Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Keše pro vozíčkáře?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
24 odpovědí na toto téma

#21 TOREX

TOREX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2008 - 22:38

Keš pro vozičkáře založí dobře zřejmě asi zase vozíčkář. My kteří "kočár" neumíme ovládat ( kočár - tak tomu řikaji někteří kluci v Hrabyni), neni jednoduché jen tak ovládat. A lovit s nim kešky nebude žadná sranda. Stačí trochu kopeček, meně vhodná dlažba a máme tady problém s odlovem. Diky všem kteří udělaji kešku pro naše parageokolegy. Oni jsou to kluci a holky šikovní , ale ty kola si někdy dělaji co chtějí. Tak jim to moc nekomplikujme ( i když u mysterek bych jim neodpustil ani ň. ) přemýšlet může každý. I když sedí v kočáru :-)
  • 0
Geocaching je hra.........

#22 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2008 - 23:23

Já bych se rád zeptal, jestli kešky se symbolem vozíku musí být odlovitelné přímo vozíčkářem, nebo se počítá i s jeho doprovodem /třeba osobou tlačící vozík/ V praxi jsem se setkal s takto označenými keškami, byly třeba sice u chodníku, ale v 2,5 metrové výšce. Jindy je třeba problém v tom, že je keš například na zemi, ale zastrčená někde hluboko, tak že z vozíčku se pravděpodobně ani vyndat nedá.... Jsem to označení chtěl brát mnohdy jako hint.. a pěkně jsem si naběhnul... ;) A ještě bych se rád zeptal, jestli se má počítat i s obtížností cesty jak se ke kešce dostat na vozíčku, nebo se posuzuje jen samotné uložení.. ? Jediné pravidlo co vím že se tu v Česku aplikuje je... když má keš obtížnost 1, musí u ní být vozík.....
  • 0

#23 Iluvator

Iluvator

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2008 - 7:42

Autacek napsal/a:
............
V praxi jsem se setkal s takto označenými keškami, byly třeba sice u chodníku, ale v 2,5 metrové výšce. Jindy je třeba problém v tom, že je keš například na zemi, ale zastrčená někde hluboko, tak že z vozíčku se pravděpodobně ani vyndat nedá.... Jsem to označení chtěl brát mnohdy jako hint.. a pěkně jsem si naběhnul... ;)

A ještě bych se rád zeptal, jestli se má počítat i s obtížností cesty jak se ke kešce dostat na vozíčku, nebo se posuzuje jen samotné uložení.. ?
................

Stím vysokým uložením jsem se také setkal. Někdy přemýšlím, že pokud přijde malá osoba, tak je to pro ni terén 5, protože bez stoličky pod nohy to dát nemůže.
Obtížnost cesty je dána nejhorším úsekem, takže pokud budeš mít finále uprostřed vyasfaltovaného náměstí metr nad zemí a jednu stage uprostřed rybníku 2 metry pod vodou, je terém podle rybníku 4 a výše. K odlovu musíš použít všechny 4 končetiny.
  • 0
Oregon 300
Tak do toho šlápni ať vidíš kousek světa.....

#24 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2008 - 8:19

Tak jsem si prošla náš seznam a zkusila si představit, jak by se tam máma mohla dostat a kolik pomoci by při lovení potřebovala. Nepočítám-li tedy dopravu na místo, tak sama by mohla odlovit jen to San Francisco. Jinak jsem v týmovém seznamu našla 47 keší, které by s naší pomocí (chodníky, trávníky kopečky = potřeba tlačit, tahat a nadzvedávat) opravdu mohla dohledat a vyzvednout.
  • 0
Sylvia999

#25 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2008 - 10:25

T.M.S. family napsal/a:

dr_vota napsal/a:
Jestli můžu nabídnout, tak moje druhá je pro vozíčkáře jako stavěná (myslel jsem i na to), ale zatím neověřeno praxí.

No teda tolik spojlerů v jedný větě! A já běhal na výchozích souřadnicích a opisoval čísla z dálničních známek...:D


ale vždyť přece neprozrazuju víc, než je v těch atributech: vozíček (beru jako bezbariérový přístup, a pokud možno na dosah-tak jsem to alespoň pochopil já), terén 1, a v listingu. Jen kdyby ty listingy všichni pozorně četli, a to tam bylo ještě napsáno, že na výchozích souřadnicích není nic k hledání ;) Ale čím bychom se pak u těch logů tak skvěle bavili, že? Sám jsem si nedávno naběhl na Civické studánce...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama