Přejít na obsah


Fotka

GgStat


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1202 odpovědí na toto téma

#121 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2008 - 11:48

Jo, ja jsem nikdy nemel rad psani dokumentace, ale kdyby se nasel nejakej dobrovolnik, tak to klidne pridam do baleni ggstatu. V templatu je lepsi komentovat, jinak v balicku je vzdy kompletni template.
  • 0
MaFa

#122 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2008 - 12:32

Klidne bych se toho v cestine treba i ujal, ale on to asi nikdo jiny nez autor nemuze dat kompletne dohromady, protoze ty informace proste nema.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#123 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 12:11

Tak se už podařilo nainstalovat, ale narazil jsem na pár drobností...
a\ v titulku mi to neuvádí počet uložených keší.. Uživatel našel 380 keší a 0 ukryl Nebylo by možné nějak do toho titulky přidat %user aby se tam vypisovalo jméno kačera?
b\ samo že se nezobrazí moje keše v seznamu níže.. Naše kešky
c\ nevím proč, ale nezobrazují se moje FTF TFT seznam Snažil jsem se nastavit TAG k jednotlivým keším a nic :-(

Díky za radu jak na to..
  • 0

#124 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 12:48

sobikovi napsal/a:
Tak se už podařilo nainstalovat, ale narazil jsem na pár drobností...
a\ v titulku mi to neuvádí počet uložených keší.. Uživatel našel 380 keší a 0 ukryl Nebylo by možné nějak do toho titulky přidat %user aby se tam vypisovalo jméno kačera?
b\ samo že se nezobrazí moje keše v seznamu níže.. Naše kešky
c\ nevím proč, ale nezobrazují se moje FTF TFT seznam Snažil jsem se nastavit TAG k jednotlivým keším a nic :-(

Díky za radu jak na to..

a) %user mas v GSAKu, ne?.. ale je pravda, ze toto by tam byt mohlo.. ja sem si jmeno dopsal do Template, takze to neresim
B) vubec nerozumim, co Ti nejde, normalne to vypise vlastni kese (viz treba muj profil)
c) musis mit pridanej sloupec s nazvem FTF, a do nej si ukladat hodnotu FTF, STF, TTF viz http://temp.mikrom.cz/gg-ftf.png (myslim samo, TAG, kterej bude mit Category: FTF a Value podle toho kolikatej jsi nalezce)
  • 0

#125 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 13:55

mikrom napsal/a:
a) %user mas v GSAKu, ne?.. ale je pravda, ze toto by tam byt mohlo.. ja sem si jmeno dopsal do Template, takze to neresim
B) vubec nerozumim, co Ti nejde, normalne to vypise vlastni kese (viz treba muj profil)
c) musis mit pridanej sloupec s nazvem FTF, a do nej si ukladat hodnotu FTF, STF, TTF viz http://temp.mikrom.cz/gg-ftf.png (myslim samo, TAG, kterej bude mit Category: FTF a Value podle toho kolikatej jsi nalezce)

a) ano, tam to je a ve statistikách to funguje, myslím že tady by to taky mohlo být. Editovat template je taky cesta, ale asi ne nejlepší...
B) chybu jsem už našel, ale je to divný... chyba byla v malém s na začátku nicku, protože jsme Sobikovi a ne sobikovi. GG ale při zadanem sobikovi spravne oznacoval moje kese a vse fungovalo jak ma, statistika je uz na to háklivá :-)
c) přes několik pokusů a omylů se mi podařilo správně nastavit tag včetně jeho zobrazení jako sloupce... a už se mi FTF ve statistice zobrazují. Díky. Jen se chci zeptat co znamená TFT seznam v nadpisu... Když si tam budu evidovat STF a TTF, jak se budou zobrazovat? Po skupinách dle data nebo prostě všechno dohromady dle data?

Tedy díky za rady, vyřešeno.. jdeme o kousek dál v nastavení toho, co chci vlastně zobrazit ve statistikách...
  • 0

#126 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 14:00

a, na to by asi melo byt v Template
# Vlastník keše velikost písmen - upper, lower, upperfirst, default = beze změny
OWNERCASE default
c, TFT je MaFuv preklep podle me :)), normalne to zmen v Template na
MyxTFList FTF seznam
nebo jak to mam ja, kdyz pisu i STF a TTF.. tak mam xTF
  • 0

#127 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 14:07

sobikovi napsal/a:
a) ano, tam to je a ve statistikách to funguje, myslím že tady by to taky mohlo být. Editovat template je taky cesta, ale asi ne nejlepší...


Nechapu, v cem je problem. Vzhledem k tomu, ze se cela statistika editovanim teplate konfiguruje, tezko si predstavim realneho uzivatele, ktery by se obesel bez toho, aniz by si ten teplate otevrel a provedl v nem nejake zmeny. A kdyz uz v tom je, tak prepsani toho jmena je fakt prkotina. ;)

Jiste se muzeme bavit o tom, ze by bylo hezke mit nejake GUI udelatko, kterym bych ten template pekne a pohodlne mohl editovat. Ale to je opravdu nemalo prace! Ja osobne budu radeji, kdyz se energie bude i nadale vkladat do rozsirovani funkci GgStatu, nez do podobnych udelatek.

Ten template je docela prehledny, komentovany, a kdyby k tmu pribyla jeste na Wiki nejake podrobnejsi dokumentace s prehledem tagu v template, ja osobne nebudu mit co vytknout!
  • 0

#128 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 15:25

HaLuMa ted zverejnil novou verzi GG2. Co takhle dat do statistiky kraje a okresy? Pripadne bych si vymyslel jeste mapku s prislusnymi cisly. P.S.: Dej certovi prst, ...
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#129 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 15:38

Mam takovej pocit, ze kraje a okresy se tu uz probiraly. Bohuzel to nejde udalat v HTML, takze je treba generovat nejaky obrazky. To se normalne dela tak, ze mas CGI script na nejakem web serveru a ten se vola s prislusnymi parametry. GgStat pouziva na vsechny obrazky google chart. Takze pokud chces dalsi obrazky, tak to naprogramuj, dej na nejakej webserver a GgStat na to bude odkazovat. Ja na to nemam ani cas ani chut.
  • 0
MaFa

#130 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 15:46

jak nejde v HTML.. upravoval sem nekomu mapku z GSAKu do GeoGetu.. jen kod do statistik.. a tam ma mapku (ta by se nekde umistila na web) s podkladem a na to pozicuje cislicka ve spanech..
  • 0

#131 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 16:12

Tak už to má docela fazonu a dělá to co má... ale
a) Zajímavá čísla nejsou v cz template přeložená, nikde jsem nenašel jak si je přeložit.
B) Na konci je Notes, dají se nějak naplnit? nebo případně tu položku vypnout?
c) Je možné nějak hotovou statistiku odeslat přímo na gc.com do profilu?
  • 0

#132 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 16:23

To mikrom: pokud vim, tak GSAK ma scripty - http://gsak.net/stat...s/custommap.php, neocekavas ze budu volat script gsaku, ze? Asi by to nebylo fer, i kdyz by to nebylo nejak tezky. Muzes se zkusit s nima domluvit. To sobikovi: a) ano, mas uplnou pravdu c) ano, ve foru se to uz resilo, hledej smudlo
  • 0
MaFa

#133 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 16:39

sobikovi napsal/a:
c) Je možné nějak hotovou statistiku odeslat přímo na gc.com do profilu?


Fakt se tu docela rozsahle resilo (http://www.geocachin...rt=&rowstart=20), tak to jen naznakem shrnu:
1. rucne (zobrazit zdrojovy kod statistik, ctrl+C, skocit do upravy profilu, ctrl+V)
2. pouzit makro vytvorene Mikromem (pokud se mylim, omlouvam se), to to udela automaticky
3. upravit svuj profil na vlozeni <object> a statistiku pomoci FTP (treba v batu volaneho z GgStat.ggp.pas) dat na "svuj" web, odkud se <object> natahuje

Kazda metoda ma sve vyhody a nevyhody, metody 2 a 3 navic mohou automaticky uploadvat nalezy na gc.cz pro mapu. Osobne pouzivam 3.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#134 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 16:42

Jeste bych doplnil, ze nahrat statistiku na web umi prave program GeoJarry, a to tusim prave Micromovo makro pouziva. ;)
  • 0

#135 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 18:07

MaFa napsal/a:
Mam takovej pocit, ze kraje a okresy se tu uz probiraly. Bohuzel to nejde udalat v HTML, takze je treba generovat nejaky obrazky. To se normalne dela tak, ze mas CGI script na nejakem web serveru a ten se vola s prislusnymi parametry. GgStat pouziva na vsechny obrazky google chart. Takze pokud chces dalsi obrazky, tak to naprogramuj, dej na nejakej webserver a GgStat na to bude odkazovat. Ja na to nemam ani cas ani chut.


Na podobnou výzvu jsem reagoval 20.10. následujícím textem, je třeba napozicovat divy nad mapu:

prozatím by třeba mohlo stačit Česko - co např toto?
http://upload.wikime.../CZ-cleneni.svg
http://www.rkka.cz/b...ika/mapy/cr.gif
http://maps.google.c...8.22876&t=p&z=7
  • 0

#136 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 18:27

vkládám statistiku do profilu přes <object> a používám to automatické kopírování přes ftp by Mikrom Pochopil jsem to dobře, že pro správné zobrazení háčků a čárek musím tu html hlavičku vložit do vygenerovaného souboru Stats.html? vyřešeno: po nastavení automatického kódování se čeština zobrazuje korektně
  • 0

#137 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 18:31

Jedinej pouzitelnej je obrazek c.2 , 1 je moc velkej, 3 neni obrazek, ale google api. S HTML muzu tak maximalne napsat cisla nad okres/kraj, bohuzel nemuzu zadny kraj nebo okres vybarvit. Takze plati porad to samy, bud nekdo doda skripty na generovani map s okresy a kraji, nebo nic nebude. Pokud ti jde jenom o puntiky, tak to se tady resi jinde. Ja to muzu naimplementovat pres HTML, i kdyz pro lidi s hodne keskama muze byt problem s velikosti profilu, ale plati to samy, nestaci jenom nejaky obrazek, ale musi byt ve spravnych proporcich, znamy souradnice rohu a algoritmus vypocty polohy bodu. Ty jsi zatim jenom poslal nejake obrazky, ktere by se musely pracne zkalibrovat.
  • 0
MaFa

#138 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 19:00

Tak nevím, nainstaloval jsem geojarry v11, to nějak běží a něco stahuje.. nicméně z lišty i seznamu pluginů zmizely odkazy na geostat :-( a nějak nevím jak je dostat zpátky
  • 0

#139 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 19:07

Nemel jsi pred tim v tom zmizelem makru definovane promenne se jemnem a heslem gjusername a gjPassword, a zaroven jsi tam nechal include geojarryho konfiguraku? Pak totiz jakmile se tam ten konfigurak ocitne, tak dojde k duplicite, a plugin se neprelozi. A neprelozeny plugin se pak prirozene i neukaze.

Overit se to da tak, ze v tools- script debugger otevres ten chybejici plugin, a zkusis zkontrolovat syntaxi. Uvidis, na co si to postezuje...
  • 0

#140 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 19:42

HaLuMa napsal/a:
Nemel jsi pred tim v tom zmizelem makru definovane promenne se jemnem a heslem gjusername a gjPassword, a zaroven jsi tam nechal include geojarryho konfiguraku? Pak totiz jakmile se tam ten konfigurak ocitne, tak dojde k duplicite, a plugin se neprelozi. A neprelozeny plugin se pak prirozene i neukaze.

Overit se to da tak, ze v tools- script debugger otevres ten chybejici plugin, a zkusis zkontrolovat syntaxi. Uvidis, na co si to postezuje...

jj, asi to v tom bylo. Odmazal jsem a už se zobrazily.. díky. Problém je ale jinde, když vše proběhlo OK, tak se na konec nic nenahrálo do profilu. Smazalo to původní statistiky a nové nenahrálo. :-(
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama