Přejít na obsah


Fotka

Že by šílenec?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
178 odpovědí na toto téma

#21 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2009 - 12:03

Spát se dá se spacákem pod stromem, ne?
  • 0

#22 Pandrhola

Pandrhola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2009 - 12:17

Citecka napsal/a:
Spát se dá se spacákem pod stromem, ne?


přesně tak ty serie vypadaj že jsou na venkově takže celta, spacák a neni co řešit:D
  • 0

#23 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2009 - 13:39

Citecka napsal/a:
Spát se dá se spacákem pod stromem, ne?

No nevím jestli bych si to v cizí zemi dovolil :)
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#24 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 941 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2009 - 15:34

toz, ak si to niekto pamata - mali sme tu projekt Sipka u Trebice od bx home, trosku kontroverznu seriu (recesisticka skupina ja a Dorcadion to chcela dokonca dotiahnut do absurdity ako projekt Peetcha). Dalej prazske radary su trosku kresliace. Hele, uzite si to tam, ak pojdete, mna to nejako nelaka a v Britanii som bol naposledy pred par mesiacmi a predo mnou su ine ciele :)
  • 0
Vložený obrázek

Chceš-li jít rychle, jdi sám.
Chceš-li dojít daleko, jdi s přáteli.

#25 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2009 - 15:48

Saman napsal/a:
a predo mnou su ine ciele :)


ciele: U Brazdu, Na kovarne, U vodarny, Baracnicka rychta ....

ufff, veru narocne si davas cile :P
  • 0

#26 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2009 - 19:15

Zkusím se na to podívat jakmile se vrátím domů, což by mělo být již tento víkend. Kouknem na nějaké levné letenky. Jen to extra levné ubytování asi bude problém. Uvidíme. :)
  • 0

#27 Capoušata-Kridata

Capoušata-Kridata

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2009 - 19:50

Je to surer ,kdyby se nejaky víked povedl ,urcite bychom se pridali,prosim nezapomente na nas až se pojede nebo poleti.dik a lovu zdar.:):)
  • 0

#28 wympy

wympy

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2009 - 21:03

saiprs napsal/a:
Při brouzdání po mapě na .geocaching.com,jsem náhodou narazil na tuto serii keší.Jaký by asi měla úspěch u nás?Mě osobně se to příliš nazamlouva.Ja mám rád keše které mě přivedou na zajímavá místa.Tohle už jsou spíš jatka:D.I údržba musí být nadlický úkol,já bych se do ničeho podobného nepouštěl ani v menším měřítku.


Něco podobného najdete i kousek za Třebíčí :) ... a jestli se nepletu, pořád to přibývá. Tipnul bych si, že se zrovna píše "U" Nakonec asi ne náhodou jednou z přesmyček slova GEO je EGO ;)
  • 0

#29 Tragedie_v_JZD

Tragedie_v_JZD

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2009 - 21:30

no ja bych spis cekal "GMS", kdyz se tak jmenuje cela serie :)
  • 0

#30 Pandrhola

Pandrhola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2009 - 21:33

wympy napsal/a:

saiprs napsal/a:
Při brouzdání po mapě na .geocaching.com,jsem náhodou narazil na tuto serii keší.Jaký by asi měla úspěch u nás?Mě osobně se to příliš nazamlouva.Ja mám rád keše které mě přivedou na zajímavá místa.Tohle už jsou spíš jatka:D.I údržba musí být nadlický úkol,já bych se do ničeho podobného nepouštěl ani v menším měřítku.


Něco podobného najdete i kousek za Třebíčí :) ... a jestli se nepletu, pořád to přibývá. Tipnul bych si, že se zrovna píše "U" Nakonec asi ne náhodou jednou z přesmyček slova GEO je EGO ;)

Ta serie co máš na mysli už bude dva roky stará a ani v nejmenším se to tem anglickým nevyrovná:D;)
  • 0

#31 saiprs

saiprs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2009 - 10:26

Pandrhola napsal/a:

wympy napsal/a:

Něco podobného najdete i kousek za Třebíčí :) ... a jestli se nepletu, pořád to přibývá. Tipnul bych si, že se zrovna píše "U" Nakonec asi ne náhodou jednou z přesmyček slova GEO je EGO ;)

Ta serie co máš na mysli už bude dva roky stará a ani v nejmenším se to tem anglickým nevyrovná:D;)


Trebicska serie,se da s tou angliskou srovnavat jen tim,ze kresli najaky obrazec.Je jedno jestli tam bude GMS nebo GEO,ikdyby se ji podarilo dokonciti,nebude zrejme ani polovicni nez ta z anglije.:D

Do anglie bych si taky zaletel,v Londyde jsem jeste nebyl,ale ted zrovna nemame na podobne veci finance ani cas.Nejdal kam se tenhle vikend dostanu kesovat,je okoli Blanska:|(cca 28 km od hc):D
Kokoukam-li se na tuto serii z pohledu geodomorodce je odsouzeni hodna,ale z uhlu geoturisty se mi zacina zamlouvatB).
  • 0
Saiprs-Pod vlivem GPS

Fotogalerie

Trojice

Na brdecku


#32 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2009 - 19:14

To co jsem myslel já, je poblíž města Midhurst, koukněte na to. Je to dál od Londýna, což není zrovna na škodu, neboť Londýn je sice hezké město, ale nehezky se tam kešuje. Alespoň dle mého.

V oblasti tohoto města je poměrně hezká okolní příroda, což si myslím, je lepší pro nás všechny.

Ubytování jsem ještě nenašel, ale momentálně má EasyJet na první polovinu tohoto roku 25% slevy na všechny své lety. Takže do Londýna se dá letět v rozmezí od 500-700Kč a z Londýna za 700-900Kč. Což jsou pěkné ceny.
  • 0

#33 TOREX

TOREX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2009 - 23:37

No mě se to zdá dost ulítlé. Tim bych chtěl říct že se mi to líbí. Pokud akce vypukne někdy kolem dubna května jsem pro. Tyhle mrazy co jsou za oknem mě nedostanou ani ke kešce kterou mám u domu .-)
  • 0
Geocaching je hra.........

#34 VelkyVezir

VelkyVezir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2009 - 1:04

TOREX napsal/a:
No mě se to zdá dost ulítlé. Tim bych chtěl říct že se mi to líbí. Pokud akce vypukne někdy kolem dubna května jsem pro. Tyhle mrazy co jsou za oknem mě nedostanou ani ke kešce kterou mám u domu .-)


Jestli ti mrazy dovoli dopravit se aspon na letiste, tak vez, ze treba na toto pondeli je predpoved pro Londyn peknych 12 stupnu nad nulou ;)
  • 0

#35 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2009 - 1:22

Tady je taky jedna vydarena serka.
  • 0

#36 Tragedie_v_JZD

Tragedie_v_JZD

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2009 - 1:27

No .. vzdyt to je ta, kvuli ktere vznikle tohle vlakno :)
  • 0

#37 Tragedie_v_JZD

Tragedie_v_JZD

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2009 - 1:50

ted jsem tak chvili hledal ... a u necmu maj spoustu podobnych serii ... u vesnice dänkritz .. kousek od hranic cr... mezi obcemi tyrolsberg a rittershof - asi 20 kesi na minimalnim prostoru. kese jsou pojmenovane po svych zakladatelich . take nedaleko od hranic. asi 50 kesi na plose 2x2 kilometru v okoli buchenwaldu ... serie AMZ
  • 0

#38 VelkyVezir

VelkyVezir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2009 - 3:29

Nebudte troskari a zalette si treba do Texasu. Jako inspiraci si muzete vzit nemeckeho kacera geoPirat (ano, ten co je prvni v poctu kesi v cele Evrope) a zejmena doporucuju podivat se u nej v profilu na 20.5.2006 a jeho 314 kesek v Dalasu a okoli za jediny den :D
  • 0

#39 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2009 - 14:32

Tragedie_v_JZD napsal/a:
No .. vzdyt to je ta, kvuli ktere vznikle tohle vlakno :)


Stane se. Nezmenil jsem si u te co je tu na zacatku zoom.
  • 0

#40 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2009 - 20:27

Na české letecké nebe vstoupil další nízkonákladový dopravce, což zapříčinilo pro nás výhodný nákup letenek.

Wizz Air momentálně poskytuje letenky na začátek dubna za pouhých 15€ za cestu. Což je poměrně směšná částka. Dalším pozitivem je fakt, že lítá na letiště Luton, které se nachází cca. 25 km od Londýna a pouhých cca. 20 km od místa prvotně zmiňované série. Další akce od dalších dopravců na sebe nenechají dlouho čekat a tak si myslím, že třeba Sky Europe do toho za chvíli taky praští.

Problémem tedy nadále zůstává nocleh ve kterém se lehce ztrácím, nevýhodou je moje slabší angličtina. Možná by to chtělo, by nějaký zdatnější angličtinář poslal maila třeba autorovi té série, zda by nám nepomohl sehnat nějakou ubytovnu, či jakýkoliv jiný levný nocleh na jednu či lépe na dvě noci. Chytne se toho někdo? Pomůže mě někdo s tím?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama