Přejít na obsah


Fotka

Že by šílenec?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
178 odpovědí na toto téma

#1 saiprs

saiprs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2009 - 18:22

Při brouzdání po mapě na .geocaching.com,jsem náhodou narazil na tuto serii keší.Jaký by asi měla úspěch u nás?Mě osobně se to příliš nazamlouva.Ja mám rád keše které mě přivedou na zajímavá místa.Tohle už jsou spíš jatka:D.I údržba musí být nadlický úkol,já bych se do ničeho podobného nepouštěl ani v menším měřítku.
  • 0
Saiprs-Pod vlivem GPS

Fotogalerie

Trojice

Na brdecku


#2 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2009 - 18:38

no mě by to nevadilo, v tomhle počasí a při nudné neděli by to šlo. zajímavý je, že při oddálení to dělá pěkný obrazec, co to asi je? taky koukám, že to nedělal jen jeden šílenec, ale že jich je víc :)
  • 0

#3 kalcium

kalcium

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2009 - 18:42

No tak nevím, neexistuje pro to nějaká diagnoza? Podle mě je to pitomost. Je vůbec možný založit tolik keší v takový hustotě? Nadruhou stranu odlovit 109 keší za den;)
  • 0

#4 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2009 - 18:55

Tak jsem trochu prošel tu stránku, kde je vysvětlení celé akce - jako nápad je to zajímavý. Bude sranda, až se toho chytí někdo u nás... Nebo nová disciplína: kreslení kešemi do mapy :P
  • 0

#5 Pandrhola

Pandrhola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2009 - 19:02

Anglání jsou na tohle absolutní experti, už jsem našel podobné serie asi 3 nebo 4, ale ty byli alespon v lese. O jedné už tu psal chemik a ta byla typu tady seděl muj dědeček na pařezu, tady zahodil ohryzek a tady počal maminku no prostě co krok to keš:D
  • 0

#6 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2009 - 19:03

ahoj, také jsem jukla na tu mapu a žasnu. No, kdyby někdo organizoval bláznivou akci, letecky na 1-2 dny do okolí, tož bych se možná přidala. :o;) V Londýně jsem nebyla ani nepamatuji... Autem se mi tam nechce jet.
  • 0

#7 Adrian_S

Adrian_S

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 319 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2009 - 19:04

Hehe.. Můžeme uspořádat ve VB soutěž, kdo najde všechny do jednoho dne.. Schválně, kdo by vyhrál.. Měl bych tip. Kdyby tam nikdo ještě nebyl a byli bychom u toho jen Češi, tak by vyhrál Lakus :D:D:D
  • 0

#8 kalcium

kalcium

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2009 - 19:49

Adrian_S napsal/a:
Hehe.. Můžeme uspořádat ve VB soutěž, kdo najde všechny do jednoho dne.. Schválně, kdo by vyhrál..
Měl bych tip. Kdyby tam nikdo ještě nebyl a byli bychom u toho jen Češi, tak by vyhrál Lakus :D:D:D


Jooo. To by byl žhavej kandidát.:D
  • 0
Nudíte se? Pojďte hledat.

#9 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2009 - 20:01

NadaK2 napsal/a:
ahoj, také jsem jukla na tu mapu a žasnu. No, kdyby někdo organizoval bláznivou akci, letecky na 1-2 dny do okolí, tož bych se možná přidala. :o;)
V Londýně jsem nebyla ani nepamatuji... Autem se mi tam nechce jet.

No to neni špatnej nápad - objednat si menší letadlo a někdo poblíž celej hotel, tak by to byl slušnej víkend.
Případně to prezentovat jako výjezdní event - každý bod se hodí :)
  • 0

#10 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2009 - 21:50

hmm, jel by někdo? ..:: Z: Praha / Ruzyně (PRG) / Česká republika ..:: Do: Londýn / Heathrow (LHR) / Velká Británie ..:: Airline: Click4Sky ..:: Cena: 2 780 CZK (konečná cena letenky pro 1 osobu včetně všech tax a poplatků) Volných termínů na víkendový let do Londýna je spousta. Cena je i se zpáteční cestou. Že bychom dali CZ EVENT v UK? No a kdybyste chtěli menší soukromé letadlo, není problém. Dodám. Ale kdo to zaplatí? B)B)B) Let pro 4 pasažéry soukromým letadlem do Londýna vyjde cca přes XXX tis Kč :o:o:o
  • 0

#11 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2009 - 22:55

Já vím o několika takovýchto sériích a dlouho mi to celé vrtalo v hlavě, než jsem prostě pochopil, že Angláni prostě nejsou normální. :) A že to hlavně není jen jejich problém. Nic podobného se mi nelíbí, ale nezavrhuji. Možná se to někomu bude líbit a upřímně řečeno, ten event by mě docela lákal. :) Ale co je nejhorší na takovýchto sériích je ten fakt, že lituji lidi, kteří mají nastavené notifikace na tu oblast. Mě se jednou podařilo chytit takovouto sérii na telefon a přišlo mi cca. 70 smsek a to jsem chytil pouhou polovinu této série. :)
  • 0

#12 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2009 - 0:54

Dostat se do UK není problém, ale jak je to tam s levným ubytováním? Jako o výletu do Londýna a okolí uvažuju už docela dlouho, jen tohle sem zatím nehledal. Má někdo zkušenost?
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#13 Dartanan

Dartanan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2009 - 8:06

Tak to je teda huuusty!!! Mam par kamaradu v UK, tak je pozadam o cenove nabidky na levne ubytovani. Sice cca 3000 za let do UK je pro me v momentální chvíli celkem dost + ubytování, ale ja bych do toho rad sel. Jakmile budu vedet ceny, tak dam vedet.
  • 0
Dartanan

#14 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2009 - 9:28

Páni kačeři, to tedy čumím. :D:D:D
Potěšilo mne, že se můj nápad zajet podívat do okolí Londýna zalíbil. Co to udělat podobně, jako bude v únoru akce v Praze: Geocacher Get-Together IV Prague GC1K23G.

Mohl by to být to český výjezdní EVENT u Londýna, požádame místní kačery o podporu s hledáním levného ubytování.
Chemiku, Šamane, pojďte mi pomoct s organizací, ostatní se mohou také přidat a vymyslíme to. Poladíme termín, zabukujeme letenky a pofičíme na tajemné kešovací obrazce do daleké země. :o
NadaK2



  • 0

#15 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2009 - 9:43

saiprs napsal/a:
Při brouzdání po mapě na .geocaching.com,jsem náhodou narazil na tuto serii keší.Jaký by asi měla úspěch u nás?Mě osobně se to příliš nazamlouva.Ja mám rád keše které mě přivedou na zajímavá místa.Tohle už jsou spíš jatka:D.I údržba musí být nadlický úkol,já bych se do ničeho podobného nepouštěl ani v menším měřítku.

Pěkná bodovačka
  • 0

#16 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2009 - 10:29

No, tak doufám, že se podobných blbostí nechytne někdo od nás... Nemám rád kešky, které nemají svůj smysl a jsou někde jen pro bod, i když je kvůli bodíkům sbírám a vždy doufám, že si alespoň udělám pěkný výlet... A taky si myslím, že pokud někdo chce ukázat lidem nějakou cestu, je lepší udělat třeba jednu multinu... To u mé série Špionem v Josefově taky navštívíte přes 50 míst, abyste získali 4 multiny a pak 1 bonusovou mysterku, ale má to příběh a snažím se pomocí multin ukázat zajímavá místa...
  • 0

#17 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2009 - 11:01

Ahoj, jestli pojedete, hlásím se také. A ubytování nepotřebuji, stejně při hledání neusnu. :)
  • 0

#18 Dartanan

Dartanan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2009 - 11:15

Ted jsem zjistil, ze let do Londyna a zpetz Prahy neni zase tak drahej, kdyz trefime na dobrej den na strance Student Agency http://www.studentag...p?switch=102327 je cena 1183 s poplatky, takže si myslím, že by se to dalo všechno pořídit za hubičku. Ubytování ještě nemám zjištěné ale myslím, že kolem 2000 všechno + samozřejmě nějaké občerstvení jako chleba s řízkem na cestu si určitě připravíme doma. Když to dobře vybereme, tak jeden den tam, přespat hledat a letet domu by nebylo zas tak spatný.
  • 0
Dartanan

#19 Tragedie_v_JZD

Tragedie_v_JZD

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2009 - 11:26

tak rozhodne letenky nekupovat pres student agency :o)... mnohem "prihodnejsi" je projit weby spolecnosti, ktere za smysluplne ceny letaji z prahy do londyna - coz neni mnoho - 3 (click4sky, easyjet - ten pres student agency nekoupite, skyeurope) .... letenky se daji sehnat za velmi dobre ceny, ale pokud vas bude vic jak +/-10, tak se pripravte na to, ze ne vsichni poleti za takovou cenu, ale ze ti co prijdou trosku "pozdeji" uz to budou mit drazsi.
  • 0

#20 DATaTEAM

DATaTEAM

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2009 - 11:39

No, tohle mi prijde uz trochu extremni serie, me se libi spis toto http://www.geocachin...56&lng=13.41761 Alespon to neni delane pro vyzobavce, co jedou jak slepice zrnicko za zrnickem :D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama