Přejít na obsah


Fotka

GgStat


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1202 odpovědí na toto téma

#141 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 786 příspěvků(y)

Publikováno 05 December 2008 - 19:44

sobikovi napsal/a:

HaLuMa napsal/a:
Nemel jsi pred tim v tom zmizelem makru definovane promenne se jemnem a heslem gjusername a gjPassword, a zaroven jsi tam nechal include geojarryho konfiguraku? Pak totiz jakmile se tam ten konfigurak ocitne, tak dojde k duplicite, a plugin se neprelozi. A neprelozeny plugin se pak prirozene i neukaze.

Overit se to da tak, ze v tools- script debugger otevres ten chybejici plugin, a zkusis zkontrolovat syntaxi. Uvidis, na co si to postezuje...

jj, asi to v tom bylo. Odmazal jsem a už se zobrazily.. díky. Problém je ale jinde, když vše proběhlo OK, tak se na konec nic nenahrálo do profilu. Smazalo to původní statistiky a nové nenahrálo. :-(


To se mi stalo taky - zkontroluj si cesty na template...
  • 0

Díky.

Jarda (brazajar)

 

Zítra je taky den!!! :)

 Garmin Oregon 600 / Garmin Dakota 20 // OSM VasaM mapy // Xiaomi Redmi Note 12 Pro+  s Locus Pro // Garmin Enduro // Thinkpad e14 + GeoGet // nohy / MHD / VW Sharan / Toyota ProAce City Verso / Norco Fluid FS1 / koloběžka Bizon

https://www.brazovic.cz     


#142 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 05 December 2008 - 20:06

Fajn,teď mám tedy jiný problém... geostat vygeneruje html v pohodě... Stáhnul jsem si ze stránek beta verzi geostat2, které by mělo umět vše automaticky uložit do profilu, ale nefunguje mi. Vygeneruje prázdný html soubor, tváří se že uploaduje, ale ten prázdný, takže v profilu nic není.. :-(
  • 0

#143 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 786 příspěvků(y)

Publikováno 05 December 2008 - 20:20

sobikovi napsal/a:
Fajn,teď mám tedy jiný problém... geostat vygeneruje html v pohodě... Stáhnul jsem si ze stránek beta verzi geostat2, které by mělo umět vše automaticky uložit do profilu, ale nefunguje mi. Vygeneruje prázdný html soubor, tváří se že uploaduje, ale ten prázdný, takže v profilu nic není.. :-(


Jak se jmenuje ten soubor (plugin) pres ktery ho nahravas...? Pokud jsi stahoval ten ze stranek Mikroma , zkontroluj si cestu na sablonu...(z tveho prispevku jsem nepochopil, jestli jsi to udelal).
  • 0

Díky.

Jarda (brazajar)

 

Zítra je taky den!!! :)

 Garmin Oregon 600 / Garmin Dakota 20 // OSM VasaM mapy // Xiaomi Redmi Note 12 Pro+  s Locus Pro // Garmin Enduro // Thinkpad e14 + GeoGet // nohy / MHD / VW Sharan / Toyota ProAce City Verso / Norco Fluid FS1 / koloběžka Bizon

https://www.brazovic.cz     


#144 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 05 December 2008 - 21:18

brazajar napsal/a:
Jak se jmenuje ten soubor (plugin) pres ktery ho nahravas...? Pokud jsi stahoval ten ze stranek Mikroma , zkontroluj si cestu na sablonu...(z tveho prispevku jsem nepochopil, jestli jsi to udelal).

ggstat2.ggp.pas

Tak bylo to náročný, ale už to nějak funguje...
  • 0

#145 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 05 December 2008 - 22:08

Pro mikrom: Nebyl by jsi schopen upravit GgStat tak aby byl schopen stáhnout ikonky Trakovatelných předmětů a přidat je do statistiky, např. jako na mém profilu? Zatím to dávám ručně, ale automatika by se hodila. Mé schopnosti něco naprogramovat skončili hned na začátku, protě tomu nerozumím a asi nikdy neporozumím :). Předem díky za jakoukoliv snahu
  • 0

#146 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 05 December 2008 - 22:15

PetrX napsal/a:
Pro mikrom: Nebyl by jsi schopen upravit GgStat tak aby byl schopen stáhnout ikonky Trakovatelných předmětů a přidat je do statistiky, např. jako na mém profilu? Zatím to dávám ručně, ale automatika by se hodila. Mé schopnosti něco naprogramovat skončili hned na začátku, protě tomu nerozumím a asi nikdy neporozumím :). Předem díky za jakoukoliv snahu

pěkný.... jak tam cpeš ty CWG?
  • 0

#147 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 05 December 2008 - 22:21

sobikovi napsal/a:
pěkný.... jak tam cpeš ty CWG?


Udělal jsem si skript v PHP a k tomu přidal seznam mých nalezených a spustil. Obrázky předem stažený do PC a odtud vygenerován jeden obrázek s nalezenými. Bohužel to bylo v době, kdy jsme si myslel, že bude katalog aktualizován i s obrázky. Dnes už to v podstatě nemá smysl, jelikož nemám potřebné obrázky :|
  • 0

#148 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 06 December 2008 - 8:12

PetrX napsal/a:

sobikovi napsal/a:
pěkný.... jak tam cpeš ty CWG?


Udělal jsem si skript v PHP a k tomu přidal seznam mých nalezených a spustil. Obrázky předem stažený do PC a odtud vygenerován jeden obrázek s nalezenými. Bohužel to bylo v době, kdy jsme si myslel, že bude katalog aktualizován i s obrázky. Dnes už to v podstatě nemá smysl, jelikož nemám potřebné obrázky :|

Aha. No nic, škoda. Díky.
  • 0

#149 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10112 příspěvků(y)

Publikováno 06 December 2008 - 9:18

sobikovi napsal/a:
Problém je ale jinde, když vše proběhlo OK, tak se na konec nic nenahrálo do profilu. Smazalo to původní statistiky a nové nenahrálo. :-(


Tohle se mi obcas deje pri kopirovani pres FTP batem na jedno PC v praci. Kdyz si prohlednu log od FTP, tak probehne prihlaseni, ..., jen to vlastni zkopirovani souboru nahlasi Failed. Nevim proc prave na tom jednom PC se to nedari, vse ostatni na nem chodi normalne. Ale neresim to, proste to udelam na jinem PC.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#150 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10112 příspěvků(y)

Publikováno 06 December 2008 - 9:29

PetrX napsal/a:
Udělal jsem si skript v PHP a k tomu přidal seznam mých nalezených a spustil. Obrázky předem stažený do PC a odtud vygenerován jeden obrázek s nalezenými. Bohužel to bylo v době, kdy jsme si myslel, že bude katalog aktualizován i s obrázky. Dnes už to v podstatě nemá smysl, jelikož nemám potřebné obrázky :|


To jsme na to skoro ulne stejne, taky tam mam "diry" :( Ale treba se povede to zase rozchodit, je tu vlakno, kde se o tom diskutuje a zrejme se na tom nejak pracuje.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#151 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10112 příspěvků(y)

Publikováno 06 December 2008 - 11:14

MaFa napsal/a:
Jedinej pouzitelnej je obrazek c.2 , ... S HTML muzu tak maximalne napsat cisla nad okres/kraj


Vytvoril jsem div, s cisly nad okresy mapy c.2. Bohuzel jej musim upravovat rucne. Pokud se toho MaFa neujme do GgStat, udelam si makro, ktere mi vyvori html soubor s <div>...</div>, ktery vlozim pres INCLUDE do template.en.

To vkladani uz mam udelane, neni to zadna perla (viz muj profil), ale jsou tam alespon cisilka :)

EDIT: zapomnel jsem ten soubor, tak ho zajemcum prikladam ted
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#152 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 06 December 2008 - 14:55

Statistiky vypadají dobře... jen bych měl dotaz, zda se uvažuje o dopracování statistik o vlastních keškách, tak jak to mu je např. ve statistikách z GSAKu. Myslím, že je škoda že tu je jen seznam vlastních keší...
  • 0

#153 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2166 příspěvků(y)

Publikováno 06 December 2008 - 14:57

GsStat máš i se zdrojákem, tak to dopiš a MaFa to pak třeba dá do oficiální distribuce ;)
  • 0

#154 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 06 December 2008 - 18:35

LudekV napsal/a:
GsStat máš i se zdrojákem, tak to dopiš a MaFa to pak třeba dá do oficiální distribuce ;)

Zdrojáku jsem si nějak nikde nevšiml.. je někde na stažení? Mám ale dojem, že některé hodnoty nejsou v GG dostupné..
  • 0

#155 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2166 příspěvků(y)

Publikováno 06 December 2008 - 19:20

sobikovi napsal/a:

LudekV napsal/a:
GsStat máš i se zdrojákem, tak to dopiš a MaFa to pak třeba dá do oficiální distribuce ;)

Zdrojáku jsem si nějak nikde nevšiml.. je někde na stažení? Mám ale dojem, že některé hodnoty nejsou v GG dostupné..


Hledej šmudlo :) (to je citát, ne invektiva)

Zip s GgStat obsahuje několik souborů - ggstat.exe, dvakrát Template, dvě makra do GG, seznam změn a GgStat.pl. Hádej, co je ten posledně jmenovaný soubor.
  • 0

#156 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 06 December 2008 - 19:34

LudekV napsal/a:

sobikovi napsal/a:

LudekV napsal/a:
GsStat máš i se zdrojákem, tak to dopiš a MaFa to pak třeba dá do oficiální distribuce ;)

Zdrojáku jsem si nějak nikde nevšiml.. je někde na stažení? Mám ale dojem, že některé hodnoty nejsou v GG dostupné..


Hledej šmudlo :) (to je citát, ne invektiva)

Zip s GgStat obsahuje několik souborů - ggstat.exe, dvakrát Template, dvě makra do GG, seznam změn a GgStat.pl. Hádej, co je ten posledně jmenovaný soubor.

Pokud nespouštím ggstat z perlu, tak ho mažu.. takže ho tam nemám. Fajn, podívám se do zipu .-) šmudlo
  • 0

#157 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 06 December 2008 - 20:03

sobikovi napsal/a:
Pokud nespouštím ggstat z perlu, tak ho mažu.. takže ho tam nemám. Fajn, podívám se do zipu .-) šmudlo


Ty jsi kouzelny. :o Takze ty si schvalne zdrojak smazes, protoze spravne usoudis, ze jej nepotrebujes, ale pak se divis, ze zdrojak nemas? Nejsi nejak prilis roztrzity? :D
  • 0

#158 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 06 December 2008 - 20:42

HaLuMa napsal/a:

sobikovi napsal/a:
Pokud nespouštím ggstat z perlu, tak ho mažu.. takže ho tam nemám. Fajn, podívám se do zipu .-) šmudlo


Ty jsi kouzelny. :o Takze ty si schvalne zdrojak smazes, protoze spravne usoudis, ze jej nepotrebujes, ale pak se divis, ze zdrojak nemas? Nejsi nejak prilis roztrzity? :D

Ne, nejsem. Mám rád na počítači pořádek a pokud nespouštím statistiky z perlu, pak ho nepotřebuji a tedy může jít pryč... ostatně odinstalování pluginů je fakt lahůdka... Pro normální práci zdroják nepotřebuji, tak proč by měl být na disku? Stačilo říct že je to soubour perlu v zipu a je to.

Ale vážně, do tajů Perlu se mi fakt nechce proniknout, i když se to hodí pro jednu kešku :-) Stačí, že si teď musím oprášit znalosti Pascalu, abych mohl upravit makro pro export do TomToma.
  • 0

#159 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 06 December 2008 - 23:03

Omyl, smazáno.
  • 0

#160 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 07 December 2008 - 10:58

sobikovi napsal/a:
ostatně odinstalování pluginů je fakt lahůdka...


Ja vim... to, co si tam uzivatel pri instalaci pluginu nakopiruje, tak si zase odebere, a je to. ;)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama