Přejít na obsah


Fotka

Druhý v keši


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
100 odpovědí na toto téma

#41 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2008 - 9:59

kubulak napsal/a:


Dain a Olik - ale psal, psal, staci se podivat na zacatek vlakna, tak prosim netvrd ze ne. Mozna byly ty odpovedi pojate trochu prehnane, radoby s humorem, presto, byt novacek ktery netusi ktera bije, snadno ziska pocit ze FTF je jedina spravna cesta.


ovšem ty novacek nejsi a stejne se tvaris, zes to jako nepochopil :D a ted se jeste dozvime, ze to delas v zajmu novacku :D takze jelikoz tvrdis, zes to pochopil, tak se shodneme, ze nepsal :D

proto tady pisem jak blazni, ze nekoho bavi závod a nekoho ne. a stejne nam furt meldujes, ze se na to divame jednostranne :D ze ty se na to jednostranne nedivas, protože jediny pohled na gc je ten tvuj :D

no tak tam několik lidi v noci vyrazilo, a co. taky je spousta lidi, co tam nevyrazilo. a ti co tam vyrazili potme ti nejak ublizujou, tim ze nic nevideli? :D nebo chces pecovat o jejich pozitek z gc? :D oni si ho na te pixle vybrali tim ftf soubojem.

uffff, kolikrat to budeme jeste psat znova a znova? (a stejne se pak clovek dozvi, ze je debilni, ackoliv opakovat furt dokola to potrebuje někdo jinej :D)

pokud chces objektivne nazirat "uhly pohledu", nenavazej se slovama o debilite do toho druhyho pohkedu. to pak uz prestava byt strizlivym zhodnocenim odlisneho pojeti hry. to same viz husy.
  • 0

#42 100Dteam

100Dteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 219 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2008 - 10:23

to je pravda, že někdo má stresu dost v práci. Ještě k tomu mému FTF, byl jsem tam v 20:30 (nedávno, takže tma), byla to krátká multi. Bylo lehce nasněženo, nikde žádné stopy, šel jsem tam první. Už tohle je krásný pocit. Z listingu jsem věděl, že jsem přijel kvůli památnému stromu, ale co si budem povídat, byla tma. Ano, kupodivu všech, druhý den jsem přijel ještě jednou, abych si to všechno prohlédl. Bylo to velké překvapení, když jsem kouknul do logbooku a stále jsem tam byl sám :o 20 lidí u FTF je vesměs problém městských keší, hlavně v okolí velkých měst. FTF má své kouzlo, není lepší než odlov po půl roce, není ani horší. Je to jen odlišný způsob lovu. PM nemám, ale právě kvůli notifikaci nových kešek o něm uvažuji. :D
  • 0

#43 100Dteam

100Dteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 219 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2008 - 10:29

ještě mi tak napadá, jaký máš názor na odlov klasické keše v noci? Teď myslím spíše keše v přírodě, kde je fakt tma. Občas totiž na nějakou vyrazíme za tmy. Nevim proč, líbí se nám to. Máme dobrej pocit, že jsme ji našli, i když se tmou obtížnost zvedne minimálně o jednu hvězdičku.
  • 0

#44 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2008 - 10:43

100Dteam napsal/a:
Občas totiž na nějakou vyrazíme za tmy. Nevim proč, líbí se nám to. Máme dobrej pocit, že jsme ji našli, i když se tmou obtížnost zvedne minimálně o jednu hvězdičku.


psst, to nesmis rikat. to totiz lovis jinak, nez je jeho zajmem o tve blaho z kese ;) :D
  • 0

#45 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2008 - 10:54

Heh- my než se vykolíbáme z domova na plánovanou trasu lovení keší, tak je zpravidla tak pozdě, že jich stejně většinu lovíme potmě:D:D:D Zvláště když je teď tma už v 16:00:(
  • 0
Sylvia999

#46 kubulak

kubulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2008 - 11:17

100D team - k FTF bez notifikace gratuluju. Musel jsi nastvat spoustu lidi :) Proti nocnim odlovum obecne nemam vubec nic, jen ponekud postradam jejich logiku / smysl u kesek, kde smyslem je podivat se na neco, co v noci neni videt :) Dain a Olik - souhlasim. Ani tri moje prispevky nepomohly k tomu, aby se tvuj mozek alespon pokusil zamyslet a pochopit o cem pisu. Trikrat jsem napsal ze kazdemu zabavu dle jeho gusta, ale podle tebe se porad navazim a vnucuju nekomu svuj nazor... v dnesnim zebricku natvrdlosti aspirujes na prvni pricku, muzes si ji pridat k tem svejm superuzasnejm a meganejlepsim FTF B)
  • 0

#47 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2008 - 11:32

A co takhle se s tím tvým flamem přesunout zpět na iDnes, co ty na to?;)
  • 0

#48 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 637 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2008 - 11:40

Mas pravdu, je to marne.

kubulak napsal/a:.....
Colonel74 - asi je to marne, ale..


  • 0
Proud member of Quick Georesponse Team

#49 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2008 - 12:05

kubulak napsal/a:
Ani tri moje prispevky nepomohly k tomu, aby se tvuj mozek alespon pokusil zamyslet a pochopit o cem pisu. ... v dnesnim zebricku natvrdlosti aspirujes na prvni pricku,


bohuzel FTF uz to neni, to uz jsi davno zabral ty :D dokazals to, konecne jsi prvni.

kubulak napsal/a:muzes si jit pridat k tem svejm superuzasnejm a meganejlepsim FTF B)


a to jsem napsal kde? prosim, ukaz mi to. :D to vono o vanocich je vas na idnes malo a neni s kym se hadat, ze provokujes tady? B)
  • 0

#50 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2008 - 12:36

Proti nocnim odlovum obecne nemam vubec nic, jen ponekud postradam jejich logiku


Tak proč máš v tom případě něco proti FTF, když je to nemlich to samé - pochopili jste doufám, že je to myšleno s nadsázkou-jen prostě je to o tom, vyrazit dobře, nezmatkovat atd.... ???

BTW - a jak má podle Tebe teď průměrný čech lovit, když mu robota končí o půl 4? ;)
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#51 100Dteam

100Dteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 219 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2008 - 13:26

polerok napsal/a:
BTW - a jak má podle Tebe teď průměrný čech lovit, když mu robota končí o půl 4? ;)

to už předpokládáš, že výrobní pracovníci jsou už jen samá ukrajina a vietnam ne? jinak by to bylo ve 2

kubulak napsal/a:
jen ponekud postradam jejich logiku / smysl u kesek, kde smyslem je podivat se na neco, co v noci neni videt :)

u některých kešek je lepší nic nevidět :D:D:D samozřejmě někde mi noční lov vadí (a proto ho nedělám), někde to nevadí
  • 0

#52 marw

marw

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2008 - 13:43

Co by to bylo za týden, kdyby tu neprobíhal nějaký geovražedný flame :D? Stejně všechny tyhle topicy končí obdobně - "no tak si lovte jak chcete, co s váma nadělám". :D:D:D
  • 0

#53 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2008 - 14:31

marw napsal/a:
Co by to bylo za týden, kdyby tu neprobíhal nějaký geovražedný flame :D? Stejně všechny tyhle topicy končí obdobně - "no tak si lovte jak chcete, co s váma nadělám". :D:D:D


A co máme jiného dělat :D
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#54 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2008 - 21:48

Pozor, na souřadnicích tohoto příspěvku krabičku nehledejte! Než se někam (názorově) rozběhnete, přečtě si pořádně listing!!! Milé děti, maminka vám s láskou upekla dort...Obvyklý "účel" dortu je jasný. Má vám udělat radost, má se jíst, má se vychutnávat...Ovšem vám by udělala mnohem větší radost třeba taková dortová bitva s kamarádem. No a vlastně proč ne ... ale myslíte, že z toho bude maminka nadšená...? Aneb ať si každý loví jak chce, to je bez diskuze ... ovšem pokud to nevadí ownerům! Ale ještě jsem (bohužel) takovou reakci v logu nebo v listingu nezaznamenal (snad jen nadsázka Šíleného kačera? ;)) ... Jako prostému začínajícímu kačerovi je mi způsob lovu ostatních vcelku ukradený, ovšem vím na 100%, že jako ownerovi, který by založil nějakou mysterku, u které mi bude záležet na tom, abych kačery protáhnul po nějakém prostředí, mě určitě bude mrzet, když se po zveřejnění jako první prožene nocí po pečlivě plánované trase stádo slonů, zaslepeno jen vidinou dalšího FTF. To přece není jen o právu na způsob lovení, ale hlavně o přístupu k "věci", kterou někdo s určitým záměrem vytvořil pro zábavu ostatních. A ohánět se tím, že vy si to užijete tak jako tak nebo dokonce ještě víc? Opravdu potřebujete ty krabičky (a listing)? Nebyla by pro většinu z vás lepší "hra" na www.FTF.com, kde by půl hodiny po zveřejnění stál na konci trasy owner a rozdával medaile? ;) Sám bych určitě taky někdy rád nějakou získal...Soutěživost beru, touhu být někde první beru...ale za každou cenu? Do téhle bezesporu nesmyslné a nekonečné diskuze se nazapojuju jako kačer, ale jako potenciální owner...Je mi jasné, že jsem se opět někoho dotknul a předem se omlouvám. V textu jsem sprostě zneužil dvě zvířata a zodpovědně prohlašuju, že proti kačerům ani slonům nic nemám. To jen aby husy zas nekýhaly. Ale ony stejně budou. A přitom já nemám nic ani proti těm husám... B)
  • 0

#55 MArtinPP69cz

MArtinPP69cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2008 - 22:10

100Dteam napsal/a:
ještě mi tak napadá, jaký máš názor na odlov klasické keše v noci? Teď myslím spíše keše v přírodě, kde je fakt tma. Občas totiž na nějakou vyrazíme za tmy. Nevim proč, líbí se nám to. Máme dobrej pocit, že jsme ji našli, i když se tmou obtížnost zvedne minimálně o jednu hvězdičku.

Zrovna dneska jsem si dal odpolední a večerní odlov několika přírodních. Je to paráda brodit se sněhem ke kešce se zapadajícím sluncem za zády. Vřele doporučuji!
PM jsem si zřídil, abych se mohl účastnit honby za FTF, pár FTFeventů jsem se zúčastnil, bylo to pokaždé příjemné setkání. V současné době se pokouším o FTFko jen podle nálady. Občas se mi podaří potkat bikocoma i jinde než jen u nové kešky :D
  • 0

#56 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2008 - 23:08

HuntBehind napsal/a:


kdyz ftf je proste soucasti gc (samozrejme ne přes mrtvoly, rallye skrz město atd atd.) nejde dost dobře jit třeba na fotbalovy zapas a stezovat si, ze lidi kolem tebe rvou gol, kdyz ty sis to chtel v poklidu vychutnat. proste to k tomu patri. takze pokud se ti to nelibi, musis zvolit zpusob kese, ktery vylouci vetsi mnozstvi ftfkaru - tj. zadna drivka u silnice!, multina, pm?-tot otazka, ne uprostred velkeho mesta, atd atd ... staci trochu zapremyslet. proste si ty lidi sam odfiltrujes. na zadne z nasich kesi zadny ftf naval nepamatuju. ne ze by mi o to slo. spis se snazime delat kese, ktere budou k zapamatovani, a to tim padem nejsou rychlovky, na ktere pro ftf vyrazi co nejvic lidi.
  • 0

#57 DATaTEAM

DATaTEAM

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2008 - 23:48

No, behem dvou dni jsme ted byli na prochazce po okoli domu a rekli jsme si, ze si i zakeskujeme. Nasli jsme par novot. Pokazde byl jako FTF jeden clovek. To uz mi neprijde jako spestreni GC, ale jako seriozni nemoc :) I kdyz jsme PM, nemame notofikaci. Prijde mi to ujete, nechat vsechno lezet a hnat se treba i na odpadkac, jen proto, ze tam nekdo hodil kesku a ja chci FTF:) GC mi prijde proste pohodovy relaxacne naladeny konicek a ne adrenalinovy sprint za "cimkoli kdekoli":P A az nejakou kesku zalozim, zklame me, jestli ji ulovi jako prvni nekdo, pro koho to bude jen dalsi zarez, radsi bych byla, aby ji ulovil nekdo, kdo ani nevi, ze muze byt prvni;)
  • 0

#58 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2008 - 0:20

To uz mi neprijde jako spestreni GC, ale jako seriozni nemoc


A to jako proč? Protože se někdo baví tím, že jede na novou krabičku? Když vyjde nový film a já na něj hned půjdu do kina, taky budu považován "za nemocného"?!
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#59 DATaTEAM

DATaTEAM

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2008 - 0:41

polerok napsal/a:

To uz mi neprijde jako spestreni GC, ale jako seriozni nemoc


A to jako proč? Protože se někdo baví tím, že jede na novou krabičku? Když vyjde nový film a já na něj hned půjdu do kina, taky budu považován "za nemocného"?!


A proc na nej musis jit hned? Mackat se na premiere, mit plne kino plne funicich, zeroucich a mluvicich lidi, kdyz za dva mesice mas kino jen sam pro sebe?
  • 0

#60 kubulak

kubulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2008 - 8:31

Nebo si to za rok koupis na DVD za 49 Kc, nebo od kamarada prepalis zadarmo :) To Polerokovo kino bych pri honu na FTF prirovnal spis k tomu, ze mas placeny clenstvi v klubu filmovych divaku = pipne ti v mobilu ze na druhym konci mesta v kine davaji novy film, ty letis pres cely mesto, prizenes se do salu, placnes sebou na sedadlo, zarves "prvni", zvednes se a jedes domu pln nadseni ze jsi "vyhral". Nevis v jakym kine jsi byl, co davali za film, od koho byl, kdo v nem hral, co bylo hlavni myslenkou, o co v nem slo ani jak skoncil, ale byl jsi tam prvni !!! Do kina prece muzes chodit na filmy ruznym zpusobem, ne? A kdyz si nekdo drze dovoli napsat, ze do kian si kazdy muze chodit jak chce (uz to opakuje asi po pate, ale zjevne to nestaci), ale ze jemu osobne tenhle zpusob chozeni do kina prijde ponekud uchylny, zaslouzi ukamenovat pro svoji netoleranci :) JJ, shodneme se s Colonelem 74 (byt pouze v techto trech slovech) - je to marne...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama