Přejít na obsah


Fotka

Nová funkce - převod souřadnic


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
20 odpovědí na toto téma

#21 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2009 - 7:37

LudekV napsal/a:
Na stránkách mapi.cz je vcelku slušný popis API.

Pokud jde o interní souřadnice, něco bych o tom věděl :) Při tvorbě GSMapLoaderu jsem si s tím docela vyhrál. V podstatě stačí mkrnout do JavaScritpu a tam to najdeš. Jsou to UTM souřadnice přepočítané nějakou konstantou (z hlavy nevím a poznámky nemám po ruce, hledej funkci UTMtoPP). Je tam jen jedna finta, a to ta, že mapy.cz ignorují zóny, takže východ Česka, který je už v zóne 34 počítají pořád jako zónu 33 a to může dělat problémy.


Nejen problemy, ono to zpusobuje i nepresnost pri prepoctu souradnic.

A jestli to jeste v tom javascriptu nepredelali, tak asi vsimni, ze tam ty prepocty provadeji mistu trosku nesmyslne, coz zpusobuje dalsi nepresnosti. Takze sipka na seznamu obcas ukazuje o kousek vedle, nez by mela. S timhle jsem si vyhral, kdyz jsem pridaval prepocty do Geogetu. jsme porad hledal chybu, proc mi to vychazi o kousek vedle nez ukazuje sipka na mapy.cz, a pak jsem zjistil, ze to ma spravne a ujeti jsou oni. Ba co vic, kdyz si tu jejich ujetou sipku dam vytisknout, tak se vygeneruje obrazek, kde jeta sipka spravne. :D

A v neposledni rade se omlouvam, zapomnel jsem ty prepocty publikovat do skriptu. :(
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama