nestaram. Jejich autori ale taky odvedli praci a to jim neberu. Meli jen jiny nazor nez ja. Chtel jsem poukazat na to, ze se ze hry dela vykonostni sport.
  • 0

#14 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4188 příspěvků(y)

Publikováno 29 August 2008 - 21:19

MiTi1 napsal/a:
Ono to hlavne nekterym nadkacerum uz leze do palice. Viz treba
http://www.geocachin...4b-5896802bb9f2

Par takovych v tom vidi vrcholovy sport a zapominaji na to, ze je to hra. Sice pro dospelaky, ale normalni hra, ne zavody. Dost me vytoci, kdyz nekdo zaloguje a napise, ze kes je nezajimava a nema zadny smysl a ze se mu nelibi. Tak ji zkratka nemel hledat, delal to dobrovolne a tema znal dopredu, nikdo ho nenutil. Pripomina mi to ceskyho clovicka kterej prosedi den u televizei a nadava, ze tam zase nic neni. Ceka, ze je neci povinnost mu naservirovat neco podle jeho chuti. Mirek


Hledání kešky je vždy dobrovolné, ale většinou když už někam přijdu, tak se snažím najít, když jsem na místě. A pokud by někdo neřekl, jaká ta keška doopravdy je, tak se obávám, že by těžko kdo věděl, jaká ta keška je a zda pro ní má smysl jít. Proto podle mě mají i kritické logy své místo. Taky napíšu, co se mi líbilo a co ne. Přece nebudu v hodnocení lhát, že se mi to místo líbilo, když mi připadá pěkně blbé, či naopak! Alespoň to někomu pomůže v rozhodování, zda na místo jít či ne!
  • 0

#15 michal_a_jana

michal_a_jana

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 426 příspěvků(y)

Publikováno 29 August 2008 - 21:50

Co se tyce prvniho logu, tak ja vulgarni internetove logy rovnou mazu s zadosti na cachera at si preloguje slusnejsim jazykem pokud chce. Co se tyce Mitakova logu tak slova "prumerna cache" az zas tak negativisticka nejsou a souhlasim, ze i kriticke logy jsou uzitecne. Co se tyce logu ":)" tak myslim ze jich v budoucnu bude jen pribyvat. Driv se lidi vypisovali i do papirovych logu, dnes uz clovek vetsinou vidi jen "Diky", pripadne vubec nic, a podle me se to v kratke dobe presune i na net. Ono kdyz je v Cesku 9000 cachi, a kombajnem se daji udelat desitky denne, tak je tezke si na konci byt vzpomenout co ze to byla ta dnesni prvni navstivena a vyloudit ze sebe aspon 1 vetu do internetoveho logu...
  • 0

#16 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 29 August 2008 - 23:17

Když to je potíž. Každý může mít jiný vztah k nějakému místu. Mohu udělat keš vázanou k určitému místo, kde jsem něco zažil a mám na to vzpomínky = místo mi připadá atraktivní. Holt a přijdou lovci, kteří nemají vztah k onomu místo a keš jim připadne o ničem. No a pak to pěkně do logu napíšou. Taky mne zamrzí kritické logy, ale pokud jsou slušné, co nadělám. U další založené keše se budu víc snažit a přemýšlet.
  • 0

#17 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 30 August 2008 - 12:16

Miták napsal výborně, nebát se to napsat do logu že keš je prostě srágora na nezajímavém místě. Jinak za pár let bude tradicionálkou zakešovaný každý kostel, náměstí, most, škola.... nedejbože budovy státních úřadů :(
  • 0

#18 pyngu

pyngu

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 30 August 2008 - 12:30

Lidoop napsal/a:
Takto Stilgar logovat na moji kesce, tak mu to smazu a tatinek by mu vyhlasil valku. :D
Holt chce to ten americkej pozitivni pristup, ne porad ceskou kritiku.

A Ty osobně máš radost z takové keše, které Tě nijak neosloví a její umístění je, jak to říct...fujtajbl? Nejsem si jistý, jestli je obecně cílem zakládat pikslu jen tak na každém rohu, ale jsem si jistý, že spojení české mentality a amerického přístupu k tomu dost přispívá. Osobně si na svých keších dávám záležet a kritiku beru jako inspiraci. ;)
  • 0

#19 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 30 August 2008 - 17:41

Co jsem mohl sledovat uz celkem slusne mnozstvi logu jak Stilgara tak mitaka, tak pisou uprimne logy. Kdyz jsou s kesi spokojeni, tak velice pekne. Kdyz nejsou, neboji se to dat najevo. U mitaka sice navic trosku zalezi na aktualni nalade, ale radeji ocenim jeho kriticky log, ktery me vybudi k tomu, abych kes co nejdrive vylepsil, nez ten, ktery doslova pise: "Nalezeno bez problemu." KrakenT proste neunesl kritiku. Pravdepodobne to bude nekdo z postizenych autoru, ale nemusi byt zrovna od teto kese.
  • 0

#20 MiTi1

MiTi1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 30 August 2008 - 18:49

Ja si porad myslim, ze kes je majetkem autora. Tema je zverejneno, takze kacer ho zna dopredu. Je jeho svobodne rozhodnuti, zda ji pujde hledat nebo ne. Citliva kritika je na miste, pokud je kes na nevhodnem miste, spatne ukryta, je v ni svincik, spatne deklarovana obtiznost a pod. Jak tu uz nekdo psal, pokud ma nekdo vztah k urcitemu mistu, je to jeho vnitrni vec a chce to nabidnout ostatnim. Nabidnout, ne nutit. Druha vec je, ze nekdo nesnese nenalezenou ikonku a pak se mu kes nezamlouva. Ale to uz je jeho rozhodnuti, ze tam sel. Nemusel, kdyz ho to tema neoslovilo. V tom to je. Owneri i hledaci jsou dobrovolnici, kteri si hraji. Nic jineho. Na nektere kese clovek vzpomina dlouho, jine pusti z hlavy, ale pro ownera je hazda jeho kes necim vyjimecna. Pokud se o ni stara, nenecha ji mokrou a s plnym logbookem, patri mu muj dik.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama