Přejít na obsah


Fotka

MoZiGo - štatistiky do profilu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
626 odpovědí na toto téma

#1 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2008 - 9:25

[2008.9.4.10]Update

Prináša
-podporu generovania štatistiky do profilu

Funkciu nájdete na
Groundspeek/Moje logy/Generuj štatistiku

Zatiaľ sú to len základné štatistiky

Takto to vypada v našom profile

V našom profile je ešte odkaz na kml súbor , ktorý ukáže na google mapke všetky naše nálezy aj s logmi a prvou fotografiou.


Uvítam pripomienky, návrhy...

Zabudol som sa poďakovať za nakopnutie. Dík "MaFa".
  • 0

#2 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2008 - 15:07

Po kliknuti na "generuj statistiku" mi to hodi chybu: Cannot open file .....mozigo\gc\guid.gci

Hm, zabudol som testovat ci existuje indexovy subor guid.gci...
Predpokladal som, ze si aspon raz spustil "Zapracuj moje logy do listingov" - cize spusti si tuto funkciu a okrem zapracovania logov do listingov, sa vygeneruje aj tento subor, ktory vyuziva aj procedura na statistiky...potom by generovanie statistiky malo prebehnut bez problemov...Samozrejme to opravim...



  • 0

#3 energit

energit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2008 - 19:35

ahoj Klamo, nejprve bych chtel podekovat za super vec, kterou uz jsem navrhoval ve foru moziga v pulce cervna, ale mel si tenkrat jine starosti, jsem rad ze uz sis na to nasel cas. zatim se mi to stale generuje tak uvidime, kazdopadne uz ted me napadaji dalsi veci co by v pristim releasu nemely chybet :) mapka cech/slovenska, tam kde ma kdo nejvice nalezu statistika kesek ktere autor zalozil
  • 0
GARMIN NUVI 550 ACER DX900 E-TEN M700

#4 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2008 - 19:55

Tato verzia je rychla najma preto, lebo obsahuje chybu...

[2008.9.4.21]Update
bug1=doplnená kontrola na existenciu indexu pre gc
add1=automatizovanŕ zapísanie zmenenho profilu na gc.com len pomocou myšky...
add2=doplnenie nejakých štatistík

@energit
ak sa vyrieši základná funkčnosť, budú sa dopĺňať jednotlivé štatistiky

Samozrejme námety vítam a ďík za ne...




  • 0

#5 hopa

hopa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2008 - 20:25

Asi mám hloupý dotaz. :( Jak se vloží z MoZiGa statistika do profilu. V první verzi se mi po vygenerování statistiky zobrazila statistika v samostatném okně, po první opravě se mi zobrazí okno pro úpravu profilu na GC.com a statistika jen tak rychle problikne. Děkuji za radu. ;)
  • 0

#6 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2008 - 20:46

Vlavo dolu v okne statistik je mackadlo "Vypln formular... Po jeho stlaceni sa data odoslu do formulara ...a spristupni sa tlacitko Zapis profil na gc.com... Vo verzii 2008.9.4.21 a viac uz netreba kopirovat data cez clipboard, pretoze bol problem so znakmi s diakritikou a nastavenim PC.Tak som to skoro uplne zautomatizoval...
  • 0

#7 Terka a Honza-14134

Terka a Honza-14134

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2008 - 7:45

Bohužel vygeneruje se statistika s práznýma hodnotama. čím by to mohlo být?
  • 0

#8 Terka a Honza-14134

Terka a Honza-14134

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2008 - 7:48

aaa pardón už jsem na to asi přišel, každopádně, ať žije MoZiGo
  • 0

#9 pixies

pixies

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2008 - 9:25

Tak jsem konečně našel program co mi udělá statistiku aniž bych musel někde něco složitě datlit. Hurááá. Budu vděčen, pokud se možnosti tvorby statistik ještě rozšíří o různá nastavení, nebo to jde už teď? Každopádně díky moc.
  • 0

#10 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2008 - 9:43

Postupne pridavam statistiky, ale potrebujem vediet vase predstavy... Nehanbite sa ich tu uviest... Neviem urobit statistiku casov nalezov , tie udaje su snad dakde zaznacene? Statistika od MaFa ich totiz ma... Rezervovana kapacita na stat subor je 150kB a ten este zdaleka nie je naplneny... Uz je hotove ale este nezverejnene /aby ste ich sem zbytocne nepisali/ - milniky, 1,25,50... - vzdialenostna statistika 0..9,10..19, 20..49... Este daco Planujem pridat moznost ovplyvnovania niektorych parametrov - hranice udajov a snad aj texty, chapem ze nie vsetci cesi nie vzdy rozumeju co je trebars september atd...ale toto by som chcel vyriesit nejakym externym suborom, ktory by ste si sami mohli editovat v notepade...
  • 0

#11 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2008 - 14:12

[2008.9.5.14]Update
bug1=cz mapka
bug2=tradi
add1=zjednodušenie štatistiky
add2=obsluha výnimiek by mala zachytit neplatné dáta
add3=nové grafy

Z grafmi sa ešte len učím, takže to ešte nejakú dobu potrvá...
  • 0

#12 hopa

hopa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2008 - 14:52

Nevím jestli to dobře chápu nebo je něco jinak. Ve statistice v MoZiGu se mi v položce Nálezy podľa autorov >2 zobrazuje jen jedno méno. Přitom když se podívám do nalezených keší mám tam ve skutečnosti celkem 5 autorů keší od kterých jsem našel dvě keše a jednoho autora keší od kterého jsem našel 3. Což se statistikou nesouhlasí. Zdá se mi taky nepravděpodobné, že bych všechny keše hledal jen jedním směrem, jak ukazuje Smer lovu.
  • 0

#13 hopa

hopa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2008 - 14:59

Ještě jedna věc. Při překlikávání keší v hlavním okně MoZiGa se offline listing neukázal, místo toho se začalo cosi načítat. až se to načetlo žádná změna se v okně neprojevila a poté jsem mohl kliknout na jiný název keše abych mohl v prohlížení pokračovat. Stalo se mi to opakovaně a asi náhodně.
  • 0

#14 hopa

hopa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2008 - 15:05

Další dotaz mám ohledně obrázku (Stat bar) v záhlaví statistiky. Lze nějak nastavit zobrazované obrázky ? Nemám vůbec nic proti Slovensku, jen mi to příjde divné abych tam měl zrovna tento znak. Chápu to tak, že je to zkušební verze.
  • 0

#15 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2008 - 16:11

Zatial tie hodnoty a data berte z rezervou...je mozne, ze tam su bugy... Stiahnite si verziu zo 17 hodiny.l..kde je znakova page na gc.com uz v poriadku, hoci v preview to v poriadku nie je...??? Gc.com nejako inak pristupuje k spracovaniu code page pre text a inak pre text do grafov...Jednoducho kod ktory funguje a dam ho na gc.com "sifruje" ...nechapem ale urobil som to tak aby finalne kod bol citatelny...hoci preview toho kodu nie je dobre...
  • 0

#16 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2008 - 16:22

Ještě jedna věc. Při překlikávání keší v hlavním okně MoZiGa se offline listing neukázal, místo toho se začalo cosi načítat. až se to načetlo žádná změna se v okně neprojevila a poté jsem mohl kliknout na jiný název keše abych mohl v prohlížení pokračovat. Stalo se mi to opakovaně a asi náhodně

Nahodne to nebude...urcite PC daco riesi a len ty mozes vediet na co si klikol predtym...Mozigo nerobi sam od seba nikdy nic:)

Další dotaz mám ohledně obrázku (Stat bar) v záhlaví statistiky. Lze nějak nastavit zobrazované obrázky ? Nemám vůbec nic proti Slovensku, jen mi to příjde divné abych tam měl zrovna tento znak

Samozrejme ked sa vyriesia hlavne veci - teraz codepage a automupload profilu tak sa dostane na rad aj parametrizacia statistik.




  • 0

#17 hopa

hopa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2008 - 17:39

To načítání asi nebude jen tak něco v PC. Ve spodní části okna Moziga při načítání "běží" modré pole. Včera se mi to stalo taky. Tak nevím ?
  • 0

#18 hopa

hopa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2008 - 20:30

hopa napsal/a:
To načítání asi nebude jen tak něco v PC. Ve spodní části okna Moziga při načítání "běží" modré pole. Včera se mi to stalo taky. Tak nevím ?


Zkoušel jsem to ještě na jiném počítači a tam se tahle závada neobjevuje. Tak těžko říct čím to je. Zkusím MoZiGo odinstalovat a nainstalovat znovu poslední instalační verzi a pak poslední .exe Možná počítač zmátla několikanásobná přeinstalace či co jiného. B)
  • 0

#19 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2008 - 20:50

To ako po starte mozigo nic neurobis a bezi dolu progressbar? Asi si si zadal po starte nejeku stranku ...jednoducho vymaz ini subor a budes to mat ako po reinstalacii.:)
  • 0

#20 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2008 - 10:48

[2008.9.6.11]Update
Rieši
- rôzne kontroly pri spúšťaní štatistiky
Prináša
- webserver mozigo pre data kml z vasich logov&foto
- Teoretickú podporu jazyka - musíte si však preklad naťukať osobne.
- Vaše "míľniky" sa uploadujú na web server moziga, odkiaľ si ich môžu cez Vašu štatistiku pozrieť všetci - tu bude isto limit na množstvo pripojení, zaťiaľ to beriem ako experiment...

Ešte xcem požiadať nejakého českého usera nech preklad statistiky.ini da k dispozicii ostatnym...Moze mi to poslat na mail alebo na web moziga , ja to do dalsej verzie moziga zapracujem aby bola moznost vyberu medzi cz a sk.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama