Přejít na obsah


Fotka

Hromadná předvánoční objednávka mincí (dárků) z geocoinshop.de


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
54 odpovědí na toto téma

#41 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2008 - 12:05

Objednávka bude dokončena zítra, musel jsem dnes nechat zvýšit limit na internetové platební kartě. Objednávka za něco málo přes 900EUR už se mi tam nevešla. Platba nedorazila pouze od jednoho člověka, neodepsal ani na mail, tak má ještě do zítra možnost zaplatit, jinak jeho mince neobjednám.
  • 0

#42 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2008 - 14:57

Objednáno. Až objednávka dorazí a vyřeším předání a rozeslání, tak budu ještě někomu vracet část peněz, některé věci už nebylo možné objednat.
  • 0

#43 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2008 - 9:42

Zásilka ještě nedorazila, takže předání na Pražském geopivu bohužel nebude :(
  • 0

#44 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 9:39

Poklad (krabici plnou mincí) jsem si včera večer vyzvedl na poště, už mám všechno doma a do pondělí to rozdělím a začnu rozesílat případně předávat. Zatím nevím na 100% jak to dopadne, ale měl bych se objevit na plzeňském geotea(mu) a na pražských adventních geoskořápkách. Pokud budete chtít předat mince osobně, napište mi předem abych si je na event vzal. Pokud se neznáme, předám balíček jen tomu, kdo bude mít správné heslo (variabilní symbol). Nerad bych řešil, že už jsem balíček předal někomu, kdo se představil jako někdo jiný. Pokud chcete balíček předat někde jinde, napište mail a domluvíme se.

Pokud už se chcete podívat na svoje věci, v úvodním příspěvku máte fotku a můžete si je najít :D
  • 0

#45 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 12:49

cz.nemo napsal/a:
Pokud už se chcete podívat na svoje věci, v úvodním příspěvku máte fotku a můžete si je najít :D


Wow! Tak to je opravdu pekny poklad :D
  • 0

#46 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2008 - 21:37

tak dekuju pekne, dnes jsem se potkal s TomFukem a mince uz jsou u me http://mikrom.cz/327-geojezisek :) jednu asi pustim k memu #200 vyroci :) uvidime..
  • 0

#47 Kac.a

Kac.a

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2008 - 21:40

Tak už ke mě můj poklad dorazil, moc díky ;)
  • 0

#48 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2008 - 9:18

Dnes jsem odeslal poslední balíček poštou, pokud během příštího týdne nebudete mít všichni svůj balíček, tak se ozvěte, začneme řešit co se stalo. Osobní předání dořešíme během eventů, nebo můžete přijít na Olšanskou, ale ozvěte se předem, ať mám věci s sebou. Pokud by měl někdo zájem, můžu jako jeden z podílníku přídat ještě novou Plzeňskou minci http://www.gc-plzen....php?readmore=22 za dohodnutou cenu 220 Kč.
  • 0

#49 Majus

Majus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2008 - 13:12

Take uz mam objednane coiny doma, to byla rychlovka, uz v utery jsem mela doma oznameni z posty. Diky moc za zprostredkovani :).
  • 0
"Do průšvihu nás nikdy nedostane to, co nevíme. Dostane nás tam to, co víme příliš jistě, ale ono to tak prostě není." (Y. Berry)

#50 Radekb

Radekb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2008 - 10:58

Chtěl bych také poděkovat Nemovi.cz za organizaci hromadné objednávky a Semikovi75 za dovoz mincí do Kladna. Super akce :)
  • 0

#51 Katchi + Alf

Katchi + Alf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2008 - 14:14

Bude se zase v brzké době objednávat? Mám vyhlídnuto několik věcí, tak nevím, jestli mám počkat nebo objednat sama...
  • 0
"Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod."

#52 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2008 - 14:35

Ještě nevím, letos už určitě ne, možná v lednu. Jde o to, jestli se sejde dost zájemců, ideální počet by byl minimálně 10 lidí, maximum je objednávka za 25000 Kč, to je můj limit na internetové kartě. Spíš jsem přemýšlel, že bych objednal něco z Ameriky, ale nevím jak je to s clem, ještě to budu muset zjistit. Jestli tam nebude levnější objednat víc menších zásilek. Pokud bude chtít aspoň 10 lidí objednat něco z geocoinshop.de, tak to můžu znova uspořádat.
  • 0

#53 Katchi + Alf

Katchi + Alf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2008 - 15:34

Ok, se mnou můžeš určitě počítat.
  • 0
"Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod."

#54 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2008 - 16:09

cz.nemo napsal/a:
.... Spíš jsem přemýšlel, že bych objednal něco z Ameriky, ale nevím jak je to s clem, ještě to budu muset zjistit. Jestli tam nebude levnější objednat víc menších zásilek.


clo zalezi na tom, jestli se s tim obchodem dokazes dohodnout, aby ti to neposilali jako obchodni balik. jinak to muze spadnout do celnice (ale nemusi, zalezi i na nahode :)) a pak ti napari nejen clo, ale i dph a nejen k cene vyrobku, ale i k doprave.
  • 0

#55 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2008 - 23:20

Pokud by mel nekdo zajem pridat se k nejake dalsi hromadne objednavce, napiste mi mail, kdyz se vas sejde vic, treba zase neco zorganizuju. Vlakno splnilo svuj ucel, poklad je rozdelen, tak zamykam.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama