Tramvaje jako POI pro Oregona
#21
Publikováno 24 říjen 2008 - 11:56
iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4
S úsměvem jde vše líp
#22
Publikováno 24 říjen 2008 - 12:03
#23
Publikováno 24 říjen 2008 - 12:07
Mimon_team napsal/a:
Vrstvu zastávek mají, předpokládám že aktualizovanou
Mylny predpoklad. Nevim, jak to maji stare, ale urcite neuplne aktualni. Na tom Ropidu je to urcite aktualni vzdy a je to textove. To by slo zpracovat asi lip.
#24
Publikováno 28 říjen 2008 - 12:52
#26
Publikováno 28 říjen 2008 - 13:15
#27
Publikováno 28 říjen 2008 - 13:24
HaLuMa napsal/a:
Ty tri stanice jsou na nove trati do Radlic.
Vim, ale ma Radlice trochu z ruky, abych se tam jel podivat, kde ty stanice jsou.
HaLuMa napsal/a:
Format rozhodne GPX... ne vsichni to chteji cpat do POIloaderu, a GPX je univerzalni.
Souhlasim, taky to vyjde mensi. Ale zase na druhoy stranu je s tim vic manipulace.
#28
Publikováno 28 říjen 2008 - 13:31
#29
Publikováno 28 říjen 2008 - 13:42
#30
Publikováno 28 říjen 2008 - 18:15
Sem s pripominkami.
Autobusy jsou slibne, uz mam jen 832 "neznamych" zastavek (vsechny autobusy v PID). To bude za chvilku
#31
Publikováno 28 říjen 2008 - 18:16
Pozor, stanice "Laurova", ktera je mezi "Braunovou" a "Skolou Radlice" se o chlup posunula!gord napsal/a:
Tak jsem se vrhnul na zpracovani stranek Ropidu. Uz mi to neco dela, zpracovavam Tram, Bus a specialni linky (EUR, BBC, linky pro invalidy, ...). Ted resim problemy s neznamymi stanicemi (nenasel jsem je na mapy.cz), takze bych potreboval od mistnich pomoct s jejich polohou. Jedna se o tyto stanice:
Braunova
Radlicka
Skola Radlice
...
"Braunova" je hodne zhruba tady: 50° 3.700 14° 24.100
Nova "Laurova" je priblizne tu: 50° 3.670 14° 23.870
"Skola Radlice" je opravdu pred skolou, tj. zhruba tu: 50° 3.570 14° 23.590
A konecna "Radlicka" je u radlicke. Nastupni zastavka by mela byt tady: 50° 3.530 14° 23.360
P.S. Vsechno je odecitano po pameti z mapy tady na geocaching.cz. Takze to neni presne. Navic Braunova ma od sebe smer nahoru a smer dolu posunuty vcelku o dost (o 50 metru?). Takze to berte
jako prvni nastrel nez to nekdo vopravdu zmeri.
#32
Publikováno 28 říjen 2008 - 18:37
#33
Publikováno 28 říjen 2008 - 19:55
#34
Publikováno 28 říjen 2008 - 20:11
Je to zatim asi 2000 zastavek v Praze bez tech zminovanych drive.
#35
Publikováno 28 říjen 2008 - 21:08
#36
Publikováno 02 listopad 2008 - 16:22
#37
Publikováno 02 listopad 2008 - 18:52
Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/
#38
Publikováno 02 listopad 2008 - 19:07
#39
Publikováno 02 listopad 2008 - 19:10
#40
Publikováno 02 listopad 2008 - 19:15
honny napsal/a:
Měl sem v plánu udělat pro Garmin průhlednou mapu s trasama linek mhd pro Brno, ale to by bylo asi moc práce
Tohle je rozhodně supr a to pro mimopražskýho obzvlášť. Díky moc za snahu!
Pokud existuji podobne stranky pro Brno jako pro Prahu, dalo by se tu aplikaci upravit, aby sebrala udaje z jineho zdroje. Je to v Perlu, tak by to nemuselo byt az tak pracne.
S pruhlednou mapou zadne zkusenosti nemam, nepotrebuji ji, tak jsem ani nepatral po zpusobu ev. automatizaci jeji tvorby.
0 uživatel(ů) prochází toto téma
0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů