Přejít na obsah


Fotka

Tramvaje jako POI pro Oregona


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
56 odpovědí na toto téma

#1 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2008 - 6:46

Udelal jsem si vsechny pevne prazske tramvajove zastavky jako POI (gpx pro POILoader) pro Oregona. Kazda zastavka obsahuje v popisu i seznam trmvajovych linek k 4.10.2008, ktere na zastavce zastavuji. Byl by tu o to zajem nebo si to mam nechat jen pro sebe? (Podobne planuju i autobusy, ale tramvajovych zastavek je asi 380 a autobusovych asi 10x vice, tak vaham, zda to za tu praci stoji. Stoji?)
  • 0

#2 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2008 - 7:00

Skvělý počin, předpokládám, že jako gpx to půjde nahrát nejen do oregona... určitě by zájem byl :-), u mě určitě
  • 0

#3 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2008 - 7:08

jeden hlas, dobry hlas. Takze kam by to bylo nejlepe dat? Sem do fora asi ne, co.
  • 0

#4 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2008 - 7:13

Co třeba nějaká veřejná úschovna dat? Rapidshare, ulozto.cz, uschovna.cz... a link sem do fóra?
  • 0

#5 Vitásek-10379

Vitásek-10379

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2008 - 7:30

A co třeba zkusit www.poi.cz ? Tam by to nešlo ?
  • 0
VitáSek Oregon 550 , Oregon 300 , Nuvi 760 , GPSMAP 278 C
...jedině geocaching , yachting , čtyřkolky a motorky :-)...

#6 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2008 - 7:34

tak to je pekny B) ja ti budu opravdu vdecen, pokud to nekam soupnes ;) a jeste vic nez ty tramvaje bych ja upotrebil busy, protoze ty prece jen zajizdeji mnohonasobne vic do okrajovych koncin prahy, kde clovek nema ani tucha, kam se vydat. ale ten pocet zastavek je natolik desivy, ze se na to neodvazuju ani pomyslet. EDIT: tak jsem se mrknul na POI.cz a busy i tramvaje uz tam jsou, nejak dlouho jsem tam nekoukal
  • 0

#7 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2008 - 7:35

Takhle staci?

http://gord.gringo.c...ng/MHD-Tram.gpx

Je to ale treba stahnout ("ulozit cil odkazu" nebo jak se to jmenuje), neni to zadna html stranka.

  • 0

#8 Bass

Bass

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2008 - 9:14

gord napsal/a:
Takhle staci?

http://gord.gringo.c...ng/MHD-Tram.gpx

Je to ale treba stahnout ("ulozit cil odkazu" nebo jak se to jmenuje), neni to zadna html stranka.

Je to zajímavé, vedení linek po zprovoznění tratě do Radlic je dobře, ale nové zastávky na prodloužené trati tam nejsou ("Laurová" se posunula, další zastávky včetně nové konečné přibyly)
  • 0

#9 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2008 - 9:53

Pekna prace, presne tohle mi chybi i pro autobusy. Ano, na poi.cz sice zastavky jsou, ale chybi jim tam to podstatne, co na ktere zastavce jezdi za linky!
  • 0

#10 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2008 - 9:53

...hlavne nechapu, proc neco takoveho uz davno nedela sam Ropid.... :(
  • 0

#11 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2008 - 9:59

poi.cz jsme vzal za zaklad, doplnil par hodin prace. Laurove a spol jsem si nevsiml.
  • 0

#12 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2008 - 10:01

HaLuMa napsal/a:
...hlavne nechapu, proc neco takoveho uz davno nedela sam Ropid.... :(


no, to by bylo idealni, vzdy spravne a uplne. Chtelo by to tam nejakeho znameho ...

EDIT: jsem jim prave napsal, uvidime, jak se k tomu postavej.
  • 0

#13 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2008 - 10:04

gratuluji super napad, sico to sam nepouziju, ale synator urcite jo diky a jen tak dale;)
  • 0

#14 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2008 - 10:26

HaLuMa napsal/a:
Ano, na poi.cz sice zastavky jsou, ale chybi jim tam to podstatne, co na ktere zastavce jezdi za linky!


u autobusu jsou.
  • 0

#15 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2008 - 10:28

Díky za podělení se. Ještě jednou opakuji- velmi dobrá práce. S Autobusy jsem ochoten pomoct, najdeme-li nějaký způsob, aby mohlo na projektu pracovat víc lidí současně...Pro jednoho by to bylo nadlidské a v konečném důsledku nedoceněné úsilí...
  • 0

#16 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2008 - 10:36

pro autobusy mam zatim mustr, setrideno podle abecedniho jmena zastavky. Je to ale asi 3300 stanic. Desi me trochu predstava, ze za pul roku se to bude muset udelat znovu (nebo peclive sledovat a hned zaznamenavat zmeny). U autobusu laka i sirsi okoli Prahy, ale ta prace ... Pockame co mi odpovi Ropid. Pak se treba dohodnem.
  • 0

#17 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2008 - 11:02

Pokud se Ropid nepochlapi (neverim ze ano), pak premyslim, jestli spise tyto informace nejak nevybagrovat z webovych jizdnich radu. Proste bys e vzal seznam stanic z POI, a pak se udelalo udelatko, co by vybagrovalo jizdni rady a jednotlivym stanicim by priradilo cisla linek. A zaroven by z toho vypadly stanice, ktere jeste nemaji souradnice, aby se doplnily. Jakmile by takoveto udelatko existovalo, uz by nas zmeny jizdnich radu nedesily. ;)
  • 0

#18 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2008 - 11:09

Take jim v tomto moc neverim, ale pracnost je takova, ze mi to za ten jeden mail stoji. Bagrovani je myslenka zajima, musel by se vyresit problem se stanicema se stejnym jmenem ale ruznym cislem ID (treba 124 stavi na 2 zastavkach "Na Rolich", ale 139 jen na jedne z nich). Pravda, byvaji blizko u sebe, dalo by se to sloucit do jedne zastavky, ale takoveto nepresnosti "z pohodlnosti" se mi prici.
  • 0

#19 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2008 - 11:31

Ja to chapu, ale porad mi prijde lepsi mit kdykoliv bezpracne aktualni data na urovni alespon linka + nazev zastavky, nez nemit nic. ;)
  • 0

#20 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2008 - 11:51

http://194.213.60.4/....aspx?mi=14&t=0

Odtud by to slo brat.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka