Přejít na obsah


Fotka

Hodinky s GPS?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#21 jirak

jirak

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2009 - 22:24

měl jsem X9i a jako hodinky super, ale jako navigace pro GC nepoužitelné. Tedy možná použitelné, ale ve srovnání s obyčejným telefonem + BT modulem bych dal raději přednost mobilu. Další věcí byl použitý GPS chip, hodinky jsem koupil asi před 2-ma lety a už tenkrát se dal sehnat SirfIII chipset. Chipset v X9i byla tragédie.
  • 0

#22 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2009 - 22:51

Pak je jeste moznost poridit z druhe ruky nebo nejake vyprodeje tyhle hodinky :)

Vložený obrázek

Tenhle model se uz bohuzel nevyrabi, vyrobce Globalsat ma v soucasne nabidce cosi co se vic podoba hodinkam: GH-625, vydrz cca. o tretinu mensi. Jak je na tom Garmin s Foretrexy/Forerunnery jsem posledni dobou nesledoval, pred par lety mi prisly predrazene a nemely Sirf III.
  • 0

#23 honzahais

honzahais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2009 - 12:25

haggaeus napsal/a:
Pak je jeste moznost poridit z druhe ruky nebo nejake vyprodeje tyhle hodinky :)

Vložený obrázek

Tenhle model se uz bohuzel nevyrabi, vyrobce Globalsat ma v soucasne nabidce cosi co se vic podoba hodinkam: GH-625, vydrz cca. o tretinu mensi. Jak je na tom Garmin s Foretrexy/Forerunnery jsem posledni dobou nesledoval, pred par lety mi prisly predrazene a nemely Sirf III.

zajímavá mašinka ale todle je spíš jednoúčelová gps než hodinky s gps.:).
ale ty na ktere jsem davas odkaz vypadaji dobře.......
  • 0
GPSmap60CSx+topo czech 3PRO /+nokia N73/na delší výpravy HP COMPAQ 6530b

#24 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 994 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2009 - 13:02

Tady je na ty odkazovane i recenze....
http://www.gpspassio...TOPIC_ID=109131
Vypada to docela dobre, rikam si jen kde pripadne sehnat.

Stale je ale problem s vydrzi... :( Tady max kolem jednoho dne a to neni na denni noseni.
Zajimave spojeni by bylo hodinky s modrozubem na ext. GPS modul. V teto kombinaci by to mohlo zvednout vydrz na prijatelnou dobu.

Jo a jeste cena prez 200 USD neprida na pritazlivosti. Hezke to je, ale ta cena.
  • 0

#25 Trainzak

Trainzak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2009 - 13:02

haggaeus napsal/a:
Tenhle model se uz bohuzel nevyrabi, vyrobce Globalsat ma v soucasne nabidce cosi co se vic podoba hodinkam: GH-625, vydrz cca. o tretinu mensi. Jak je na tom Garmin s Foretrexy/Forerunnery jsem posledni dobou nesledoval, pred par lety mi prisly predrazene a nemely Sirf III.


Dají se nebo budou se dát sehnat v ČR? Zatím jsem nenašel žádného tuzemského prodejce...
  • 0

#26 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2009 - 19:07

akryx napsal/a:
Tady je na ty odkazovane i recenze....
http://www.gpspassio...TOPIC_ID=109131
Vypada to docela dobre, rikam si jen kde pripadne sehnat.

Stale je ale problem s vydrzi... :( Tady max kolem jednoho dne a to neni na denni noseni.
Zajimave spojeni by bylo hodinky s modrozubem na ext. GPS modul. V teto kombinaci by to mohlo zvednout vydrz na prijatelnou dobu.

Jo a jeste cena prez 200 USD neprida na pritazlivosti. Hezke to je, ale ta cena.

Tak ty vypadají dobře... a cena je poloviční. Jdu hledat, jestli se dají někdě v ČR koupit..
  • 0

#27 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 994 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2009 - 22:49

sobikovi napsal/a:
Tak ty vypadají dobře... a cena je poloviční. Jdu hledat, jestli se dají někdě v ČR koupit..


Zkousel jsem googlit, ale nic moc :( Mozna napsat vyrobci kam je distribuje a tim se dostane clovek bliz a nebo primo od nich.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama