Přejít na obsah


Fotka

Druhý v keši


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
100 odpovědí na toto téma

#21 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2008 - 0:10

[quote]Colonel74 napsal/a:
Ale kdyz uz jsi to tak pekne napsal, tak se pod to s chuti podepisu, protoze bych to sam lip nenapsal a vidim to stejne :)[quote][/quote]

Ano,taky tak !
  • 0

#22 kubulak

kubulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2008 - 9:03

A to ja se zase s chuti podepisu pod to, co sepsal MiTi1. Protoze presne takhle si predstavuju to vase FTF. Nikdo na nikoho povysene nos neohrnuje. To spis naopak se v tomhle vlakne z FTF dela modla GC, to jediny spravny geo-loveni, protoze jak zde cteme, kdo neni prvni, ten se nepocita apod. Dovolil jsem si jen napsat jak to vidi ti z druhe strany, trosku jsem priostril a uz husy pilne kejhaji... Racionalni argument od obhajcu FTF stale zadnej. Jen porad to exhibicionisticky "byl jsem nekde prvni". Sice nevim kde, listing jsem necetl, proc tam ta kes je vubec netusim, cestou jsem porusil asi 25 zakonu, ale to je jedno, hlavne ze jsem PRVNI. O kolik mi stouplo ego kdyz jsem to tomu druhymu natrel o tri minuty? Fakt je mi vas lito :) Ano Daine a Oline, GC ma mnoho podob. Vsak taky pisu, ze kazdymu zabavu dle jeho gusta. Ale nesnazte se prosim tvrdit, ze hlavnim smyslem GC je lovit FTF, ze owner zaklada kes hlavne pro to, aby u ni nekdo byl prvni, a vubec ne kvuli nejakejm vyhledum nebo necemu zajimavymu pobliz. PS: Urcite kazdej FTFkar si pak doma ten listing procte aspon dodatecne, aby vedel kde to vlastne byl, o cekm ta keska vlastne byla, popr. se tam zajede podivat jeste jednou za svetla, na ten vyhled / pametihodnost, ze jo ? :)
  • 0

#23 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2008 - 9:20

kubulak napsal/a:
A to ja se zase s chuti podepisu pod to, co sepsal MiTi1. Protoze presne takhle si predstavuju to vase FTF.

Nikdo na nikoho povysene nos neohrnuje. To spis naopak se v tomhle vlakne z FTF dela modla GC, to jediny spravny geo-loveni, protoze jak zde cteme, kdo neni prvni, ten se nepocita apod. Dovolil jsem si jen napsat jak to vidi ti z druhe strany, trosku jsem priostril a uz husy pilne kejhaji...

Racionalni argument od obhajcu FTF stale zadnej. Jen porad to exhibicionisticky "byl jsem nekde prvni". Sice nevim kde, listing jsem necetl, proc tam ta kes je vubec netusim, cestou jsem porusil asi 25 zakonu, ale to je jedno, hlavne ze jsem PRVNI. O kolik mi stouplo ego kdyz jsem to tomu druhymu natrel o tri minuty? Fakt je mi vas lito :)

Ano Daine a Oline, GC ma mnoho podob. Vsak taky pisu, ze kazdymu zabavu dle jeho gusta. Ale nesnazte se prosim tvrdit, ze hlavnim smyslem GC je lovit FTF, ze owner zaklada kes hlavne pro to, aby u ni nekdo byl prvni, a vubec ne kvuli nejakejm vyhledum nebo necemu zajimavymu pobliz.

Já teda nevim, pro mě má STF taky naprosto stejnou váhu jako FTF, tzn. ne moc valnou, ale popravdě jediné extrémní názory, kdy někdo cpe ostatním svůj přístup, jsem zaregistroval spíš od tebe (proti FTF):P
Takže také podepíšu to, co napsal Dain, chvíli jsem včera zvažoval napsání podobného příspěvku, ale nakonec s povzdechem "Co se to tu zas řeší za kraviny" vyhrálo vypnutí prohlížeče.:D
Nechte každému, co se mu líbí... pokud je to v rámci pravidel a slušnosti a taky neházejte lidi do jednoho pytle.;)
  • 0

#24 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 858 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2008 - 9:20

Colonel74 napsal/a:
Ale kdyz uz jsi to tak pekne napsal, tak se pod to s chuti podepisu, protoze bych to sam lip nenapsal a vidim to stejne smiley[quote]

Ahojky
Vidím to stejně , tak nevím proč tuhle diskuzi ještě přiostřovat.

Archi1
N 49°23.727
E 015°35.447
ICQ : 442-849-609
A vo vo vo tom to je přátelé.
  • 0

#25 bella-donna

bella-donna

    z ZZ9 Plural Z Alpha

  • Members
  • PipPipPip
  • 458 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2008 - 10:48

Mám jen jedno samostatné FTF...a nejúžasnější pocit ho byl o 10 minut vyfouknout místnímu FTFmaniakovi.:D
  • 0

#26 Krkovicka

Krkovicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 274 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2008 - 10:58

bella-donna napsal/a:
Mám jen jedno samostatné FTF...a nejúžasnější pocit ho byl o 10 minut vyfouknout místnímu FTFmaniakovi.:D

jooo, tak to je pocit k nezaplacení .............:D
(aneb v každém z nás je kousek Kazisvěta)
  • 0

#27 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 637 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2008 - 11:09

To Kubulak: Asi je to marne, ale presto... nikdo Ti nebere Tvuj nazor, ale proc argumentujes tak agresivne? Proc pripady pro psychiatra? Proc honeni ega, nenapada Te, ze to muze delat nekdo jen pro cistou radost z toho, ze se neco deje? Ze se u kesky pravdepodobne potka s kolegou, kamaradem? Proc je podle Tebe asi kazdy, kdo vyrazi na FTF (aspon to tak vyplyva z toho co pises) exhibicionista, potrebujici peci lekare a politovani? Proc by mel porusovat zakony (podle sebe soudim Tebe?)? Osobne jezdim vcelku predpisove, navic ne vzdy je nutne, jet na kes autem, par FTF mam i na kole. Proc myslis, ze kdo jde na FTF, necte listnig? V pripade multin a mystery si to nejak neumim predstavit... Zkratka, pokud diskutujes s nekym opacneho nazoru, neni treba z neho delat chudinku, dusevni trosku, to vazne nejsou argumenty. FTF Te nebavi, fajn, nemusis o tom diskutovat, pokud diskutujes, pak prosim zachovat slusnost a neurazet sve oponenty, to byva dobrym zvykem...
  • 0
Proud member of Quick Georesponse Team

#28 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2008 - 11:14

Krkovicka napsal/a:

bella-donna napsal/a:
Mám jen jedno samostatné FTF...a nejúžasnější pocit ho byl o 10 minut vyfouknout místnímu FTFmaniakovi.:D

jooo, tak to je pocit k nezaplacení .............:D
(aneb v každém z nás je kousek Kazisvěta)


A to ještě nevíš, kdo je ten FTF maniak :D
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#29 bella-donna

bella-donna

    z ZZ9 Plural Z Alpha

  • Members
  • PipPipPip
  • 458 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2008 - 11:21

kolombo napsal/a:

Krkovicka napsal/a:

bella-donna napsal/a:
Mám jen jedno samostatné FTF...a nejúžasnější pocit ho byl o 10 minut vyfouknout místnímu FTFmaniakovi.:D

jooo, tak to je pocit k nezaplacení .............:D
(aneb v každém z nás je kousek Kazisvěta)


A to ještě nevíš, kdo je ten FTF maniak :D


Vím - a o to víc to lahodí mé proradné dušičce.:D
  • 0

#30 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2008 - 11:22

FTF Te nebavi, fajn, nemusis o tom diskutovat, pokud diskutujes, pak prosim zachovat slusnost a neurazet sve oponenty, to byva dobrym zvykem...


Spíš mám pocit, že je tu cítit uražené ego někoho, kdo by ty FTF lovit chtěl, ale nemá z nějákého důvodu možnost a tak to radši zavrhuje, opovrhuje tím atd.....B)
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#31 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2008 - 11:30

Asi tak nějak...:D Navíc ne každý se za FTF žene s jazykem na vestě. Namátkou GC1JPF2 :D:D:D
  • 0

#32 schmar

schmar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 209 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2008 - 12:25

meeda86 napsal/a:
Ahoj všem.Je nějaké zkratka pro to když je kačer druhý v keši.Vím že je zkratka STF ale je nějak cenná trochu jako FTF???Jakto je??

Sorry, ale už původni dotaz, kvůli kterému se rozpoutala tato nesmyslná diskuze mi přijde trochu přitroublý. Nechci se meedi nijak dotknout, ale...co to znamená "cenná"? V obchodě si za to nic nekoupíš, doma na zeď se taky pověsit nedá...přesto pro někoho cenu má, pro jiného zkrátka ne. Asi tak to vidím já.
  • 0

#33 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2008 - 13:07

schmar napsal/a:

meeda86 napsal/a:
Ahoj všem.Je nějaké zkratka pro to když je kačer druhý v keši.Vím že je zkratka STF ale je nějak cenná trochu jako FTF???Jakto je??

Sorry, ale už původni dotaz, kvůli kterému se rozpoutala tato nesmyslná diskuze mi přijde trochu přitroublý. Nechci se meedi nijak dotknout, ale...co to znamená "cenná"? V obchodě si za to nic nekoupíš, doma na zeď se taky pověsit nedá...přesto pro někoho cenu má, pro jiného zkrátka ne. Asi tak to vidím já.


Můžeš si to klepnout do Bookmarku STF :D
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#34 MArtinPP69cz

MArtinPP69cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2008 - 13:24

meeda86 napsal/a:
Ahoj všem.Je nějaké zkratka pro to když je kačer druhý v keši.Vím že je zkratka STF ale je nějak cenná trochu jako FTF???Jakto je??

Tak jako sis na otázku v první větě odpověděl sám v druhé větě, tak si i na otázku cennosti STF (příp. TTF) můžeš odpovědět sám - druhé nebo třetí místo bude pro tebe cenné přesně tak, jak sám si toho budeš cenit. Geocaching je zábava a možná i sport a záleží na každém jednom, jak si to udělá a jak si to užívá. Takže záleží jen na tobě, jestli se budeš radovat z toho, že jsi "na bedně", nebo z toho, že máš další bodík, nebo z toho, že jsi se podíval na zajímavé místo...
  • 0

#35 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2008 - 14:05

kubulak napsal/a:

To spis naopak se v tomhle vlakne z FTF dela modla GC, to jediny spravny geo-loveni, protoze jak zde cteme, kdo neni prvni, ten se nepocita apod....


tohle tady nikdo nepsal a ja uz vubec ne. zato tady někdo psal, ze jedine spravne loveni, je nelovit ftf :D.
se svoji diskuzi o husach se s klidem vrhni zpet na to idnes.
  • 0

#36 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2008 - 15:20

Nevím, osobně z FTF žádnou modlu nedělám a když na to má někdo čas a náladu, tak proč ne.. no a když se to náhodou někdy povede, je to fajn třešnička na dortu. A když jdu na novou keš a třeba i s vidinou FTF, pak je mi zcela jedno jestli dorazím druhý, třetí nebo pátý...
  • 0

#37 100Dteam

100Dteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 219 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2008 - 23:05

já osobně mám jedno FTF, odlovil jsem ho bez PM. Byl to super pocit a dobrej adrenalin. Ano, stouplo mi ego a nestydím se za to. B) a racionální vysvětlení tu již napsáno bylo, je to model stresové situace, např. jsi v neznámé oblasti, manželce se něco stalo a Ty jí musíš ihned dostat do nemocnice.... Já jel v místech 5 km od domova, špatně jsem odbočil a pokračoval jsem do jiného města. Uvědomil jsem si to až v dalším městě, ne na odbočce. Proč? Stres dokáže hodně! Opravdu si myslím, že takové FTF může být dobrý trénink
  • 0

#38 pitovo

pitovo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2008 - 0:38

vzdyt to nemusi byt o tom, ze abys byl prvni, tak musis porusovat vsechna pravidla silnicniho provozu. co treba mysterky? myslim ti opravdove poradne mysterky na lusteni, ne to, ze si nekde neco prectes a dosadis do vzorce. pak je to teprve nadherny pocit byt u takove kese prvni. a ano, je to o mem egu. a pohladi to. a myslete si o tom co chcete...
  • 0

#39 MiTi1

MiTi1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2008 - 1:11

Hele a co kdyby si teda kazdej lovil jak chce? Stejnej prd si koupime za FTF jako za odlov na vylete, v noci, na skale, pod vodou nebo u kostela. Pojdme radsi lustit, lovit a schovavat. Hadat se muzem, az o neco pujde.
  • 0

#40 kubulak

kubulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2008 - 9:17

Musim se vam pratele priznat ze tohle vlakno uz me tri dny kralovsky bavi :) Dain a Olik - ale psal, psal, staci se podivat na zacatek vlakna, tak prosim netvrd ze ne. Mozna byly ty odpovedi pojate trochu prehnane, radoby s humorem, presto, byt novacek ktery netusi ktera bije, snadno ziska pocit ze FTF je jedina spravna cesta. Proto jsem svuj prvni prispevek o to vic otocil na druhou stranu. 100Dteam - stress - budiz, ale to samou sluzbu udela i spousta jinejch konicku, GC neni jedinej ktery je pro to nutny vyuzivat a proto neni nutno ho do GC tahat a jeste z nej delat nejakou prednost. V neposledni rade, leckteri z nas maji rozhodovani pod stresem dost v praci :) Polerok - jo tak tys to rozstipnul, presne tim to je :) Uziram se zavisti :) Diky tobe budu mit vesele nejmin cele dopoledne, diky ! :) Colonel74 - asi je to marne, ale.. Ted na vanoce tady 300m od meho domu vznikla nova keska, publikovana cca ve 20h vecer. FTF tam byl za 15-20 minut a do 2-3h ji melo ulovenou dalsich asi 25 lidi. Ta keska vznikla kvuli necemu v okolu. Kolik z tech 25 se prijelo podivat na tu zajimavost (ktera v noci moc videt neni)? Ani jeden. Vsichni se hnali za bodem, ktery chteli ulovit "prvni". Jakou radost z takovych "lovcu" ma asi ten owner... Ocenuju tvoji uroven vyjadrovani, na tvoji latku asi ja opravdu pisu trochu mimo tvuj ramec. Nicmene si nemyslim ze by to bylo mimo nejaka pravidla. Jedine ostrejsi slovo ktere jsem pouzil je debilita a to je normalni vyraz ktery najdes v kazdem slovniku. Na FTF se tu pely oslavne ody, tak jsem napsal ze jsou i lidi kteri si to nemysli, a aby to nezapadlo hned a par lidi si to precetlo, umyslne jsem to trosku nabrousil. Jestli nekde padla kosa na kamen a nekdo se v tom poznal, jedine dobre. Zabavu pri lusteni mysterky a lamani si hlavicky, abych na to prisel nejdriv - to beru. Ale chlapci a devcata, ruku na srdce, kolik vasich FTF je takovych, a kolik jsou tradicionalky max 2/2 ulovene tim vyse popsanym zpusobem - bezhlavym nocnim uprkem nevim kam nevim proc, hlavne abych tam byl prvni? 2x jsem napsal zabavu kazdemu dle jeho gusta, pisu to i po treti, nedelam si iluze ze opet nebudu napadan proc nekomu beru jeho zabavu a uhel pohledu a navazim se do nej :) At si kazdy lovi jak chce, ale musi pocitat s tim ze na kazdy zpusob lovu se najdou min. dva pohledy. A tohle snad bylo, je a bude diskuzni forum, kde se o tech pohledech mame bavit, ne? Nebo si tu budeme jen souhlasne chrochtat a pochlebovat si ?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama